Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
13.12.2010

Wyjątkowa sylwestrowa okazja w Qubus Hotel Katowice

Zabawa w klimacie Orientu, darmowe pokoje oraz zaproszenie na weekend dla każdego uczestnika – to atrakcje, które na Sylwestra przygotował Qubus Hotel Prestige Katowice.

– Ten wyjątkowy wieczór upłynie pod znakiem Bollywood – opowiada Ewa Słodczyk z działu marketingu Qubus Hotel Prestige Katowice. – Przygotowaliśmy pokazy tańca orientalnego z muzyką na żywo (wystąpi m.in. Mistrzyni Tanca Belly Dance), menu inspirowane nutą Orientu, również bogaty wybór napojów i alkoholi – dodaje.

Każdy uczestnik imprezy otrzyma do dyspozycji pokój 2-osobowy ze śniadaniem oraz zaproszenie dla dwóch osób na weekend w wybranym hotelu sieci. – To dobra okazja, aby zwiedzić najciekawsze polskie miasta, takie jak Kraków, Gdańsk czy Wrocław – mówi Ewa Słodczyk.

Koszt zabawy to 600 PLN od osoby. Szczegóły imprezy wraz z wszystkimi atrakcjami sprawdzić można na stronie www.qubushotel.com/sylwester

INFORMACJA PRASOWA
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij