Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
20.11.2012

Wyjątkowy hotel Collis

Już pod koniec przyszłego roku w Przemyślu rozpocznie się budowa nowego obiektu. Hotel „Collis”, bo o nim mowa będzie przyciągał uwagę szczególnie interesującą architekturą oraz bogatą ofertą usług dodatkowych.

Hotel „Collis” będzie mieścił się na samej górze szczytu przy ul. Pasteura w Przemyślu, niedaleko stoku narciarskiego. Od strony południowo-zachodniej mają powstać tarasy, z których widoczna będzie panorama miasta.

Trzygwiazdkowy hotel ma być odpowiednim miejscem zarówno na wyjazd rodzinny, jak i spotkanie biznesowe. Będzie posiadał kompleksową ofertę konferencyjną i rekreacyjną. W obiekcie mają znaleźć się profesjonalne sale konferencyjne i kongresowe, a także pokoje biznesowe, idealne do spotkań w mniejszym gronie. W części rekreacyjnej natomiast powstanie restauracja z niezapomnianym widokiem na panoramę Przemyśla oraz pub. Ponadto planowane jest też stworzenie centrum Wellness & SPA oraz zaplecza sportowego.

Rozpoczęcie budowy wstępnie planowane jest na przełom 2013 i 2014 roku.
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij