Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
5.01.2017

Wyjątkowy rok dla Pałacu Alexandrinum pod Warszawą

Wyjątkowy rok dla Pałacu Alexandrinum pod Warszawą
Rok 2016 nieubłaganie dobiegł końca. Jedni czekali, żeby jak najszybciej się skończył, inni - wręcz przeciwnie - będą go wspominać z sentymentem. To był wyjątkowy czas również dla Pałacu Alexandrinum, który rok temu rozpoczął swoją działalność.

Dużo pracy, obowiązków i stresów, ale także dużo szczęścia, emocji i wielu zadowolonych Gości - tak w skrócie można opisać rok 2016 w kontekście Pałacu Alexandrinum. To wyjątkowe miejsce pod Warszawą na nowo przywróciło do życia urokliwą wieś Krubki-Górki i przyciągnęło swoją atrakcyjną ofertą wielu przybyszów.

Czterogwiazdkowy hotel, który znajduje się z dala od zgiełku miasta, w tym roku odwiedziło zarówno wielu klientów indywidualnych, jak i biznesowych. W pięknych wnętrzach pałacu zorganizowano kilkadziesiąt wesel i innych przyjęć okolicznościowych. To był również dobry rok Pałacu Alexandrinum w strefie biznesu, ponieważ nowoczesne i urządzone z klasą sale konferencyjne przyciągnęły wielu przedsiębiorców, którzy postanowili zorganizować właśnie tu swoje biznesowe eventy.

Pałac okazał się też oazą spokoju i miejscem wypoczynku dla wielu Gości, którzy zdecydowali się odpocząć od pracy i życia w stolicy. Zmęczeni przybysze mogli zrelaksować się w hotelowej strefie Wellness&SPA, w której doświadczeni specjaliści dopieszczali ich specjalnymi zabiegami na ciało i twarz oraz relaksującymi masażami. W pałacowej strefie SPA znajduje się również jacuzzi, sauna, basen, brodzik dla dzieci i siłownia.


            


Pałac Alexandriunum to nie jest zwykły hotel. To miejsce wyjątkowe, które zaoferować może dużo więcej i w którym czas leci wolniej. Malowniczy park otaczający pałac jest doskonałym miejscem na romantyczny spacer lub relaksującą wycieczkę. Warto odwiedzić to miejsce zarówno dla zachwycających wnętrz obiektu, jak i pięknej okolicy. Alexandrinum czeka na wszystkich gości. Nie ważne czy chcą Państwo wyprawić wesele czy zorganizować profesjonalne szkolenie - pałac przygotuje specjalną ofertę dopasowaną do potrzeb i sugestii każdego klienta.

Więcej informacji na stronie www.palac-alexandrinum.pl.


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij