Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
12.11.2012

Wyróżnienie dla Blow up Hall

Działający w poznańskim Starym Browarze hotel Blow up Hall otrzymał tytuł „Hotel Technology of the Year”. Wyróżnienie zostało nadane przez brytyjskie European Hospitality Awards.

Tytuł „Hotel Technology of the Year” jest przyznawany obiektom, które najlepiej wykorzystują nowoczesne technologie. Blow up Hall jako jedyny polski hotel zdobył wyróżnienie. Filozofia obiektu wprowadzona przez właścicielkę – Grażynę Kulczyk określana jest jako 50 50. Oznacza to, że 50% działalności hotelu związana jest z działalnością artystyczną.

Co jednak zadecydowało o nagrodzeniu hotelu? Oprócz pierwiastka artystycznego wyróżniony hotel w optymalny sposób używa technologii. W obiekcie nie ma tradycyjnej recepcji. W zamian goście otrzymują telefony, które jednocześnie pełnią funkcję kluczy, informatora zarówno o obiekcie, jak i samym Poznaniu.

Poznański Blow up Hall 50 50 zwyciężając okazał się być lepszym od wielu renomowanych hoteli, m. in. The Mere Golf Resort & Spa, Sabre Hospitality Solutions czy 45 Park .
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij