Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
11.09.2015

XI edycja Kongresu HR

XI edycja Kongresu HR

Już 13 października, rozpocznie się jedno z najważniejszych wydarzeń HR-owych w kraju. XI edycja Kongresu HR to dwudniowe wydarzenie, które odbędzie się w warszawskim Hotelu Sheraton.

Tegoroczna edycja Kongresu HR odbywa się pod hasłem "Rekrutacja, Programy Rozwojowe, Budowanie Kultury Organizacyjnej oraz Zaangażowania Pracowników".

Zjazd potrwa dwa dni od 13 do 14 października i kierowany jest do wszystkich osób związanych są z branżą HR. Udział w kongresie to doskonały sposób na poszerzenie branżowej wiedzy teoretycznej i praktycznej, a także nawiązanie obiecujących znajomości biznesowych.

Spotkanie będzie podzielone na dwa odrębne bloki. Pierwszy z nich dotyczyć ma zagadnień związanych z obszarem rekrutacji, natomiast drugi zostanie poświęcony kulturze organizacyjnej, różnorodnym programom rozwojowym oraz budowaniu zaangażowania pracowników. Podczas kongresu wystąpią specjaliści branży HR z takich firm jak: DHL Express, Bank PeKaO, Nestle, Grupa PZU, Atos IT Services Sp. z o.o., Bank PeKaO, TU Europa S.A. i TU na Życie Europa S.A, Grupa ŻYWIEC, MBANK , Atos IT Services Sp. z o.o., PROVIDENT Polska S.A., BEST S.A., PERFETTI VAN MELLE, ORANGE, Bank PeKaO, Philip Morris Polska Distribution Sp. z o.o., Bank PeKaO, MBANK, Philip Morris Polska Distribution Sp. z o.o.

Zwieńczeniem wydarzenia będzie możliwość udziału w wieczornym, mniej oficjalnym spotkaniu przy lampce wina, które pozwoli na zacieśnienie zawodowych więzi i kontynuację rozpoczętych podczas paneli dyskusyjnych tematów.

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij