XII edycja targów Invest-Hotel - podsumowanie

Ponad 170 wystawców z 6 krajów i prawie 20 tysięcy zwiedzających - tak w liczbach przedstawia się XII edycję Targów Wyposażenia Hoteli Invest-Hotel.

Na targach (20-23.10) można było obejrzeć ekspozycje dostawców produktów i usług dla hoteli, a także zapoznać się z programem wydarzeń dla osób zawodowo związanych z branżą hotelarską.

Grunt to nacieszyć oko

W tym roku szczególnym powodzeniem cieszyła się oferta prezentująca wyposażenie wnętrz hotelowych. Bogatą kolekcję mebli zaprezentowały m.in.: Agata S.A., BALMA DESIGN, FAMOS, Fabryka Mebli KĘPNO JAROCIN Sp. z o.o. – Perfect Design, Kler, KMK Kolekcja Mebli, Profap oraz Paged Meble z Jarocińskimi Fabrykami Mebli. Uwagę przyciągały też artykuły oświetleniowe - lampy, kinkiety, żyrandole, oraz oświetlenie LED.

Relaks przede wszystkim

Spora część ekspozycji poświęcona byłą sektorowi SPA & Wellness. Można było zapoznać się z najnowszymi trendami wyposażenia ośrodków SPA, gabinetów kosmetycznych i odnowy biologicznej. Firmy związane z tym sektorem przedstawił m.in. przenośną wannę, prysznic parowy, czy wielofunkcyjny stół do masażu. Można było również sprawdzić ofertę saun i łaźni parowych.

Wiedza kluczem do sukcesu

Zgodnie z tym hasłem dużą część zwiedzających przyciągnęły wykłady i seminaria. Grono specjalistów omawiało najistotniejsze kwestie branży hotelarskiej. Wśród nich był Patrick Goff z Hoteldesigns.net, który poruszył problem zarządzania wartością design’u, natomiast Sean Clinton z Jestico & Whiles omówił niestandardowe hotele międzynarodowe. Sporym zainteresowaniem cieszyła się też prezentacja dra Lecha Piotrowskiego „Nowe kierunki rozwoju branży hotelarskiej w Polsce”.

Z racji na rosnącą popularność ośrodków SPA to właśnie tej tematyce poświęcono szczególnie dużo miejsca podczas targów. O kulisach prowadzenia tego typu działalności można było dowiedzieć się z wykładu pt. „Kulisy prowadzenia biznesu Spa w Polsce" z udziałem managerów i inwestorów czołowych ośrodków Spa w Polsce.

Dwunasta edycja targów cieszyła się dużym zainteresowaniem, a na przyszłym rok planowana jest już kolejna. Ma odbyć się 19-22 października, a jej tematem przewodnim będą ekologiczne rozwiązania dla hoteli.

Źródło: hotelnews.pl

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!
Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!

...

Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Hotel Warszawa to miejsce, które łączy w sobie bogatą historię z nowoczesnym luksusem. Dzięki starannie przemyślanej ofercie konferencyjnej, wysokiej klasy zapleczu gastronomicznemu oraz komfortowym warunkom zakwaterowania, jest idealnym wyborem dla organizatorów wydarzeń.

Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi
Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi

Luksusowy Hotel Testa w Sopocie oferuje idealne warunki do organizacji konferencji i spotkań biznesowych, łącząc nowoczesne wnętrza, znakomitą kuchnię, oraz rozbudowaną strefę Wellness & SPA, zaledwie 55 kroków od pięknej plaży.

Hotel 5-gwiazdkowy w Szklarskiej Porębie - poznaj idealne miejsce na konferencje, czyli Platinum Mountain Hotel & SPA!
Hotel 5-gwiazdkowy w Szklarskiej Porębie - poznaj idealne miejsce na konferencje, czyli Platinum Mountain Hotel & SPA!

Odkryj Platinum Mountain Hotel & SPA w Szklarskiej Porębie - luksusowy kompleks z nowoczesnym centrum konferencyjnym, strefą wellness oraz trzema restauracjami a' la carte. Idealne miejsce na konferencje, szkolenia i relaksujące wyjazdy biznesowe w otoczeniu Karkonoszy i Gór Izerskich.

Hotel 5-gwiazdkowy w województwie mazowieckim - Manor House SPA z eleganckimi salami konferencyjnymi
Hotel 5-gwiazdkowy w województwie mazowieckim - Manor House SPA z eleganckimi salami konferencyjnymi

Manor House SPA to miejsce, gdzie każdy detal jest starannie przemyślany, aby zapewnić gościom niezapomniane doświadczenia. Dzięki szerokiej ofercie rekreacyjno-zdrowotnej, nowoczesnemu zapleczu konferencyjnemu oraz luksusowym warunkom noclegowym, jest to idealne miejsce na organizację konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych czy eventów firmowych.

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz