XII edycja targów Invest-Hotel - podsumowanie

Ponad 170 wystawców z 6 krajów i prawie 20 tysięcy zwiedzających - tak w liczbach przedstawia się XII edycję Targów Wyposażenia Hoteli Invest-Hotel.

Na targach (20-23.10) można było obejrzeć ekspozycje dostawców produktów i usług dla hoteli, a także zapoznać się z programem wydarzeń dla osób zawodowo związanych z branżą hotelarską.

Grunt to nacieszyć oko

W tym roku szczególnym powodzeniem cieszyła się oferta prezentująca wyposażenie wnętrz hotelowych. Bogatą kolekcję mebli zaprezentowały m.in.: Agata S.A., BALMA DESIGN, FAMOS, Fabryka Mebli KĘPNO JAROCIN Sp. z o.o. – Perfect Design, Kler, KMK Kolekcja Mebli, Profap oraz Paged Meble z Jarocińskimi Fabrykami Mebli. Uwagę przyciągały też artykuły oświetleniowe - lampy, kinkiety, żyrandole, oraz oświetlenie LED.

Relaks przede wszystkim

Spora część ekspozycji poświęcona byłą sektorowi SPA & Wellness. Można było zapoznać się z najnowszymi trendami wyposażenia ośrodków SPA, gabinetów kosmetycznych i odnowy biologicznej. Firmy związane z tym sektorem przedstawił m.in. przenośną wannę, prysznic parowy, czy wielofunkcyjny stół do masażu. Można było również sprawdzić ofertę saun i łaźni parowych.

Wiedza kluczem do sukcesu

Zgodnie z tym hasłem dużą część zwiedzających przyciągnęły wykłady i seminaria. Grono specjalistów omawiało najistotniejsze kwestie branży hotelarskiej. Wśród nich był Patrick Goff z Hoteldesigns.net, który poruszył problem zarządzania wartością design’u, natomiast Sean Clinton z Jestico & Whiles omówił niestandardowe hotele międzynarodowe. Sporym zainteresowaniem cieszyła się też prezentacja dra Lecha Piotrowskiego „Nowe kierunki rozwoju branży hotelarskiej w Polsce”.

Z racji na rosnącą popularność ośrodków SPA to właśnie tej tematyce poświęcono szczególnie dużo miejsca podczas targów. O kulisach prowadzenia tego typu działalności można było dowiedzieć się z wykładu pt. „Kulisy prowadzenia biznesu Spa w Polsce" z udziałem managerów i inwestorów czołowych ośrodków Spa w Polsce.

Dwunasta edycja targów cieszyła się dużym zainteresowaniem, a na przyszłym rok planowana jest już kolejna. Ma odbyć się 19-22 października, a jej tematem przewodnim będą ekologiczne rozwiązania dla hoteli.

Źródło: hotelnews.pl

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Zamek w Stobnicy otwarty na majówkę 2024?!
Zamek w Stobnicy otwarty na majówkę 2024?!

Otwarcie Zamku w Stobnicy już niebawem! Przygotuj się na niezapomnianą majówkę 2024, pełną emocji i przygód. Weź udział w historycznym otwarciu i dołącz do epickiej przygody już teraz!

10 lat Hotelu Fabryka Wełny - to właśnie tutaj szyją się najlepsze wspomnienia!
10 lat Hotelu Fabryka Wełny - to właśnie tutaj szyją się najlepsze wspomnienia!

Odkryj niepowtarzalne wspomnienia z 10 lat Hotelu Fabryka Wełny! Z historią splata się nowoczesność, tworząc magiczną przestrzeń, która przyciąga gości z całego świata!

Sale konferencyjne na wynajem w Koszalinie - skorzystaj z oferty HUDSON!
Sale konferencyjne na wynajem w Koszalinie - skorzystaj z oferty HUDSON!

HUDSON - elegancki obiekt w samym sercu Koszalina, oferujący kompleksowe usługi organizacyjne dla różnorodnych wydarzeń biznesowych i okolicznościowych. Sala konferencyjna, komfortowe pokoje, wyjątkowa restauracja - wszystko, czego potrzebujesz, by stworzyć niezapomniane wydarzenie!

Już niedługo otwarcie nowej przestrzeni EVENT HALL w Fabryce Norblina!
Już niedługo otwarcie nowej przestrzeni EVENT HALL w Fabryce Norblina!

Odkryj wyjątkowy Event Hall w sercu Fabryki Norblina – idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe. Nowoczesność spotyka się z historią, tworząc niezapomnianą atmosferę dla Twojego wydarzenia. Otwarcie już 20 maja!

Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!
Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!

Odkryj idealne miejsce na Twoje biznesowe wydarzenie! Hotel Porto oferuje nowoczesną przestrzeń konferencyjną, komfortowe pokoje, wykwintną kuchnię i bogatą ofertę atrakcji. Zarezerwuj już teraz i zaplanuj niezapomniane spotkanie biznesowe!

Archiwum