Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
30.10.2012

Z-Hotel Business & SPA w Otwocku

Pod Warszawą powstał nowy obiekt Z-Hotel Business & SPA. Obiekt posiada bogatą ofertę skierowaną zarówno dla gości indywidualnych, jak i biznesowych.

Hotel znajduje się w Otwocku położonym zaledwie 25 km od Warszawy. Standard obiektu odpowiada czterem gwiazdkom. Obiekt oferuje noclegi w 50 komfortowych pokojach 2-osobowych o zróżnicowanym standardzie. Z-hotel to także nowoczesne centrum SPA, które pozwoli odprężyć się po ciężkim tygodniu w pracy. Goście mogą skorzystać m.in. z gabinetu masażu, szkoły pływania czy zabiegów na twarz i ciało.

Z-hotel posiada także nowoczesne centrum konferencyjne złożone z 4 wielofunkcyjnych sal. Wszystkie wyposażone są w nowoczesny sprzęt audiowizualny, klimatyzację i dostęp do Internetu. Na różnego rodzaju spotkania świetnie nadają się także club room, business Centre, lobby bar oraz foyer.
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij