Za nami Meet The Bidder Spring Edition - jak przebiegły targi?

Za nami Meet The Bidder Spring Edition - jak przebiegły targi?

27 wystawców z 5 kontynentów spotkało się 10 marca z polskimi reprezentantami branży MICE w czasie 27 edycji Meet The Bidder SMART Fairs. Targi odbyły się w Novotel Warszawa Airport, dając przybyłym możliwość uczestnictwa w inspirujących punktach eventu - spotkaniach B2B z atrakcjami, wykładach, sesjach i wspólnych aktywnościach. Dzień targowy poprzedził powitalny koktajl dla wystawców zorganizowany w warszawskim CulinaryOn - nowym punkcie eventowym stolicy. Co natomiast czekało nas po oficjalnym starcie? Prezentacje na temat współpracy z rodzimym sektorem MICE, panele w formie Q&A prowadzone przez ekspertki SITE Poland, a także sesja w duchu przewodniego hasła imprezy - "RELATIONS MATTER!".


Ukoronowanie imprezy stanowiła natomiast networkingowa kolacja zaaranżowana przez Adventure Warsaw w Muzeum Życia w PRL, w trakcie której nie zabrakło polskiego poczęstunku i aktywizujących rozrywek w duchu minionych lat.


Tegoroczna edycja przebiegła w pewnej mierze pod znakiem trudnego tematu, z jakim aktualnie przyszło się zmierzyć światu - w tym także, dotkliwie, branży MICE. W związku z rozprzestrzeniającym się koronawirusem, w czasie MTB poruszone zostały kwestie dotyczące jego wpływu na sektor. Uczestnicy mieli szansę na zapoznanie się z działaniami wprowadzonymi przez branżę incentive travel, a także z samą charakterystyką medyczną wirusa, przedstawioną z perspektywy znanego epidemiologa - dr. Pawła Grzesiowskiego.


Organizatorzy targów, w świetle odwołania wielu międzynarodowych eventów, zdecydowali się w pierwszej połowie marca na realizację przedsięwzięcia w celu podtrzymania zagrożonej aktywności sektora - spotykając się z entuzjastyczną frekwencją. W trosce o bezpieczeństwo gości i wystawców, zachowano przy tym szczególne środki prewencyjne - zapewniono większą przestrzeń przy stołach w czasie spotkań B2B oraz płyny dezynfekujące, a także zachęcano do powitań bez uścisku dłoni.

MojeKonferencje.pl, jako patronat medialny, czekają na kolejną edycję Meet The Bidder i już teraz zapraszają do zapoznania się ze szczegółami cyklicznego wydarzenia - https://www.meetthebidder.com/


INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Nowoczesny hotel na konferencje w Ustce - Cristal Baltic Apart Hotel!
Nowoczesny hotel na konferencje w Ustce - Cristal Baltic Apart Hotel!

Elegancki Cristal Baltic Apart Hotel w Ustce oferuje idealne warunki do organizacji konferencji, szkoleń i spotkań biznesowych. Przestronne apartamenty, restauracja My Thai, nowoczesne sale konferencyjne z widokiem na morze oraz bogata oferta atrakcji zapewniają niezapomniane wrażenia i komfort nad Bałtykiem.

Wyjątkowe miejsce na event 100 kilometrów od Warszawy - Parisel Palace
Wyjątkowe miejsce na event 100 kilometrów od Warszawy - Parisel Palace

Odkryj Parisel Palace – eleganckie centrum konferencyjno-wypoczynkowe w malowniczych Klimkach pod Łukowem. Idealne miejsce na prestiżowe wydarzenia biznesowe z nowoczesnymi salami, komfortowymi noclegami i wykwintną kuchnią.

Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!
Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!

Przed nami 6. edycja Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie. Dowiedz się więcej o wydarzeniu i koniecznie weź w nim udział. Do zobaczenia!

Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Hotel Warszawa to miejsce, które łączy w sobie bogatą historię z nowoczesnym luksusem. Dzięki starannie przemyślanej ofercie konferencyjnej, wysokiej klasy zapleczu gastronomicznemu oraz komfortowym warunkom zakwaterowania, jest idealnym wyborem dla organizatorów wydarzeń.

Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi
Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi

Luksusowy Hotel Testa w Sopocie oferuje idealne warunki do organizacji konferencji i spotkań biznesowych, łącząc nowoczesne wnętrza, znakomitą kuchnię, oraz rozbudowaną strefę Wellness & SPA, zaledwie 55 kroków od pięknej plaży.

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz