Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
20.03.2020

Za nami Meet The Bidder Spring Edition - jak przebiegły targi?

Za nami Meet The Bidder Spring Edition - jak przebiegły targi?

27 wystawców z 5 kontynentów spotkało się 10 marca z polskimi reprezentantami branży MICE w czasie 27 edycji Meet The Bidder SMART Fairs. Targi odbyły się w Novotel Warszawa Airport, dając przybyłym możliwość uczestnictwa w inspirujących punktach eventu - spotkaniach B2B z atrakcjami, wykładach, sesjach i wspólnych aktywnościach. Dzień targowy poprzedził powitalny koktajl dla wystawców zorganizowany w warszawskim CulinaryOn - nowym punkcie eventowym stolicy. Co natomiast czekało nas po oficjalnym starcie? Prezentacje na temat współpracy z rodzimym sektorem MICE, panele w formie Q&A prowadzone przez ekspertki SITE Poland, a także sesja w duchu przewodniego hasła imprezy - "RELATIONS MATTER!".


Ukoronowanie imprezy stanowiła natomiast networkingowa kolacja zaaranżowana przez Adventure Warsaw w Muzeum Życia w PRL, w trakcie której nie zabrakło polskiego poczęstunku i aktywizujących rozrywek w duchu minionych lat.


Tegoroczna edycja przebiegła w pewnej mierze pod znakiem trudnego tematu, z jakim aktualnie przyszło się zmierzyć światu - w tym także, dotkliwie, branży MICE. W związku z rozprzestrzeniającym się koronawirusem, w czasie MTB poruszone zostały kwestie dotyczące jego wpływu na sektor. Uczestnicy mieli szansę na zapoznanie się z działaniami wprowadzonymi przez branżę incentive travel, a także z samą charakterystyką medyczną wirusa, przedstawioną z perspektywy znanego epidemiologa - dr. Pawła Grzesiowskiego.


Organizatorzy targów, w świetle odwołania wielu międzynarodowych eventów, zdecydowali się w pierwszej połowie marca na realizację przedsięwzięcia w celu podtrzymania zagrożonej aktywności sektora - spotykając się z entuzjastyczną frekwencją. W trosce o bezpieczeństwo gości i wystawców, zachowano przy tym szczególne środki prewencyjne - zapewniono większą przestrzeń przy stołach w czasie spotkań B2B oraz płyny dezynfekujące, a także zachęcano do powitań bez uścisku dłoni.

MojeKonferencje.pl, jako patronat medialny, czekają na kolejną edycję Meet The Bidder i już teraz zapraszają do zapoznania się ze szczegółami cyklicznego wydarzenia - https://www.meetthebidder.com/


INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij