Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
7.07.2016

Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim z nominacją do konkursu World Travel Awards

Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim z nominacją do konkursu World Travel Awards
Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim jest pierwszym w historii międzynarodowego konkursu World Travel Award reprezentantem Podlasia nominowanym w do tytułu Najlepszego Europejskiego Nowego Hotelu 2016” – Europe’s Leading New Hotel 2016”. Nominacja jest szczególnie cenna, gdyż konkurs  „World Travel Awards” to jedna z najważniejszych nagród w branży turystycznej. To już od ponad 23 lat wybierane są najlepsze hotele z całego świata.

W tym roku do kategorii „Europe’s Leading New Hotel 2016”  - „Najlepszych Europejskich Nowych Hoteli” zakwalifikowanych zostało trzynaście hoteli z całej Europy min. Radisson Blue Istambuł , The Hague Marriott, W Amsterdam, InterContinental London – The O2, Hilton Amsterdam.

Nominacja do World Travel Awards w kategorii „Europe’s Leading New Hotel 2016” jest dla Zamku Biskupiego w Janowie Podlaskim wielkim wyróżnieniem. Jest to ogromna szansa, dzięki której możemy udowodnić, że w Polsce mamy również światowej klasy hotel, który wyznacza europejskie standardy.  Jest to wyjątkowy rok dla Grupy Arche, ponieważ nasz hotel Tobaco w Łodzi jest również nominowany w tym konkursie po raz kolejny.  W zeszłym roku nie liczyliśmy na wygraną weryfikując nominowane hotele, ale przy odrobinie szczęścia wygraliśmy. Byłoby miło gdyby w tym roku wygrał Zamek Biskupi ze względu na wkład pracy w jaki został w niego włożony - mówi Artur Trukawiński, Cluster General Manager hoteli – Zamek Biskupi Janów Podlaski & Hotel Tobaco Łódz.

Wyróżnienie Zamku Biskupiego to doskonała promocja dla Janowa Podlaskiego i całego Podlasia. To szansa na pokazanie jak Janów Podlaski wspaniale się rozwija i zaistnienie Zamku na mapie prestiżowych europejskich kurortów.

Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim jest najnowszym hotelem należącym do Grupy Arche posiadającej w swoim portfolio obiekty historyczne: Pałac Łochów, Pałac Sieniawa, jak również Hotel Puławska Residence w Warszawie i Hotel Arche w Siedlcach.

Zamek Biskupi posiada 199  pokoi w tym 11 luksusowych apartamentów. Na podstawie kilku miesięcy działalności zyskał uznanie jako najnowocześniejsze i największe Centrum Konferencyjne na Podlasiu posiadające ponad 1600 m.kw. sal konferencyjnych i bankietowych oraz elegancką restauracje „U Biskupów” . Atrakcją wyróżniającą hotel jest część Spa & Wellness w tym Dr Irena Eris Beauty Partner oferujące gościom profesjonalne usługi i zabiegi.

INFORMACJA PRASOWA
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij