Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
3.10.2019

Zapraszamy do naszego stoiska na Hotel Marketing Conference 2019 w Poznaniu

Zapraszamy do naszego stoiska na Hotel Marketing Conference 2019 w Poznaniu

Meldujemy się na największej konferencji z branży marketingowej i hotelarskiej w tym roku! Na naszym specjalnym stoisku rozdajemy nasze najnowsze gadżety reklamowe i świeżutki raport  "Marketing internetowy hoteli i obiektów konferencyjnych 2019/2020". Czekamy na Was dzisiaj i jutro w Sali Ziemia na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Hotel Marketing Conference odbywa się już po raz 6. Podczas dwóch dni swoje wystąpienia ma wielu ciekawych prelegentów i praktyków w dziedzinie marketingu oraz branży hotelarskiej. HMC 2019 w Poznaniu to też doskonała okazja do wymiany nie tylko biznesowych wizytówek, ale przede wszystkim doświadczeń i wzajemnych spostrzeżeń.Organizatorem Hotel Marketing Conference 2019 jest firma Profitroom, lider wśród dostawców technologii rezerwacyjnych. 

Serwis MojeKonferencje.pl jest dumnym PATRONEM MEDIALNYM tego wydarzenia.


Organizatorom należą się brawa za doskonałą realizację tak dużego przedsięwzięcia. My już nie możemy się doczekać jutrzejszego dnia - tyle się tu dzieje!


POWRÓT
Poznań Congress Center
Poznań Congress Center

Poznań
wielkopolskie

Zobacz

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij