Zaproszenie na III Ogólnopolski Zjazd Dyrektorów Hoteli Niezależnych

Tuż po wakacjach, w terminie 19-21 września 2012 odbędzie się III Ogólnopolski Zjazd Dyrektorów Hoteli Niezależnych. To świetna okazja do poznania nowych trendów w prowadzeniu hotelu, a także wymiany doświadczeń hotelarzy nienależących do żadnej sieci.


Zjazd podobnie, jak w latach poprzednich, odbędzie się w bydgoskim Hotelu pod Orłem. Tematem tegorocznego spotkania będzie „Maksymalizacja przychodów z usług noclegowych i gastronomicznych”. Dyrektor hotelu Anna Kowalska – Szczepańska zapewnia, że w czasie zjazdu będą poruszane problemy znane niezależnym hotelarzom.

- Uważam, że jest to tematyka „bliska sercu” każdej osobie zarządzającej przedsiębiorstwem – mówi Anna Kowalska – Szczepańska. - Celem tego przedsięwzięcia jest pogłębienie wiedzy i wymiana doświadczeń osób zarządzających hotelami niezależnymi w czasach postępującej ekspansji hoteli sieciowych – dodaje.

Konferencja będzie podzielona na trzy części tematyczne: I - maksymalizacja przychodów z usług noclegowych, II - maksymalizacja przychodów z usług gastronomicznych w hotelu i III - pozafinansowe sposoby motywowania pracownika.

W czasie spotkania uczestnicy będą mogli wysłuchać wykładów specjalistów z branży. Wystąpią m.in. Adam Czekaj znajdujący się w czołówce najlepszych polskich trenerów hotelarstwa oraz
Agnieszka Sapa Dyrektor w Dziale Współpracy z Hotelami w serwisie HRS.pl. W programie konferencji następujące wykłady:

•Adam Czekaj – Dystrybucja i sprzedaż obiektu hotelowego w Internecie. Wybór odpowiednich kanałów Dystrybucji Elektronicznej. Kampanie marketingowe w Internecie. Nowe trendy w sprzedaży internetowej.
•Adam Czekaj – Sprzedaż w systemach Globalnej Dystrybucji. Podstawowe wskaźniki w hotelarstwie. Raporty, jako narzędzia wspomagające decyzje w hotelarstwie. Najnowsze dane na temat sprzedaży elektronicznej na świecie.
•Jakub Ryznar – Trendy sprzedaży oferty hotelowej online – Europa i Polska.
•Agnieszka Sapa – Opinie klientów – „przyjaciel” czy „wróg”? Wpływ ocen klientów na pozycje hotelu w plebiscycie Hotel Roku 2012.
•Agnieszka Sapa – W jaki sposób maksymalnie wykorzystać siłę portali do sprzedaży pokoi?
•Jerzy Podeszewski – Budowanie potencjału gastronomii hotelowej w aspekcie segmentu docelowego gościa, typu obiektu i uwarunkowań rynku.
•Blanka Retmańska-Man – Innowacyjne narzędzia sprzedaży usług konferencyjno – bankietowych czyli jak zwiększyć przychody z gastronomii jednocześnie optymalizując koszty.
•Jerzy Podeszewski – Wizerunek gastronomii hotelowej – budowanie pozytywnego wizerunku i jego skuteczność.
•Jerzy Podeszewski – Promocja gastronomii hotelowej, sposoby i metody kreatywnego, konwencjonalnego i nie konwencjonalnego działania.
•Jerzy Podeszewski – Konstruowanie ofert konferencyjno – bankietowych i ich skuteczność sprzedażowa.
•Maciej Chabowski – Bezkosztowe motywowanie. Narzędzia pozafinansowego motywowania pracownika. Rozpoznawanie co motywuje pracownika.
•Maciej Chabowski – Jak skrytykować pracownika, aby nie zniechęcić go do pracy? Kiedy krytykować, kiedy chwalić? Model skutecznej krytyki.

Program przewiduje także przerwy kawowe, wspólne obiady oraz uroczyste kolacje, które będą świetną okazją do dyskusji, nawiązania nowych kontaktów i wymiany doświadczeń. Patronat medialny nad imprezą objęli: horeca.pl, Dziennik Turystyczny, papaja.pl, Horeca Czasopismo

Zapisy na Zjazd: www.dyrektorhotelu.com

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Nowoczesny hotel na konferencje w Ustce - Cristal Baltic Apart Hotel!
Nowoczesny hotel na konferencje w Ustce - Cristal Baltic Apart Hotel!

Elegancki Cristal Baltic Apart Hotel w Ustce oferuje idealne warunki do organizacji konferencji, szkoleń i spotkań biznesowych. Przestronne apartamenty, restauracja My Thai, nowoczesne sale konferencyjne z widokiem na morze oraz bogata oferta atrakcji zapewniają niezapomniane wrażenia i komfort nad Bałtykiem.

Wyjątkowe miejsce na event 100 kilometrów od Warszawy - Parisel Palace
Wyjątkowe miejsce na event 100 kilometrów od Warszawy - Parisel Palace

Odkryj Parisel Palace – eleganckie centrum konferencyjno-wypoczynkowe w malowniczych Klimkach pod Łukowem. Idealne miejsce na prestiżowe wydarzenia biznesowe z nowoczesnymi salami, komfortowymi noclegami i wykwintną kuchnią.

Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!
Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!

Przed nami 6. edycja Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie. Dowiedz się więcej o wydarzeniu i koniecznie weź w nim udział. Do zobaczenia!

Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Hotel Warszawa to miejsce, które łączy w sobie bogatą historię z nowoczesnym luksusem. Dzięki starannie przemyślanej ofercie konferencyjnej, wysokiej klasy zapleczu gastronomicznemu oraz komfortowym warunkom zakwaterowania, jest idealnym wyborem dla organizatorów wydarzeń.

Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi
Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi

Luksusowy Hotel Testa w Sopocie oferuje idealne warunki do organizacji konferencji i spotkań biznesowych, łącząc nowoczesne wnętrza, znakomitą kuchnię, oraz rozbudowaną strefę Wellness & SPA, zaledwie 55 kroków od pięknej plaży.

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz