Zaproszenie na III Ogólnopolski Zjazd Dyrektorów Hoteli Niezależnych

Tuż po wakacjach, w terminie 19-21 września 2012 odbędzie się III Ogólnopolski Zjazd Dyrektorów Hoteli Niezależnych. To świetna okazja do poznania nowych trendów w prowadzeniu hotelu, a także wymiany doświadczeń hotelarzy nienależących do żadnej sieci.


Zjazd podobnie, jak w latach poprzednich, odbędzie się w bydgoskim Hotelu pod Orłem. Tematem tegorocznego spotkania będzie „Maksymalizacja przychodów z usług noclegowych i gastronomicznych”. Dyrektor hotelu Anna Kowalska – Szczepańska zapewnia, że w czasie zjazdu będą poruszane problemy znane niezależnym hotelarzom.

- Uważam, że jest to tematyka „bliska sercu” każdej osobie zarządzającej przedsiębiorstwem – mówi Anna Kowalska – Szczepańska. - Celem tego przedsięwzięcia jest pogłębienie wiedzy i wymiana doświadczeń osób zarządzających hotelami niezależnymi w czasach postępującej ekspansji hoteli sieciowych – dodaje.

Konferencja będzie podzielona na trzy części tematyczne: I - maksymalizacja przychodów z usług noclegowych, II - maksymalizacja przychodów z usług gastronomicznych w hotelu i III - pozafinansowe sposoby motywowania pracownika.

W czasie spotkania uczestnicy będą mogli wysłuchać wykładów specjalistów z branży. Wystąpią m.in. Adam Czekaj znajdujący się w czołówce najlepszych polskich trenerów hotelarstwa oraz
Agnieszka Sapa Dyrektor w Dziale Współpracy z Hotelami w serwisie HRS.pl. W programie konferencji następujące wykłady:

•Adam Czekaj – Dystrybucja i sprzedaż obiektu hotelowego w Internecie. Wybór odpowiednich kanałów Dystrybucji Elektronicznej. Kampanie marketingowe w Internecie. Nowe trendy w sprzedaży internetowej.
•Adam Czekaj – Sprzedaż w systemach Globalnej Dystrybucji. Podstawowe wskaźniki w hotelarstwie. Raporty, jako narzędzia wspomagające decyzje w hotelarstwie. Najnowsze dane na temat sprzedaży elektronicznej na świecie.
•Jakub Ryznar – Trendy sprzedaży oferty hotelowej online – Europa i Polska.
•Agnieszka Sapa – Opinie klientów – „przyjaciel” czy „wróg”? Wpływ ocen klientów na pozycje hotelu w plebiscycie Hotel Roku 2012.
•Agnieszka Sapa – W jaki sposób maksymalnie wykorzystać siłę portali do sprzedaży pokoi?
•Jerzy Podeszewski – Budowanie potencjału gastronomii hotelowej w aspekcie segmentu docelowego gościa, typu obiektu i uwarunkowań rynku.
•Blanka Retmańska-Man – Innowacyjne narzędzia sprzedaży usług konferencyjno – bankietowych czyli jak zwiększyć przychody z gastronomii jednocześnie optymalizując koszty.
•Jerzy Podeszewski – Wizerunek gastronomii hotelowej – budowanie pozytywnego wizerunku i jego skuteczność.
•Jerzy Podeszewski – Promocja gastronomii hotelowej, sposoby i metody kreatywnego, konwencjonalnego i nie konwencjonalnego działania.
•Jerzy Podeszewski – Konstruowanie ofert konferencyjno – bankietowych i ich skuteczność sprzedażowa.
•Maciej Chabowski – Bezkosztowe motywowanie. Narzędzia pozafinansowego motywowania pracownika. Rozpoznawanie co motywuje pracownika.
•Maciej Chabowski – Jak skrytykować pracownika, aby nie zniechęcić go do pracy? Kiedy krytykować, kiedy chwalić? Model skutecznej krytyki.

Program przewiduje także przerwy kawowe, wspólne obiady oraz uroczyste kolacje, które będą świetną okazją do dyskusji, nawiązania nowych kontaktów i wymiany doświadczeń. Patronat medialny nad imprezą objęli: horeca.pl, Dziennik Turystyczny, papaja.pl, Horeca Czasopismo

Zapisy na Zjazd: www.dyrektorhotelu.com

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Zamek w Stobnicy otwarty na majówkę 2024?!
Zamek w Stobnicy otwarty na majówkę 2024?!

Otwarcie Zamku w Stobnicy już niebawem! Przygotuj się na niezapomnianą majówkę 2024, pełną emocji i przygód. Weź udział w historycznym otwarciu i dołącz do epickiej przygody już teraz!

10 lat Hotelu Fabryka Wełny - to właśnie tutaj szyją się najlepsze wspomnienia!
10 lat Hotelu Fabryka Wełny - to właśnie tutaj szyją się najlepsze wspomnienia!

Odkryj niepowtarzalne wspomnienia z 10 lat Hotelu Fabryka Wełny! Z historią splata się nowoczesność, tworząc magiczną przestrzeń, która przyciąga gości z całego świata!

Sale konferencyjne na wynajem w Koszalinie - skorzystaj z oferty HUDSON!
Sale konferencyjne na wynajem w Koszalinie - skorzystaj z oferty HUDSON!

HUDSON - elegancki obiekt w samym sercu Koszalina, oferujący kompleksowe usługi organizacyjne dla różnorodnych wydarzeń biznesowych i okolicznościowych. Sala konferencyjna, komfortowe pokoje, wyjątkowa restauracja - wszystko, czego potrzebujesz, by stworzyć niezapomniane wydarzenie!

Już niedługo otwarcie nowej przestrzeni EVENT HALL w Fabryce Norblina!
Już niedługo otwarcie nowej przestrzeni EVENT HALL w Fabryce Norblina!

Odkryj wyjątkowy Event Hall w sercu Fabryki Norblina – idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe. Nowoczesność spotyka się z historią, tworząc niezapomnianą atmosferę dla Twojego wydarzenia. Otwarcie już 20 maja!

Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!
Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!

Odkryj idealne miejsce na Twoje biznesowe wydarzenie! Hotel Porto oferuje nowoczesną przestrzeń konferencyjną, komfortowe pokoje, wykwintną kuchnię i bogatą ofertę atrakcji. Zarezerwuj już teraz i zaplanuj niezapomniane spotkanie biznesowe!

Archiwum