Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
27.02.2020

Zaproszenie na wyjątkowe targi Meet The Bidder SPRING EDITION!

Zaproszenie na wyjątkowe targi Meet The Bidder SPRING EDITION!

Wydarzenie, które skupia przedstawicieli najlepszych firm z zakresu MICE&luxury, sprawdzeni przedsiębiorcy, z którymi warto nawiązać kontakt, niesamowita oszczędność czasu i bezpośrednie relacje. To tylko namiastka tego, co czeka na gości 10 marca podczas Meet The Bidder SPRING EDITION, odbywającego się w Hotelu Novotel Warszawa Airport.


Już niebawem 27. edycja jednego z największych przedsięwzięć, skupiających przedstawicieli znanych marek MICE&luxury. Co czeka na uczestników? M.in.:

  • 40 wystawców z całego świata
  • 25 destynacji (w tym i egotyczne kierunki!)
  • dziesiątki wspaniałych nagród
  • możliwość nawiązania bezpośrednich, długotrwałych relacji
  • ciekawe stoiska

oraz wiele innych atrakcji

Tegoroczne targi organizowane są pod hasłem RELATIONS MATTER. Stawia ono nacisk na partnerskie relacje biznesowe, które są niezwykle istotne we wspólnych działaniach.


Rejestracja na wydarzenie już ruszyła!


Podajemy link do zapisów: https://app.meetthebidder.com/pl/mtb-form-buyerPartnerami wydarzenia są m.in. SITE Poland, Culinary ON, Adventure Warsaw, a także mistrz networkingu – Grzegorz Turniak, od którego będziemy czerpać wiedzę podczas marcowego MTB.

Patronatem medialnym wydarzenie objęły m.in. THINK MICE, Wasza Turystyka, Business Traveller, Rynek Turystyczny.

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij