Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
16.01.2013

Zarejestruj się na spotkanie ICCA Joint 4

Zarejestruj się na spotkanie ICCA Joint 4 Cztery odziały ICCA łączą swe siły i organizują wspólne spotkanie, które odbędzie się w dn. 31 stycznia - 2 luty 2013 w Salonikach, Grecja. Głównym celem spotkania jest edukacja oraz budowanie biznesowych synergii.

Odziały Śródziemnomorski, UK / Irlandia, Europa Środkowa i Bliski Wschód zmierzają do wzmocnienia współpracy i zacieśnienia relacji biznesowych pomiędzy członkami Stowarzyszenia. Spotkanie ICCA Joint 4-Chapter Summit w Solonikach to zarówno bogaty program edukacyjny jak i towarzyszący konferencji.

Wybrane tematy sesji edukacyjnych:

. Kreatywność (w marketingu, eventach, organizacjach)
. VAT
. Sponsoring i inne kreatywne rozwiązania w trudnych czasach
. Cyfrowe strategie (wraz z wynikami badania przeprowadzonego wcześniej)
. Technologie w przemyśle spotkań
. Zielone Spotkania / certyfikaty dla hoteli
. Szybka droga do zdobycia kongresów stowarzyszeń
. Synergia dla firm i studentów / staże.

ICCA - International Congress and Convention Association to najważniejsza organizacja na świecie, zrzeszająca firmy z przemysłu spotkań. Od czerwca br. Przewodniczącą Oddziału Europy Centralnej ICCA, najliczniejszego chaptera w stowarzyszeniu, jest Anna Górska, Prezes GOT/GCB. Podczas spotkania w Salonikach Anna Górska będzie brała udział m.in. w panelu dot. cyfrowych strategii w firmach, gdzie podzieli się wiedzą na temat aplikacji mobilnych na przykładzie GCBeVENT, innowacyjnego produktu GCB. Więcej o aplikacji GCBeVENT: http://www.gdanskconvention.pl/pl/GCBeVent_App.

Inni prelegenci, którzy potwierdzili swój udział w spotkaniu: Steen Jakobsen - Wonderful Copenhagen, Denmark, Milos Milanovich - Serbia Convention Bureau, Kerrin MacPhie - Arena and Convention Centre, Liverpool UK, Miranda Ioannou - SCS Limited, Cyprus oraz inni.

Dołącz do nas. Rejestracja i informacje o programie: bit.ly/ICCA4CS.

INFORMACJA PRASOWA
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij