Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
10.12.2015

Zbuduj nowe relacje biznesowe podczas Forum Branży Eventowej 2016!

Zbuduj nowe relacje biznesowe podczas Forum Branży Eventowej 2016!

Już 14 stycznia w Warszawie odbędzie się największe spotkanie branży eventowej w Polsce - Forum Branży Eventowej 2016. Forum to liczne wystąpienia i dyskusje obejmujące zagadnienia związane z organizacją i obsługą imprez.

W Warszawie spotkają się specjaliści z działów HR, sprzedaży, zakupów, marketingu i komunikacji, agencje eventowe i PR, a także przedstawiciele obiektów i dostawcy usług eventowych. Forum Branży Eventowej to miejsce, w którym wszyscy uczestnicy rynku spotkań mają doskonałą okazję do nawiązania nowych relacji biznesowych i wymienienia się swoimi doświadczeniami z innymi uczestnikami Forum.

Każdy uczestnik FBE już dziś może pobrać na swój smartfon aplikację Meeting Application, która pozwala na zbudowanie sieci networkingowej oraz na swobodne kontaktowanie się z osobami związanymi z branżą. Rejestrując się należy wpisać wydarzenie Forum Evential, a następnie podać adres e-mail, imię i nazwisko, nazwę firmy i zajmowane stanowisko. Aplikacja przyjmuje tylko ten adres e-mail, który uczestnik podał przy rejestracji na Forum. W razie jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt pod adresem [email protected].

W ramach spotkania odbędzie się również konkurs na najciekawszy event - Top Event 2015. Zgłoszenia projektu do udziału w konkursie może dokonać nie tylko organizator, ale także uczestnik, lub nawet zadowolony klient. Jedynym warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest obecność na Forum przynajmniej jednej firmy realizującej event. Wydarzenie, które jury uzna za najlepsze, podczas oficjalnego After Party otrzyma nagrodę i statuetkę Top Event 2015. Szczegóły i regulamin konkursu dostępne są na stronie EVENTIAL.

INFORMACJA PRASOWAPOWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij