Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
5.01.2022

Zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży w coraz gorszym stanie - ELFY SBE chcą pomóc, a Ty możesz pomagać razem z nimi!

Zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży w coraz gorszym stanie - ELFY SBE chcą pomóc, a Ty możesz pomagać razem z nimi!

Już za tydzień (12 stycznia) odbędzie się wieczorna gala ELFY SBE 2022. Jak co roku będzie to czas podsumowania akcji charytatywnej, którą organizuje Stowarzyszenie Branży Eventowej. W tym roku akcja ma na celu promocję higieny zdrowia psychicznego i popularyzację dbałości o siebie w czasach pandemii. 

Organizatorzy akcji ELFY SBE postanowili w tej edycji akcji pochylić się nad potrzebami Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii, które zajmuje się opieką nad dziećmi i młodzieżą z zaburzeniami psychicznymi, uzależnieniami od substancji psychoaktywnych oraz wymagającymi rehabilitacji ogólnoustrojowej i neurorehabilitacji. Mazowiecki ośrodek realizuje swoją działalność w kilku lokalizacjach: Warszawa, Zagórze, Otwock i Józefów. 

Jak można pomóc Mazowieckiemu Centrum Neuropsychiatrii?

Firmy z sektora przemysłu spotkań mogą wykonać w imieniu ośrodka jedną z usług widniejących na poniższej liście. Są to działania związane z promocją higieny zdrowia psychicznego.


Akcja ELFY SBE ma zwrócić uwagę na psychiczne problemy dzieci, których w ostatnich latach jest coraz więcej i występują one u coraz większej liczby osób.

Wieczorna Gala ELFY SBE 2022 będzie imprezą towarzyszącą Forum Branży Eventowej. Zacznie się o godzinie 19.00 12 stycznia w EXPO XXI w Warszawie. Wcześniej będzie można wziąć udział w warsztatach Centrum Zdrowia Branży Eventowej.

Podczas gali nie zabraknie atrakcji. Będzie okazja do wysłuchania zwyciężczyni ostatniej edycji programu muzycznego Voice of Poland Marty Burdynowicz, a także do zobaczenia występów innych artystów: Iluzjonisty Y, Wataha Drums, Art Color Ballet, Tancerze.PL z wyśmienitymi pokazami tańców z całego świata, Essence od Music, Jacka Brzeszczyńskiego i Estery Sławińskiej- Dziurosz oraz Luigi Pagano. Galę poprowadzi Krzysztof Łobodziński.

Można jeszcze bezpłatnie zarejestrować się na wydarzenie na stronie https://app.evenea.pl/event/elfy2022/

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij