Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
11.10.2016

Zespół hotelu Campanile Nowy Targ – Zakopane przygotowuje się do otwarcia obiektu

Zespół hotelu Campanile Nowy Targ – Zakopane przygotowuje się do otwarcia obiektu
Hotel Campanile Nowy Targ – Zakopane już wkrótce powita pierwszych gości. Rekrutacja jego pracowników dobiega końca. Trwają szkolenia oraz staże stanowiskowe, odbywające się w hotelach Campanile w Bydgoszczy, Katowicach, Krakowie, Poznaniu  i Warszawie.  

Hotelem Campanile Nowy Targ – Zakopane, od 20 lipca 2016, zarządza Anna Kowalska. Już na samym początku swojej drogi zawodowej związała się z hotelarstwem, pracując na stanowiskach recepcyjnych, administracyjnych i kierowniczych w hotelach na Dolnym Śląsku. Pełniła też funkcję dyrektora Hotelu Pałac Jugowice w Jugowicach. Pracę dla Louvre Hotels Group rozpoczęła w 2014 w kompleksie hoteli Campanile Wrocław Centrum i Première Classe Wrocław Centrum, najpierw jako asystent dyrektora, a następnie jego zastępca. W lipcu br. objęła stanowisko dyrektora hotelu Campanile Nowy Targ – Zakopane i aktywnie włączyła się w przygotowywania obiektu do otwarcia.

Zespół hotelu Campanile jest już niemal w komplecie. Trwają jeszcze tylko ostatnie rekrutacje na stanowiska operacyjne. Dotychczas zatrudnieni pracownicy pochodzą z Nowego Targu lub najbliższych okolic. W większości posiadają doświadczenie w hotelarstwie, jednak dla wszystkich praca w międzynarodowym hotelu sieciowym będzie nowym wyzwaniem.

Campanile Nowy Targ – Zakopane

Hotel Campanile Nowy Targ- Zakopane to 11 hotel tej marki w Polsce. Obiekt realizowany jest z funduszy prywatnego inwestora, a zarządzany będzie przez właściciela marki, sieć Louvre Hotels Group. Hotel położony jest w pobliżu największych atrakcji turystycznych Podhala. Posiadać będzie 76 klimatyzowanych jedno- i dwuosobowych pokoi, restaurację i bar na ostatnim piętrze budynku, ze wspaniałym widokiem na panoramę Tatr oraz sześć klimatyzowanych sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 407 m2. Jego otwarcie planowane jest na listopad tego roku.

INFORMACJA PRASOWA
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij