Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
13.11.2020

Znamy już laureatów rankingu opracowanego przez prestiżowy magazyn "Forbes" - wśród nich Polski Holding Hotelowy!

Znamy już laureatów rankingu opracowanego przez prestiżowy magazyn "Forbes" - wśród nich Polski Holding Hotelowy!

Polskie przedsiębiorstwa, która najszybciej i najlepiej się rozwijają, co roku mają szanse na wyróżnienie przez miesięcznik "Forbes". Zestawienie najlepszych firm w Polsce tworzony jest bowiem co roku i od wielu lat. W edycji "Diamenty Forbesa" 2021 wśród laureatów znalazła się Grupa Kapitałowa Polskiego Holdingu Hotelowego, która (co warto dodać) posiada 100 % polskiego kapitału.

Celem  PHH jest skonsolidowanie i nowoczesne zarządzanie hotelami należącymi do Skarbu Państwa. Spółka wprowadza innowacje, nowoczesne rozwiązania i optymalizuje działanie obiektów, a także współpracuje jako franczyzobiorca z czołowymi światowymi sieciami hotelowymi, takimi jak Marriott International, Hilton International, Best Western Hotels & Resorts, InterContinental Hotels Group i Louvre Hotels Group. 

W ciągu zaledwie 5 lat PHH poszerzył swoje portfolio z 4 do 28 obiektów hotelowych oraz powiększył kapitał spółki z 107 mln zł do ponad 955 mln zł. Szybki rozwój Polskiego Holdingu Hotelowego został doceniony kolejny raz przez magazyn "Forbes" i nagrodzony "Diamentem". 

Po raz kolejny pokazaliśmy, że pomimo kryzysu związanego z pandemią koronawirusa Polski Holding Hotelowy nieprzerwanie inwestuje w dalszy rozwój swojej grupy. Oprócz tego, że dużo uwagi skupiliśmy na działaniach społecznych, to prężnie działaliśmy również na polu inwestycyjnym, aby wzmocnić pozycję naszej firmy na rynku hotelowym. Tytuł „Diamenty Forbesa” 2021 jest potwierdzeniem znalezienia się ponownie w gronie najlepszych firm w Polsce – podkreślił  Gheorghe Marian Cristescu, prezes zarządu Grupy Kapitałowej Polskiego Holdingu Hotelowego.

Do styczniowego numeru magazyny zostanie dołączony specjalny raport "Diamenty Forbesa". Będziecie mogli tam sprawdzić wszystkich laureatów.

Gratulujemy PHH tak dużego sukcesu i życzymy kolejnych wyróżnień!

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij