Znamy już program Kongresu Profesjonalistów Public Relations

Kwiecień to od lat czas spotkań branży public relations. Tej wiosny wydarzenie, jakim jest Kongres Profesjonalistów PR, odbędzie się w Rzeszowie. To tutaj eksperci będą dyskutować nie tylko o tym, co dotychczas wydarzyło się w branży, ale przede wszystkim o nowościach i wyzwaniach stojących przed praktykami PR. Informacje odnośnie tego, kto wystąpi na Kongresie i o czym opowie, można znaleźć w programie, który dostępny jest już na stronie spotkania.

Stawiamy na to co nowe i to co przed nami. Tematyka trzeciego Kongresu Profesjonalistów skoncentrowana jest na trendach i innowacjach w komunikacji. Przygotowujemy go w nowej, ciekawszej, formule. Ponadto po raz pierwszy, w ramach warsztatów uczestnicy będą mieli możliwość zmierzenia się z praktycznymi aspektami wykorzystania narzędzi public relations. – wyjaśnia dr Dariusz Tworzydło z Uniwersytetu Wrocławskiego, organizator kongresów PR.

Prelegenci Kongresu
W tym roku usłyszymy wystąpienia Tomasza Machały, Dyrektora zarządzającego, redaktora naczelnego NaTemat, Mariusza Sokołowskiego, Rzecznika prasowego Komendy Głównej Policji, Michała Sadowskiego z Brand24, Sebastiana Bykowskiego Wiceprezesa Zarządu, PRESS-SERVICE Monitoring Mediów oraz innych znanych i cenionych ekspertów. Pełna lista nazwisk znajduje się na stronie wydarzenia.

Praktyka w kilku odsłonach
Warsztaty odbędą się w kilku blokach tematycznych. Uczestnicy będą mogli wybrać to, co ich najbardziej interesuje, pozyskać wiedzę, której rzeczywiście potrzebują. Zagadnienia, które trenerzy poruszą podczas warsztatów to monitoring mediów, wystąpienia publiczne, zarządzanie kryzysowe czy finansowanie oraz prowadzenie działań PR i marketingu. Organizatorami wydarzenia są: Uniwersytet Wrocławski i Newsline Sp. z o.o. przy współpracy Polskiego Stowarzyszenia Public Relations.

Informacje uzupełniające
Sponsorem głównym projektu jest firma PRESS-SERVICE Monitoring Mediów Sp. z o.o. Partnerami Kongresu są: Urząd Miasta Rzeszowa, Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, Związek Firm Public Relations, Ideo Sp. z o.o., Stowarzyszenie Informatyka Podkarpacka, Klaster Firm Informatycznych Polski Wschodniej Klaster IT, Instytut Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, Hotel Rzeszów, SARE S.A, Międzynarodowe Stowarzyszenie Reklamy w Polsce (IAA).
Szczegółowe informacje, w tym program, znajdują się na stronie www.kongresprofesjonalistow.pl

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 4-gwiazdkowy w Szklarskiej Porębie - Blue Mountain Resort z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 4-gwiazdkowy w Szklarskiej Porębie - Blue Mountain Resort z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Blue Mountain Resort to więcej niż tylko kompleks apartamentowy. To miejsce, gdzie marzenia o idealnym wydarzeniu stają się rzeczywistością. Przekonaj się sam i dołącz do grona zadowolonych gości już dziś!

Hotel 4-gwiazdkowy w Serocku - Hotel NARVIL Conference & Spa, mający w ofercie nowoczesne sale konferencyjne!
Hotel 4-gwiazdkowy w Serocku - Hotel NARVIL Conference & Spa, mający w ofercie nowoczesne sale konferencyjne!

33 sale konferencyjne, wygodne zaplecze noclegowe oraz bogata oferta atrakcji sprzyjających relaksowi - to tylko namiastka tego, co oferuje Hotel NARVIL Conference & Spa! Dowiedz się, dlaczego warto w nim zorganizować konferencje i szkolenia.

Hotel 4-gwiazdkowy w Łodzi z nowoczesnymi salami konferencyjnymi - DoubleTree by Hilton Łódź!
Hotel 4-gwiazdkowy w Łodzi z nowoczesnymi salami konferencyjnymi - DoubleTree by Hilton Łódź!

DoubleTree by Hilton Łódź to miejsce, które łączy nowoczesność z elegancją, oferując najwyższy standard usług i niezrównane możliwości organizacyjne. Dzięki swojej lokalizacji, wszechstronnej ofercie konferencyjnej i luksusowym udogodnieniom, jest to idealne miejsce na każdy rodzaj wydarzenia, od dużych kongresów i bankietów po kameralne spotkania biznesowe.

Hotel 4-gwiazdkowy w Warszawie - Focus Hotel Premium Warszawa z nowoczesnym zapleczem konferencyjnym!
Hotel 4-gwiazdkowy w Warszawie - Focus Hotel Premium Warszawa z nowoczesnym zapleczem konferencyjnym!

Focus Hotel Premium to nie tylko miejsce, gdzie można wygodnie przenocować, ale także idealne miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju wydarzeń. Przestronne wnętrza, nowoczesne wyposażenie oraz profesjonalna obsługa sprawiają, że każdy event staje się wyjątkowym i niezapomnianym doświadczeniem.

Hotel 4-gwiazdkowy na Dolnym Śląsku - Hotel Zamek Topacz, zachwycający elegancją i zapleczem konferencyjnym!
Hotel 4-gwiazdkowy na Dolnym Śląsku - Hotel Zamek Topacz, zachwycający elegancją i zapleczem konferencyjnym!

Zamek Topacz to miejsce, które łączy w sobie bogatą historię z nowoczesnością, oferując szeroki wachlarz usług i atrakcji. Jest to idealne miejsce na organizację konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych oraz różnorodnych wydarzeń, a także na wypoczynek w komfortowych warunkach.

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz