Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
5.12.2018

Zobacz centrum szkoleniowo-konferencyjne GREEN BUSINESS CENTER

Zobacz centrum szkoleniowo-konferencyjne GREEN BUSINESS CENTER

Poszukując przestrzeni konferencyjno-szkoleniowych w Warszawie, warto zapoznać się ofertą centrum szkoleniowo-konferencyjnego Green Business Center. Klienci korzystający z naszych usług otrzymają kompleksowe wsparcie na każdym etapie organizowanego wydarzenia.

Co więcej, przestrzeń, którą oddajemy do dyspozycji naszych Klientów, została zaaranżowana zgodnie z zasadami biophilic design, czyli „blisko natury”. Green Business Center otwarte już od 2 stycznia 2019 roku!

Czy w przestrzeni konferencyjnej warto dodać elementy natury, rośliny czy „żywe ściany”? Oczywiście, że tak! Nierzadko niewiele czasu pracownicy, szczególnie z sektora biurowego, poświęcają w ciągu dnia na kontakt z naturą. Człowiek spędza na świeżym powietrzu zaledwie 7% swojego życia. Jest to stanowczo za mało, bowiem przyroda korzystnie wpływa na równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym, daje wyciszenie, upragniony balans i wspomaga koncentrację.


Aranżacja nowoczesnych i funkcjonalnych przestrzeni warsztatowo-konferencyjnych, w połączeniu z zasadami biophilic design korzystnie wpływa na człowieka. Elementy natury sprawiają, że radzimy sobie lepiej z hałasem w miejscu pracy, nie odczuwamy zmęczenia w trakcie długich spotkań biznesowych lub konferencji, nasz wzrok odpoczywa, gdy patrzymy na zieleń.

Do dyspozycji naszychKlientów są 3 sale warsztatowe. Jesteśmy w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli, zlokalizowanym 6 min od Metra Ratusz Arsenał, 8 min od Metra Rondo Daszyńskiego oraz 15 min od Dworca Centralnego.

Green Business Center to nie tylko przestrzeń konferencyjna, jesteśmy podzieleni na dwie strefy: pracy i relaksu. Miękkie poduszki, naturalne materiały, piłkarzyki, wygodne fotele, kawa z lokalnej palarni, ilustracje motywacyjne lub ściana, na której można zostawić „swoją myśl”. Jest kreatywnie, zielono i bardzo pozytywnie.

Naszym celem jest zapewnić Klientom gotowe rozwiązania, patrząc poza schematem, co więcej dodać wartość do oferowanych usług. Klienci mają do dyspozycji m.in. nowoczesny sprzęt audiowizualny, gry szkoleniowe, tablicę interaktywną, kreatywne artykuły papiernicze i ścianę rozwoju. Wszystko dostępne jest 7 dni w tygodniu. Dodatkowym udogodnieniem jest wybór przerw kawowych w wersji standard, premium lub możliwość skomponowania własnego menu.


Gwarantujemy elastyczność w działaniu, wsparcie merytoryczne i nowoczesne narzędzia, dzięki czemu organizowane z nami wydarzenia będą satysfakcjonujące dla uczestników w 100%, co więcej w otoczeniu biosfery efektywniej przyswoją wiedzę. Naszym pomysłem było stworzenie biosfery, by pracownicy, szczególnie z sektora biurowego, mogli czerpać z takich miejsc również „na zewnątrz”, czy „wynająć swoją zieloną przestrzeń”. Przestrzeń, która pozwoli poczuć się, jak w naturze.

Inspirujemy do kreatywnych rozwiązań – w otwartej przestrzeni, w bardziej i mniej formalnej atmosferze.

Stworzyliśmy nowe możliwości i ciekawe miejsce na mapie Warszawy, gdzie warto zorganizować warsztat, szkolenie, otwarte spotkania biznesowe. Organizujesz szkolenie dla menedżerów w zakresie zarządzania zespołem, z komunikacji, asertywności? A może warto byłoby przeprowadzić dla całego zespołu warsztaty z myślenia wizualnego lub grywalizacji? Bazując na zdobytym doświadczeniu w branży szkoleniowej, współpracujemy ze sprawdzoną grupą trenerów, zatem nasi Klienci mogą powierzyć nam realizację wydarzenia w koncepcji całościowej, mając gwarancję, że wszystko zostanie profesjonalnie zorganizowane. Obszarem naszych działań jest również doradztwo, w zakresie marketingowym, świadczymy usługi związane z organizacją eventów, w tym wyjazdy firmowe, motywacyjne itp.

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij