Zorganizuj konferencję i wypocznij u podnóża Gór Izerskich - wszystko to w Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort

Zorganizuj konferencję i wypocznij u podnóża Gór Izerskich - wszystko to w Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort

O tym, że Świeradów-Zdrój jest atrakcyjną miejscowością chyba nikogo nie trzeba przekonywać. Zachwyca ona swoim położeniem, walorami turystycznymi, przepiękną przyrodą oraz znajdującymi się tam obiektami konferencyjnymi. Najlepszym tego przykładem jest Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort, który mieści się przy ulicy Sanatoryjnej 7. To kompleks czterech budynków hotelowych, który otoczony jest malowniczą przyrodą, która zachwyca o każdej porze roku.

W obiekcie tym możesz zorganizować szereg szkoleń, konferencji, bankietów, kongresów oraz innych eventów biznesowych czy edukacyjnych. Mogą to być także kilkudniowe wydarzenia, ponieważ Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort ma w swojej ofercie również wygodne miejsca noclegowe oraz zaplecze gastronomiczne. To jednak nie wszystko! Każdy pobyt uświetniają tam liczne udogodnienia oraz atrakcje, które sprzyjają wypoczynkowi oraz integracji gości. 


Goście mogą tam liczyć na 4 sale konferencyjne, których łączna powierzchnia wynosi 400 m2 oraz 2 dodatkowe pomieszczenia, które świetnie sprawdzają się jako sale szkoleniowe. Dodatkowo, przed tymi pomieszczeniami znajduje się lobby wyposażone w ladę recepcyjną. Tę przestrzeń można wykorzystać jako miejsce na organizację wystawy lub na przerwę kawową. Sale - zarówno konferencyjne, jak i szkoleniowe - są nowoczesne, gustownie zaaranżowane oraz wyposażone w wysokiej klasy sprzęty multimedialne i audiowizualne, takie jak np. rzutnik, ekran, flipchart, nagłośnienie, mikrofony, mównica czy bezprzewodowa sieć Internetu. Pomieszczenia te różnią się pod względem wielkości - zorganizujesz w nich zarówno kameralne spotkania (np. na maksymalnie 10 osób w Sali Klubowej), jak i te znacznie większe eventy (nawet na 180 gości w Sali konferencyjnej Srebrnej). Możesz także zorganizować tam mniej formalne spotkania, np. w kameralnym klubie muzycznym czy w wydzielonej, zamykanej części restauracji.


Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort oferuje również eleganckie i bardzo wygodne miejsca noclegowe w różnych częściach obiektu. W zmodernizowanej Willi Fabrykanta do dyspozycji gości oddanych jest 18 luksusowo wyposażonych pokoi, w tym 15 noclegów w standardzie Premium oraz 3 ekskluzywne apartamenty klasy Deluxe. Budynek Mineral SPA & Wellnes z kolei oferuje 39 pokoi w standardzie Comfort i Comfort Plus. Na terenie obiektu mieści się jeszcze budynek Ametyst z 31 pokojami typu Standard oraz budynek Wozowni, w którym znajduje się 8 pokoi typu Standard. Wszystkie te pomieszczenia wyróżniają się funkcjonalnym wyposażeniem, dając tym samym gwarancję komfortowego wypoczynku.

Wcześniej wspomnieliśmy też, że w Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort świadczone są fantastyczne usługi gastronomiczne. Otóż mieści się tam świetna restauracja hotelowa, której menu składa się z tradycyjnych dań kuchni polskiej oraz europejskiej. Tuż obok restauracji na gości czeka także oranżeria oraz ogródek grillowy


W obiekcie nie brakuje także licznych udogodnień i atrakcji. Mieści się tam bowiem pierwsze w kraju Mineral SPA, oferujące m.in. profesjonalne zabiegi z zakresu odnowy biologicznej. W piwnicach obiektu usytuowany został z kolei klimatyczny, kameralny klub muzyczny Cotton Club. Ponadto, goście mogą skorzystać z narciarni, przechowywalni rowerów oraz możliwości "obrandowania" obiektu i terenu zewnętrznego balonami, banerami, flagami itd.


Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!
Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!

Pałac Żelechów SPA & Wellness to miejsce, które łączy w sobie luksus, historię i nowoczesność, oferując szeroką gamę usług i atrakcji. To doskonałe miejsce na organizację prestiżowych wydarzeń biznesowych, zapewniając komfortowe warunki i wyjątkową atmosferę.

Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!
Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!

Crystal Mountain w Wiśle to miejsce, które łączy luksus z funkcjonalnością, oferując najwyższy standard usług. Malownicze otoczenie, nowoczesne zaplecze konferencyjne, wyśmienita kuchnia oraz bogata oferta rekreacyjna sprawiają, że jest to idealne miejsce na organizację eventów.

Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!
Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!

W 2028 roku Uniwersytet Warszawski będzie gospodarzem prestiżowej konferencji ACHS, skupiającej badaczy dziedzictwa z całego świata. Po raz pierwszy to wydarzenie odbędzie się w Polsce, przyciągając około 600 delegatów!

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz