Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
20.10.2021

Zorganizuj konferencję w najwyższej budowli w Poznaniu - oto IBB Andersia Hotel

Zorganizuj konferencję w najwyższej budowli w Poznaniu - oto IBB Andersia Hotel

Jak powszechnie wiadomo, w Poznaniu nie brakuje odpowiednich miejsc na organizację konferencji i szkoleń. Jednak są takie, które szczególnie zapadają w pamięci i trudno jest przejść obok nich obojętnie! Przykładem jest IBB Andersia Hotel, czyli 4-gwiazdkowy obiekt, który mieści się przy Placu Andersa 3. W niedużej odległości od niego znajdują się Targi Poznańskie, dworzec PKP oraz piękny Stary Rynek. Mało tego, z górnych kondygnacji hotelu rozpościera się widok na tętniące życiem miasto.

IBB Andersia Hotel zajmuje aż kilkanaście pięter w najwyższej budowli w Poznaniu. Jest to nowoczesny i luksusowy hotel, który wyróżnia się indywidualnym podejściem, ciekawą aranżacją oraz usługami świadczonymi na bardzo wysokim poziomie. Jest to zatem doskonałe miejsce na organizację najbardziej wymagających spotkań biznesowych, takich jak konferencje czy szkolenia. Na gości czekają wielofunkcyjne sale, 171 komfortowych pokoi i apartamentów, elegancka Restauracja Flavoria, Lobby Bar oraz liczne atrakcje, na czele z zapleczem Wellness & SPA. Gwarantujemy, że każdy znajdzie tam coś dla siebie!


IBB Andersia Hotel to doskonałe miejsce na organizację spotkań biznesowych w wielkomiejskiej atmosferze. Zrealizujesz tam m.in. konferencje, szkolenia, koktajle, bankiety, bale, kongresy oraz wszelkiego rodzaju wydarzenia okolicznościowe. Do dyspozycji gości oddanych jest 10 nowoczesnych sal, które są w stanie pomieścić zarówno kameralne grupy gości, jak i te znacznie większe, nawet do 750 osób. Niektóre z tych pomieszczeń posiadają system mobilnych ścian, który umożliwia ich łączenie. Pomieszczenia wyposażone są w klimatyzację, szybkie sieci bezprzewodowego Internetu oraz innowacyjne sprzęty multimedialne, takie jak np. ekrany, projektory, sprzęt TV, video, odtwarzacze DVD, nagłośnienie z bezprzewodowymi mikrofonami oraz flipcharty. Przed salami znajduje się przestronne Foyer, które świetnie sprawdza się jako tło różnorodnych wystaw i stoisk targowych.


IBB Andersia Hotel to również piękne pokoje i apartamenty, które zapewniają wygodne warunki do wypoczynku. Znajduje się tam 171 pokoi typu: Comfort Queen, Comfort King, Comfort Twin, Comfort Business, Junior Suite, Executive Business, Executive Room, Senior Suite Presidental Suite. Pomieszczenia te są w 4-gwiazdkowym standardzie, a widok, który rozpościera się z ich okien naprawdę zapiera dech! Obiekt może pochwalić się także wspomnianą już wcześniej Restauracją Flavoria. Luksus łączy się w niej z wyjątkowymi smakami, tworząc zachwycające kompozycje. Serwowane są tam zarówno tradycyjne dania kuchni polskiej i regionalnej, jak i dania z różnych zakątków świata. Będąc w IBB Andersia Hotel nie sposób także pominąć eleganckiego Lobby Baru, który zapewnia chwile odprężenia przy kolorowych drinkach i innych alkoholach. 


A teraz coś, co jest prawdziwą wisienką na torcie w IBB Andersia Hotel. Otóż obiekt ten oferuje liczne atrakcje, wśród których jest np. Harmonia Wellness Club & Pool. Goście mogą tam skorzystać z szeregu zabiegów pielęgnacyjnych oraz masaży z całego świata. Do dyspozycji gości jest również basen z hydromasażem i przeciwprądem, jacuzzi, sauny, pokój relaksu, sala do aerobiku, siłownia i solarium. To odpowiednie miejsce na relaks po całodniowych spotkaniach konferencyjnych i szkoleniowych.POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij