Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
21.09.2016

Zorganizuj szkolenie w HIT HOTEL**

Zorganizuj szkolenie w HIT HOTEL**
Warszawa dzięki niezliczonej liczbie hoteli i obiektów oferujących konferencyjne zaplecza cieszy się ogromnym zainteresowaniem podczas planowania wszelkiego rodzaju biznesowych spotkań. Stolica kraju to miejsce stworzone dla ambitnych przedsiębiorców, którzy nie muszą opuszczać miasta, aby udać się na efektywne szkolenie.  

Jednym z miejsc dysponującym biznesowym zapleczem jest HIT HOTEL** znajdujący się przy przy nowo powstałej II linii metra, tuż przy Stacji Dworzec Wileński oraz 1,5 km od PGE Stadion Narodowy.

Obiekt oferuje możliwość organizacji wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych, konferencji oraz szkoleń w profesjonalnie wyposażonych dwóch salach konferencyjnych.

Pierwsza z nich, sala konferencyjna "A" o powierzchni 70m2 zlokalizowana jest na parterze hotelu i w układzie teatralnym jest w stanie pomieścić 50 osób. Z kolei druga, sala konferencyjna "B" jest znakomitym miejscem na nieco mniejsze spotkania do 30 osób.

Dla swoich klientów hotel przygotował specjalną ofertę 3 za 2, dzięki której przy organizacji 3-dniowego szkolenia, ostatniego dnia otrzymujesz salę konferencyjną GRATIS! Mało tego, przy szkoleniu 2-dniowyn nocleg + serwis kawowy dla co 20 osoby GRATIS!

HIT HOTEL** ponadto oferuje 54 eleganckie pokoje utrzymane w trzech różnych kategoriach: standard, de lux i superior.

INFORMACJA PRASOWA


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij