Szybkie wyszukiwanie
NEPTUNO Resort & Spa
7.02.2017

Zorganizuj wyjątkowe wydarzenie w BCC Events - Pałac Lubomirskich w Warszawie

Zorganizuj wyjątkowe wydarzenie w BCC Events - Pałac Lubomirskich w Warszawie

Business Centre Club w Pałacu Lubomirskich to doskonałe miejsce na zorganizowanie rozmaitych eventów biznesowych. Od 25 lat odbywają się tu prestiżowe wydarzenia i imprezy. Dodatkowym atutem jest lokalizacja w samym centrum Warszawy.

Pałac Lubomirski został wybudowany w 1712 roku, a od 1972 stanowi siedzibę BCC Events, która zajmuje się organizacją konferencji prasowych, seminariów, targów, debat publicznych, prezentacji, wystaw, wernisaży, kongresów, warsztatów, szkoleń, spotkań biznesowych czy imprez okolicznościowych. To właśnie w tym wyjątkowym miejscu zorganizowano wiele ważnych wydarzeń w Warszawie.

Nowoczesne sale konferencyjne w zabytkowym Pałacu Lubomirskich

BCC Events ma wiele do zaoferowania. Posiada bogate zaplecze konferencyjne, na które składa się 6 nowoczesnych sal, w których zorganizować można zarówno kameralne spotkania firmowe, jak i duże wydarzenia na 180 osób. Niewątpliwym atutem tego miejsca jest duży, zadaszony taras o powierzchni ok. 200 m2. Do tego dochodzi najlepszy catering w stolicy i sukces gwarantowany! Obiekt umożliwia organizowanie eventu przez całą dobę, a pomocna obsługa otwarta jest na sugestie i pomysły.

Klimatyczne wnętrza z ciekawą historią

Niewiele osób wie, że w 1972 roku Pałac Lubomirskich został przesunięty o 74 stopnie w wyniku unikatowej w sali światowej operacji budowlanej. Po to tylko, by stał dokładnie na wprost Parku Saskiego. Obiekt znajduje się zaledwie 300 metrów od Placu Bankowego, dlatego dobrze jest skomunikowany z każdym miejscem w Warszawie.

Współpraca z najlepszymi

Dotychczas partnerami BCC Events były polskie i zagraniczne firmy, jak np. Allianz Polska, Bank Ochrony Środowiska, Hewlett Packard, Ernst & Young, Electrolux, Deni Cler czy Bank Światowy. Z agencją współpracowali również najlepsi artyści, a także urzędy państwowe - Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Kancelaria Prezydenta RP, Kancelaria Prezesa Rady Ministrów.

Wszystkie osoby, które szukają miejsce na zorganizowanie ważnego wydarzenia w Warszawie, a przy tym cenią sobie profesjonalizm obsługi, kompleksowe podejście do Klienta i nietypowe wnętrza, powinny zapoznać się z ofertą BCC Events - Pałac Lubomirskich.

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij