Zorganizuj wyjątkowe wydarzenie w BCC Events - Pałac Lubomirskich w Warszawie

Zorganizuj wyjątkowe wydarzenie w BCC Events - Pałac Lubomirskich w Warszawie

Business Centre Club w Pałacu Lubomirskich to doskonałe miejsce na zorganizowanie rozmaitych eventów biznesowych. Od 25 lat odbywają się tu prestiżowe wydarzenia i imprezy. Dodatkowym atutem jest lokalizacja w samym centrum Warszawy.

Pałac Lubomirski został wybudowany w 1712 roku, a od 1972 stanowi siedzibę BCC Events, która zajmuje się organizacją konferencji prasowych, seminariów, targów, debat publicznych, prezentacji, wystaw, wernisaży, kongresów, warsztatów, szkoleń, spotkań biznesowych czy imprez okolicznościowych. To właśnie w tym wyjątkowym miejscu zorganizowano wiele ważnych wydarzeń w Warszawie.

Nowoczesne sale konferencyjne w zabytkowym Pałacu Lubomirskich

BCC Events ma wiele do zaoferowania. Posiada bogate zaplecze konferencyjne, na które składa się 6 nowoczesnych sal, w których zorganizować można zarówno kameralne spotkania firmowe, jak i duże wydarzenia na 180 osób. Niewątpliwym atutem tego miejsca jest duży, zadaszony taras o powierzchni ok. 200 m2. Do tego dochodzi najlepszy catering w stolicy i sukces gwarantowany! Obiekt umożliwia organizowanie eventu przez całą dobę, a pomocna obsługa otwarta jest na sugestie i pomysły.

Klimatyczne wnętrza z ciekawą historią

Niewiele osób wie, że w 1972 roku Pałac Lubomirskich został przesunięty o 74 stopnie w wyniku unikatowej w sali światowej operacji budowlanej. Po to tylko, by stał dokładnie na wprost Parku Saskiego. Obiekt znajduje się zaledwie 300 metrów od Placu Bankowego, dlatego dobrze jest skomunikowany z każdym miejscem w Warszawie.

Współpraca z najlepszymi

Dotychczas partnerami BCC Events były polskie i zagraniczne firmy, jak np. Allianz Polska, Bank Ochrony Środowiska, Hewlett Packard, Ernst & Young, Electrolux, Deni Cler czy Bank Światowy. Z agencją współpracowali również najlepsi artyści, a także urzędy państwowe - Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Kancelaria Prezydenta RP, Kancelaria Prezesa Rady Ministrów.

Wszystkie osoby, które szukają miejsce na zorganizowanie ważnego wydarzenia w Warszawie, a przy tym cenią sobie profesjonalizm obsługi, kompleksowe podejście do Klienta i nietypowe wnętrza, powinny zapoznać się z ofertą BCC Events - Pałac Lubomirskich.

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!
Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!

W 2028 roku Uniwersytet Warszawski będzie gospodarzem prestiżowej konferencji ACHS, skupiającej badaczy dziedzictwa z całego świata. Po raz pierwszy to wydarzenie odbędzie się w Polsce, przyciągając około 600 delegatów!

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz