Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
11.05.2020

Zostaję w Polsce - KONKURS! Do wygrania pobyt w wybranym hotelu!

Zostaję w Polsce - KONKURS! Do wygrania pobyt w wybranym hotelu!


ZostajewPolsce.pl organizuje wraz z 10 hotelami wyjątkowy KONKURS, w którym do wygrania są... wyjątkowe nagrody. Główną nagrodą jest voucher weekendowy dla 2 osób do jednego z dziesięciu hoteli, które biorą udział w zabawie. Nagrodami dodatkowymi (gwarantowanymi) są kupony online z rabatem 10% na wybrane pobyty w hotelach - łącznie można zdobyć 10 kuponów (po jednym do każdego hotelu).Cała zabawa składa się z 2 etapów. Pierwszy z nich odbywać się będzie na fan page'ach hoteli, które biorą udział w konkursie. Tam pojawiły się już posty konkursowe. 


Lista hoteli:


Pierwszy etap trwa do 17.05.2020 do godz. 23.59. Następnego dnia każdy hotel wybierze po jednym najciekawszym zgłoszeniu, których autorzy trafią do etapu drugiego, aby powalczyć o nagrodę główną. Drugi etap odbędzie się już na fanpage'u https://www.facebook.com/ZostajeWPolscePL. Drugi etap potrwa do 25.05.2020 do godz. 23:59.

Jest o co walczyć! Zapraszamy do zabawy!

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

MojeKonferencje.pl są jednym z PARTNERÓW konkursu

Patroni medialni: e-KG.pl, Tygodnik Podhalański, Cowkrakowie.pl, Hotelarz.

Więcej szczegółów na stronie https://zostajewpolsce.pl/index.php/konkurs/.

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij