Zwycięzcy rankingu Event’s Awards nagrodzeni podczas gali Events Festival

Zwycięzcy rankingu Event’s Awards nagrodzeni podczas gali Events Festival

Events Festival był dobrą okazją do posumowania branży eventowej. Odbył się na terenie Targów Kielce 16.02.2017 i składał się z dwóch części: części konferencyjnej i gali wręczenia nagród. To pierwszy tego typu event, podczas którego wykłady i prelekcje połączone były z ogłoszeniem zwyciężców w rankingu Event's Awards.

Podczas Events Festival uczestnicy mogli posłuchać doświadczonych praktyków w zakresie organizacji eventów, przede wszystkim największych konferencji w Polsce. Bardzo miłym zaskoczeniem dla gości były profesjonalne sesje networkingowe, które odbyły się na szczycie wieży widokowej Centrum Kongresowego Targi Kielce. Pozwoliły one na integracje uczestników. Nie zabrakło również stoisk firm z branży eventowej.

- Bardzo się cieszę, że pierwsza edycja Events Festival ujrzała światło dzienne. Przyjechali ludzie z różnych regionów Polski, mało było jednak lokalnych firm, co prowadzi do prostych wniosków. Była to pierwsza konferencja, która pozwoliła na integrację i networking na najwyższym poziomie. Słyszałam już podczas wydarzenia o nawiązaniu współpracy między uczestnikami. Sama dostałam dwie propozycje współpracy, co bardzo cieszy. Kolejna edycja będzie jeszcze ciekawsza i bogatsza o doświadczenia i wnioski z pierwszego Events Festival – podsumowuje pomysłodawczyni wydarzenia, Paulina Pięta, autorka bloga ewentualnie.com. 

- Było mi miło uczestniczyć w pierwszej edycji Events Festival w Kielcach. Już teraz wiem, że nie ostatniej. Wydarzenie to dawka inspiracji od osób pełnych energii i doświadczenia. Dzięki prelekcjom wiem, z jakim nastawieniem podejść do tematu organizacji eventów. Events Festival to również dawka merytorycznej wiedzy za sprawą zorganizowanych warsztatów. Dzięki uczestnictwu w jednym z nich, dowiedziałam się, na co zwracać uwagę przy promocji wydarzenia. Mam nadzieje, że w kolejnej edycji więcej osób przyjedzie odwiedzić nasze miasto i będziemy mogli w większym gronie spędzić pożytecznie czas. Zapraszam do Kielc! - mówi Magdalena Chłopek Rek, uczestniczka Events Festival.

Głosowanie w rankingu Event’s Awards odbywało się drogą internetową do 20 stycznia 2017. Nagrody w dwóch kategoriach oraz Grand Prix zostały wręczone 16 lutego podczas uroczystej gali. 

W kategorii eventy do 100 osób zwyciężyli organizatorzy Nozbe Mobile Photo Trip z 1707 głosami. W kategorii eventy powyżej 100 osób przodowali organizatorzy Charytatywnego Fluomaratonu Zumby dla karmimypsiaki.pl z 685 głosami, którzy wygrali również w zeszłym roku. Grand Prix zdobyło wydarzenie o największej  ilości głosów ze wszystkich kategorii – Nozbe Mobile Photo Trip. Nagrody w konkursie opiewające na sumę ponad 10 tysięcy złotych to praktyczne narzędzia, które pozwolą na podniesienie jakości oraz promocję na wyższym poziomie zwycięskich eventów. Zwycięzcy Grand Prix otrzymali również statuetkę Events Festival.- Początki organizacyjne były bardzo trudne. Wkładamy bardzo dużo prywatnego czasu w organizację naszych spotkań i wystaw fotografii mobilnej Mobile Photo Trip. Jak dowiedzieliśmy się, że ktoś nas zgłosił do rankingu Events Festival, najpierw byliśmy zdziwieni, później pomyśleliśmy - super, że ktoś docenia, to co robimy. Głosowanie: Cała masa wsparcia z Polski i zagranicy i udało się. Zdobyliśmy największą ilość głosów wśród eventów do 100 osób. Może to nic wielkiego, ale to dla nas mega wyróżnienie. To czego się o sobie dowiedzieliśm, to jak wiele osób nam kibicuje. Takie wyróżnienie świadczy o tym, że robimy to dobrze, a będzie jeszcze lepiej. Dziękujemy Events Festival za organizację i wszystkim, którzy zagłosowali i uwierzyli w nas. To wiele znaczy. Trzymamy kciuki za kolejne edycje – opowiada Damian Kostka, organizator zwycięskiego eventu, Nozbe Mobile Photo Trip.

Kolejna edycja rankingu już w październiku 2017 roku.

Szczegóły na fanpage’u oraz stronie eventsfestival.pl.


INFORMACJA PRASOWANotatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka
Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka

Dworek Wapionka - niezapomniane konferencje w malowniczym otoczeniu przyrody. Profesjonalne sale konferencyjne, malownicza lokalizacja oraz kompleksowa obsługa. Idealne miejsce na efektywne spotkania biznesowe i szkolenia!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz