Hampton to jedna z najbardziej znanych sieci hotelowych na świecie. W jej skład wchodzą takie marki jak Hampton Inn, Hampton Inn & Suites oraz Hampton by Hilton. Ostatnia z wymienionych swoje obiekty posiada także w Polsce. Hampton by Hilton funkcjonuje bowiem w Warszawie, Świnoujściu oraz Gdańsku, a do ich grona dołączył właśnie drugi już hotel w stolicy. Obiekt ten wyróżnia przede wszystkim imponujący rozmiar. To bowiem największy Hampton by Hilton poza Stanami Zjednoczonymi.

Otwarcie warszawskiego hotelu sieci Hampton nie obyło się bez hucznego świętowania. 17 września, podczas uroczystości zebrało się ponad 300 gości z całego świata, którzy bawili się korzystając z takich atrakcji jak koncert rockowy, degustacja wyśmienitych specjałów polskiej kuchni, widowisko audiowizualne, a także degustacja win. Uroczystości towarzyszyło także oświetlenie fasady oraz pokaz sztucznych ogni.

Jedną z atrakcji podczas ceremonii otwarcia był pokaz sztucznych ogni.
Jedną z atrakcji podczas ceremonii otwarcia był pokaz sztucznych ogni.

Z chwilą rozpoczęcia działalności w lecie tego roku hotel stał się ważnym punktem na mapie Warszawy. Uroczystość otwarcia odwoływała się do korzeni tego tętniącego życiem miasta. Stanowiła też doskonałą okazję, by zasygnalizować pojawienie się hotelu Hampton by Hilton w samym sercu stolicy, jak również by podziękować za wsparcie i zaufanie naszym współpracownikom i gościom – wyjaśnia Jacek Jasiński, dyrektor generalny Hampton by Hilton Warsaw City Centre.

Choć uroczystości odbyły się jesienią, hotel gości przyjmuje już od czerwca tego roku. W swej ofercie posada imponującą liczbę 300 komfortowych pokoi, nowoczesne lobby, centrum fitness, przestronny parking oraz całodobową strefę z przekąskami. Hampton by Hilton Warsaw City Center to także ciekawa propozycja dla gości konferencyjnych. Głównym atutem jest tutaj sama lokalizacja. Położenie w stolicy kraju, centrum rozrywki i biznesu pozwala na łatwy dojazd i jest idealną destynacją w przypadku takich spotkań jak szkolenia, bankiety czy warsztaty.

Mimo iż sieć Hampton by Hilton posiada już 4 obiekty w Polsce nie zamierza na tym zaprzestać. W planach jest bowiem budowa kolejnych pięciu hoteli.