Zaledwie kilka miesięcy temu mieliśmy przyjemność przedstawić najlepsze miejsca z plenerem na event w województwie mazowieckim. Dziś znów przeniesiemy się do tej części Polski, jednak zamiast hoteli i klimatycznych obiektów poza stołecznym miastem, przedstawimy centra szkoleniowe i konferencyjne z Warszawy. Tego typu obiekty powstały głównie po to, aby móc w nich organizować nawet najbardziej wymagające spotkania biznesowe. Zapewniają one większą prywatność, kameralność i skupione są wokół rozmów biznesowych. Jeśli więc interesują Cię sale do wynajęcia w Warszawie – bez rozbudowanego zaplecza noclegowego czy strefy SPA, to poznaj nasze propozycje!

Szawa Conference


Przy ulicy Jutrzenki 137 w Warszawie mieści się Szawa Conference, czyli nowoczesne Centrum Biznesowe. Mieści się dokładnie na parterze budynku Oxygen Park. Miejsce to wyróżnia się nowoczesnością, wysokim standardem wykończenia oraz usługami świadczonymi na najwyższym poziomie. Do dyspozycji gości oddanych jest 7 sal konferencyjnych. Pomieszczenia te różnią się metrażem, pozwalając tym samym na organizację kameralnych, jak i znacznie większych spotkań. Największa sala, czyli Sala Warszawa, powstaje w wyniku połączenia dwóch mniejszych, i jest w stanie pomieścić do 200 osób w ustawieniu teatralnym. Szawa Conference oferuje również m.in.: obsługę cateringową, tłumaczenia symultaniczne, strefę relaksu oraz punkty ładowania urządzeń elektrycznych.

Centrum Konferencyjne WEST GATE


Sale konferencyjne Warszawa znajdują się w każdej części miasta – również w centrum. Przykładem jest WEST GATE, które mieści się dokładnie w biurowcu myhive brama Zachodnia, przy Alejach Jerozolimskich 92. Lokalizacja ta jest bardzo dużym atutem, którą doceniają zarówno warszawscy przedsiębiorcy, jak i event managerowie z całej Polski. To centrum oferuje 675 m2 powierzchni konferencyjnej, którą podzielono na 8 sal. Część tych pomieszczeń można ze sobą łączyć poprzez mobilne ściany. W WEST GATE możliwa jest organizacja spotkań dla grup liczących od 14 do 250 osób w ustawieniu teatralnym. W salach znajdują się oczywiście profesjonalne sprzęty multimedialne i szybkie sieci Internetu. Dużą zaletą jest także wielofunkcyjne foyer, w którym można zorganizować bankiet lub wystawę.

ADN Centrum Konferencyjne


Nowoczesne sale do wynajęcia w Warszawie znajdują się również przy ulicy Grzybowskiej 56 – w budynku GH „Biura przy Warzelni”. To zdecydowanie jeden z najbardziej innowacyjnych obiektów konferencyjno-szkoleniowych. Czeka w nim ponad 1300 m2 powierzchni użytkowej, która stanowi odpowiednie tło dla wyjątkowych wydarzeń. Mieści się tam 25 klimatyzowanych, w pełni wyposażonych sal. Niektóre z pomieszczeń także można łączyć, co pozwala na przyjęcie setek gości. Największa sala konferencyjna w ADN umożliwia zaproszenie aż 550 osób w ustawieniu teatralnym. Dodatkowo obiekt proponuje też: przestronne foyer, smaczny catering oraz przerwy kawowe o podniesionym standardzie. Zmotoryzowani goście mogą z kolei liczyć na podziemny parking rotacyjny.

Centrum Konferencyjne POLIN


Obiekt ten położony jest na warszawskim Muranowie, przy ulicy Mordechaja Anielewicza 6 – w budynku Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN. To przestronne i prestiżowe miejsce, które może się głównie kojarzyć z wartościowymi wystawami oraz wyjątkową architekturą. To Centrum Konferencyjne pozwala na organizację spotkań biznesowych w eleganckich, bardzo funkcjonalnych przestrzeniach. Jeśli interesuje Cię sala konferencyjna Warszawa, która jest nowoczesna i w pełni dostosowana do organizacji szeregu eventów biznesowych, to jesteś w dobrym miejscu. Centrum Konferencyjne POLIN ma w swojej ofercie łącznie 11 sal , które różnią się pod względem wielkości. W rezultacie pozwalają one na organizację zarówno kameralnych narad na kilkanaście osób, jak i dużych koncertów, gal i konferencji na 469 osób.

Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Fundacji Nowe Horyzonty


To centrum mieści się przy ulicy Bobrowickiej 9, w zielonej części Mokotowa. W jego pobliżu znajduje się m.in. przepiękny park Łazienkowski. W ofercie CKK można liczyć na bogaty wybór sal szkoleniowych i konferencyjnych, których jest aż 34. Dumę obiektu stanowi Sala „Centrum Kongresowe”, która jest jedną z trzech największych sal kongresowych w Warszawie. Jej powierzchnia wynosi aż 1370 m2, pozwalając tym samym na zaproszenie 1800 osób. Na terenie obiektu znajduje się też całodobowy strzeżony parking na 120 pojazdów oraz Centrum Zdrowia, Sportu i Rekreacji. Obiekt ten wyróżnia się spośród dotychczasowych przykładów tym, że oferuje też zaplecze noclegowe. Łącznie umożliwia ono nocleg dla 200 osób. Na miłośników smacznych kulinariów czekają z kolei dwie bardzo dobre restauracje.

Centrum Konferencyjne Zielna / GreenBox na Zielnej


Przy ulicy Zielnej 37, w samym sercu Warszawy, znajduje się zespół sal konferencyjnych i szkoleniowych. Pomieszczenia te są nowoczesne oraz wielofunkcyjne. Zostały one wygłuszone akustycznie, a także są klimatyzowane oraz wyposażone w wysokiej klasy sprzęt audiowizualny. Znajduje się tam łącznie 11 sal biznesowych, które mogą stać się tłem spotkań zarówno dla kilku, jak i 200 osób. Poza tym, że w obiekcie czeka niejedna sala szkoleniowa Warszawa, to goście mogą również liczyć na GreenBox. To właśnie w nim możliwa jest organizacja eventów online, debat czy nagrań oraz sesji zdjęciowych. W Zielnej można także zamówić pożywny, smaczny catering. To jedna nie wszystko, bowiem w obiekcie można też liczyć na obsługę techniczną, tłumaczenia symultaniczne czy montaż materiały audio/video.

Centrum Bankowo-Finansowe „Nowy Świat” S.A.


Obiekt mieści się przy ulicy Nowy Świat 6/12. Miejsce to powołane zostało do życia w 1990 roku. Dziś specjalizuje się w zarządzaniu nieruchomościami biurowo-konferencyjnymi oraz w wynajmie. Trzeba przyznać, że wnętrza tego obiektu robią wrażenie! Jego zabytkowy charakter doskonale łączy się z szeregiem nowoczesnych rozwiązań. Centrum Bankowo-Finansowe „Nowy Świat” posiada w swojej ofercie łącznie 6 eleganckich sal szkoleniowych. Są one jasne, przestronne oraz w pełni wyposażone. Różnią się oczywiście pod względem wielkości. Pomieszczenia te z powodzeniem mogą stać się tłem spotkań zarówno dla kilkunastu, jak i 120 gości. Na jeszcze większe wydarzenia z kolei udostępniany jest klimatyczny dziedziniec z odrestaurowaną fontanną oraz hol główny z tarasem.

Vizja Park


Przy ulicy Okopowej 59 położony jest nowoczesny kampus Vizja Park. Został on otwarty we wrześniu 2019 roku. I choć to z pozoru nie tak długo, to w tym czasie obiekt zdołał już zachwycić niejedną grupę biznesową. Standard obiektu jest skrojony na miarę współczesnych oczekiwań. Na miejscu można liczyć na część rekreacyjną, strefę gastronomiczną, a także na komfortowe zaplecze noclegowe. Do Vizji Park należy aż 118 sal szkoleniowo-konferencyjnych, które mają od 30 do 456 m2. W rezultacie pozwalają one na zaproszenie od 8 do nawet 463 osób. Wszystkie te pomieszczenia są klimatyzowane oraz w pełni wyposażone w profesjonalne, niezawodne sprzęty multimedialne. Cały obiekt jest monitorowany, a dodatkowo na jego terenie mieści się przestronna hala sportowa.

Sale konferencyjne w budynku przy ul. Chałubińskiego 8


Budynek znajdujący się przy ulicy Chałubińskiego 8 w Warszawie to jeden z pierwszych nowoczesnych wysokościowców w stolicy. Liczy on aż 47 kondygnacji. Udowadnia, że wynajem sal Warszawa to bardzo przyjemny, sprawny proces. Obiekt jest doskonale skomunikowany z lotniskiem, a w jego okolicy przebiegają akurat liczne trasy tramwajowe, autobusowe oraz linie metra. Na parterze mieszczą się lokale użytkowe, takie jak restauracja, kawiarnia, kiosk oraz poczta. Do dyspozycji gości oddanych jest tam 5 w pełni wyposażonych sal. Poza tym, że są odpowiednio oświetlone i nagłośnione, to zostały też przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością. Warto dodać, że w celę wynajmu sali wliczona jest także obsługa techniczna.

Sale konferencyjne Warszawa GOLDEN FLOOR


W owym zestawieniu znalazł się już jeden obiekt, który mieści się przy Al. Jerozolimskich. Idąc tym tropem, pragniemy przedstawić kolejne centrum konferencyjne w tym obszarze. Powstało ono w 2008 roku. Od tego czasu zostało tam zorganizowanych wiele spotkań – w tym konferencji, szkoleń i kongresów. W obiekcie zastosowano szereg nowoczesnych rozwiązań. Projekty sal oparte są na aktualnych, innowacyjnych trendach. Wydarzenia mogą się tam odbyć w 61 salach konferencyjno-szkoleniowych. Największa z nich pozwala na zaproszenie do 230 osób. Pomieszczenia te oczywiście zostały dopracowane nawet w najmniejszym detalu. W ofercie obiektu można również liczyć na: pakiety gastronomiczne, profesjonalne zaplecze techniczne oraz dokumentację fotograficzną wybranych momentów konferencji.

Centrum Konferencyjne PIAP


To kolejny obiekt, który znajduje się przy Al. Jerozolimskich – tym razem przy numerze 202. Centrum Konferencyjne PIAP to kompleks klimatyzowanych sal, w których mogą się odbyć spotkania biznesowe dla różnych pod względem wielkości grup. Znajdują się tam 3 sale konferencyjne, z czego dwie z nich można połączyć w większe pomieszczenie. Dodatkowo przed salami mieści się przestronne foyer o 104 m2. Sale są nowoczesne, jasne oraz w pełni wyposażone. Posiadają bezpośredni dostęp do światła dziennego. Oferta obiektu obejmuje też ogólnodostępny parking, letni ogród z ławkami oraz organizację części gastronomicznej. Mieści się tam także szatnia, ogród zimowy z kanapami i stolikami, a obsługa obiektu zapewnia dowóz uczestników konferencji.

Centrum Szkoleniowe WSPÓLNA


Zestawienie to zamyka obiekt mieszczący się przy ulicy Wspólnej 56. Funkcjonuje on na rynku już od ponad 10 lat i trzeba przyznać, że w tym czasie był tłem wielu wysokiej klasy spotkań biznesowych. Mieści się w nim 8 sal szkoleniowych, które można łączyć dzięki systemowi mobilnych ścian. Największe pomieszczenia pozwala na zaproszenie do 80 osób. Sale zostały w pełni wyposażone w nowoczesny sprzęt techniczny i audiowizualny. Dodatkowo dzięki wysokim oknom do sal wpada dużo światła dziennego. Jedno z tych pomieszczeń – Sala szkoleniowa 1 GULLHOLMEN – służy też jako studio multimedialne. Ponadto w obiekcie można liczyć na pełen catering, zarówno na przerwy kawowe, jak i obiady.