Szybkie wyszukiwanie

Centrum Bankowo-Finansowe „Nowy Świat” S.A.

Sprawdź dostępność przejdź na stronę www
 • 6 Liczba sal
 • 120 Największa
  sala konferencyjna:
 • 0 Liczba miejsc
  noclegowych:
 • - Liczba miejsc
  parkingowych
  • Dodatkowe udogodnienia:

  • Obiekty konferencyjne z klimatyzacją Obiekty konferencyjne z Wifi Obiekty konferencyjne z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych

Sale konferencyjne i szkoleniowe

Centrum Bankowo-Finansowe „Nowy Świat” to znany obiekt w centrum Warszawy, położony u zbiegu ulic Nowy Świat i Alei Jerozolimskich, tuż przy Rondzie de Gaulle’a. Zabytkowy charakter naszych przestrzeni wraz z nutą historii budynku czyni każde zorganizowane tu wydarzenie wyjątkowym i rozpoznawalnym.

Budynek oferuje do wynajmu powierzchnie konferencyjne i eventowe w doskonałej lokalizacji, która zapewnia bardzo dobre połączenia komunikacyjne ze wszystkimi dzielnicami miasta.

Na większe wydarzenia udostępniamy dziedziniec z odrestaurowaną fontanną oraz hol główny z tarasem wychodzącym na park i Muzeum Narodowe. 

Imprezy plenerowe oraz plany zdjęciowe często lokalizowane są na dwóch placach usytuowanych pomiędzy budynkami:

Placu de Gaulle’a o powierzchni 1 078 m² usytuowanym od strony Alei Jerozolimskich przed budynkiem Centrum Bankowo- Finansowego „Nowy Świat”. Okolica zachęca do realizacji takich wydarzeń jak: targi, kiermasze, prezentacje luksusowych marek samochodów czy zawody sportowe.

Placu Lorentza o powierzchni 1 040 m², usytuowanym pomiędzy modernistyczną bryłą Centrum Bankowo-Finansowego „Nowy Świat” a nowoczesnym  biurowcem  Nowy Świat 2.0,  tworzy  doskonałe  warunki do prowadzenia sesji reklamowych i realizacji filmowych. Dodatkowym  atutem  jest  widok na  Park  na Książęcem i Centrum Giełdowe (siedziba Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie).

Zapraszamy do zapoznania się z naszą przestrzenią konferencyjno – eventową TUTAJ.

Do dyspozycji najemców oddajemy 6 sal konferencyjnych o zróżnicowanym metrażu oraz foyer. Pomieszczenia są klimatyzowane, wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny oraz dostęp do Internetu. Urządzone w prestiżowym i reprezentacyjnym stylu pozwalają na organizację spotkań w wysokim standardzie, a zróżnicowana wielkość sal daje najemcom większy wachlarz możliwości.

Dodatkowe wyposażenie sal:

- system dyskusyjny

- telefon konferencyjny

- kostka dziennikarska

- monitor "65"

- mobilne nagłośnienie

SALA KINOWA

Sala na poziomie -1, wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt konferencyjny.  Mogą tu odbywać się specjalne pokazy, projekcje, seminaria lub szkolenia.

150 m2 powierzchnia sali

130 miejsc w ustawieniu teatralnym

200 miejsc w ustawieniu stojącym

SALA A

Zabytkowa sala konferencyjna z balkonem, która mieści się na I piętrze. Jest jedną z największych sal w całym kompleksie – pozwoli zorganizować spotkanie nawet na 100 osób.

125 m2 powierzchnia sali

100 miejsc w ustawieniu podkowa

SALA A1 i A2

Sale  A1  i  A2  zlokalizowane na 1 piętrze umożliwiają zorganizowanie  kameralnych spotkań biznesowych z  widokiem na  dziedziniec wewnętrzny.

20 m2 powierzchnia sali

12 miejsc w ustawieniu board room

SALA B

Niewielkich rozmiarów sala konferencyjna, oferująca komfortowe warunki do prowadzenia mniej-szych  szkoleń  i  konferencji.  Dzięki oryginalnemu wystrojowi oraz wyjściu na balkon jest klimatycznym i interesującym miejscem spotkań.

82 m2 powierzchnia sali

30-40 miejsc w ustawieniu podkowa

SALA B1

Eleganckie  miejsce, które  nadaje się na ciche i  kameralne spotkania, negocjacje biznesowe, obrady za zamkniętymi drzwiami, czy też indywidualne rozmowy.

40 m2 powierzchnia sali

16 miejsc w ustawieniu podkowa

FOYER

Przestrzeń  cateringowa  sal  konferencyjnych  zlokalizowanych na I piętrze. Na życzenie klientów może być dostosowana do potrzeb konferencji, warsztatów czy wystaw. Dodatkową zaletą foyer jest wspaniały widok na dziedziniec.

122 m2 powierzchnia sali

30 miejsc w ustawieniu konferencyjnym

40 miejsc w ustawieniu teatralnym

100 miejsc u ustawieniu stojącym

Liczba miejsc w ustawieniu Teatr Podkowa Szkoła
Sala A --- 100 ---
Sala B --- 40 ---
Sala B1 --- 16 ---
A1 i A2 --- 12 ---
Foyer 40 --- 30
Sala Kinowa 120 --- ---

Opis obiektu

Centrum Bankowo-Finansowe „Nowy Świat” S.A., powołane w 1990 roku, specjalizuje się w wynajmie i zarządzaniu nieruchomościami biurowo-komercyjnymi.

Lokalizacja

Kliknij żeby wczytaj mapę google
POWRÓT

Obiekty w okolicy

~0.24 km
Concept 13
Concept 13

Warszawa

Zobacz
~0.38 km
Centralny Dom Technologii CDT
Centralny Dom Technologii CDT

Warszawa

Zobacz
~0.5 km
Business Lab Nowy Świat
Business Lab Nowy Świat

Warszawa

Zobacz
~0.59 km
Business Link Astoria Warszawa
Business Link Astoria Warszawa

Warszawa

Zobacz
~0.66 km
Hotel SixtySix
Hotel SixtySix

Warszawa

Zobacz
~0.7 km
Golden Tulip Warsaw Centre****
Golden Tulip Warsaw Centre****

Warszawa

Zobacz
~0.24 km
Concept 13
Concept 13

Warszawa

Zobacz
~0.38 km
Centralny Dom Technologii CDT
Centralny Dom Technologii CDT

Warszawa

Zobacz
~0.5 km
Business Lab Nowy Świat
Business Lab Nowy Świat

Warszawa

Zobacz
~0.59 km
Business Link Astoria Warszawa
Business Link Astoria Warszawa

Warszawa

Zobacz
~0.66 km
Hotel SixtySix
Hotel SixtySix

Warszawa

Zobacz
~0.7 km
Golden Tulip Warsaw Centre****
Golden Tulip Warsaw Centre****

Warszawa

Zobacz

Komentarze (4 wypowiedzi)

obiekt: Centrum Bankowo-Finansowe „Nowy Świat” S.A.
 • 5

Centrum Bankowo-Finansowe Nowy świat to bardzo ciekawe miejsce na konferencję w Warszawie. Bardzo klimatyczny obiekt z historią, do tego w idealnej lokalizacji. Bez problemu dotarłem z Dworca PKP. Mimo, że budynek historyczny sale nowoczesne i dużo w nich przestrzeni. Bardzo komfortowo, wygodnie i oryginalnie jesli chodzi o efekt wizualny. Sala klimatyzowana, wyposazona w dobrej jakości sprzęt. Polecam.


 • 5

Na Nowy Świat w Warszawie każdy trafi, z takiego założenia wyszliśmy i byliśmy bardzo zadowoleni z wyboru. Centrum Bankowo-Finansowe Nowy Świat S.A. to nowoczesne sale konferencyjne, do tego projektor multimedialny, ekran, flipchart, a także nagłośnienie z możliwością nagrywania. Internet i klimatyzacja działały bez zarzutu. Świetnie, że są przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, bardzo się nam to przydało. Zdecydowanie polecam.


 • 5

Dobry obiekt, w świetnym stanie i z nowoczesnymi salami. Nie mam zastrzeżeń do obsługi ani do jakości wyposażenia - wszystko na solidnym poziomie. Lokalizacja również wygodna. Polecam i daję 5 gwiazdek


 • 5

Polecam to miejsce każdemu, kto planuje lub zajmuję się organizacją konferencji bądź biznesowych spotkań. Sale są klimatyzowane, posiadają multimedialny sprzęt, a do tego urządzone są w bardzo eleganckim stylu. Wiem co piszę, ponieważ miałem już okazję uczestniczyć w niejednym spotkaniu :) Pozdrawiam!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyznacz trasę".

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij