Sala konferencyjna

Centrum Bankowo-Finansowe „Nowy Świat” S.A.

Nowy Świat 6/12,
00-400 Warszawa,
mazowieckie
Zobacz na mapie
6
Liczba sal
120
Największa sala konferencyjna
-
Liczba miejsc noclegowych
-
Liczba miejsc parkingowych
-
Liczba osób na event/piknik zewnętrzny

Sale konferencyjne i szkoleniowe

Centrum Bankowo-Finansowe „Nowy Świat” to znany obiekt w centrum Warszawy, położony u zbiegu ulic Nowy Świat i Alei Jerozolimskich, tuż przy Rondzie de Gaulle’a. Zabytkowy charakter naszych przestrzeni wraz z nutą historii budynku czyni każde zorganizowane tu wydarzenie wyjątkowym i rozpoznawalnym.

Budynek oferuje do wynajmu powierzchnie konferencyjne i eventowe w doskonałej lokalizacji, która zapewnia bardzo dobre połączenia komunikacyjne ze wszystkimi dzielnicami miasta.

Do dyspozycji najemców oddajemy 6 sal konferencyjnych o zróżnicowanym metrażu oraz foyer. Pomieszczenia są klimatyzowane, wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny oraz dostęp do Internetu. Urządzone w prestiżowym i reprezentacyjnym stylu pozwalają na organizację spotkań w wysokim standardzie, a zróżnicowana wielkość sal daje najemcom większy wachlarz możliwości.

Dodatkowe wyposażenie sal:

- system dyskusyjny

- kamery do streamingu

- telefon konferencyjny

- kostka dziennikarska

- monitor "65"

- mobilne nagłośnienie

SALA KINOWA

Sala na poziomie -1, wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt konferencyjny.  Mogą tu odbywać się specjalne pokazy, projekcje, seminaria lub szkolenia.

150 m2 powierzchnia sali

130 miejsc w ustawieniu teatralnym

200 miejsc w ustawieniu stojącym

SALA A

Zabytkowa sala konferencyjna z balkonem, która mieści się na I piętrze. Jest jedną z największych sal w całym kompleksie – pozwoli zorganizować spotkanie nawet na 100 osób.

125 m2 powierzchnia sali

100 miejsc w ustawieniu podkowa

SALA A1 i A2

Sale  A1  i  A2  zlokalizowane na 1 piętrze umożliwiają zorganizowanie  kameralnych spotkań biznesowych z  widokiem na  dziedziniec wewnętrzny.

20 m2 powierzchnia sali

12 miejsc w ustawieniu board room

SALA B

Niewielkich rozmiarów sala konferencyjna, oferująca komfortowe warunki do prowadzenia mniej-szych  szkoleń  i  konferencji.  Dzięki oryginalnemu wystrojowi oraz wyjściu na balkon jest klimatycznym i interesującym miejscem spotkań.

82 m2 powierzchnia sali

30-40 miejsc w ustawieniu podkowa

SALA B1

Eleganckie  miejsce, które  nadaje się na ciche i  kameralne spotkania, negocjacje biznesowe, obrady za zamkniętymi drzwiami, czy też indywidualne rozmowy.

40 m2 powierzchnia sali

16 miejsc w ustawieniu podkowa

FOYER

Przestrzeń  cateringowa  sal  konferencyjnych  zlokalizowanych na I piętrze. Na życzenie klientów może być dostosowana do potrzeb konferencji, warsztatów czy wystaw. Dodatkową zaletą foyer jest wspaniały widok na dziedziniec.

122 m2 powierzchnia sali

30 miejsc w ustawieniu konferencyjnym

40 miejsc w ustawieniu teatralnym

100 miejsc u ustawieniu stojącym


Na większe wydarzenia udostępniamy dziedziniec z odrestaurowaną fontanną oraz hol główny z tarasem wychodzącym na park i Muzeum Narodowe. 

Sala Kolumnowa o powierzchni 755 m², niesamowite, marmurowe wnętrze tworzy doskonałą przestrzeń dla różnych wydarzeń: pokazów mody, wystaw, targów, sesji egzaminacyjnych. Dodatkowym atutem jest wyjście na taras z widokiem rozpaczającym się na Park przy Książęcem i Muzeum Narodowym. Przestrzeń eventowa zlokalizowane na poziomie -1.

755 m2 powierzchnia sali

300 miejsc w ustawieniu konferencyjnym

320 miejsc w ustawieniu teatralnym


Imprezy plenerowe oraz plany zdjęciowe często lokalizowane są na dwóch placach usytuowanych pomiędzy budynkami:

Placu de Gaulle’a o powierzchni 1 078 m² usytuowanym od strony Alei Jerozolimskich przed budynkiem Centrum Bankowo- Finansowego „Nowy Świat”. Okolica zachęca do realizacji takich wydarzeń jak: targi, kiermasze, prezentacje luksusowych marek samochodów czy zawody sportowe.

Placu Lorentza o powierzchni 1 040 m², usytuowanym pomiędzy modernistyczną bryłą Centrum Bankowo-Finansowego „Nowy Świat” a nowoczesnym  biurowcem  Nowy Świat 2.0,  tworzy  doskonałe  warunki do prowadzenia sesji reklamowych i realizacji filmowych. Dodatkowym  atutem  jest  widok na  Park  na Książęcem i Centrum Giełdowe (siedziba Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie).

Centrum Bankowo-Finansowe „Nowy Świat” S.A. - Opis obiektu

Centrum Bankowo-Finansowe „Nowy Świat” S.A., powołane w 1990 roku, specjalizuje się w wynajmie i zarządzaniu nieruchomościami biurowo-komercyjnymi.

Obiekty konferencyjne z klimatyzacją
Obiekty konferencyjne z klimatyzacją
Obiekty konferencyjne z Wifi
Obiekty konferencyjne z Wifi
Obiekty konferencyjne z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych
Obiekty konferencyjne z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych
Centrum Bankowo-Finansowe „Nowy Świat” S.A. - Lokalizacja
Odległość od lotniska:9 km
Opinie
5.00
4 opinie

Byłaś/eś w obiekcie Centrum Bankowo-Finansowe „Nowy Świat” S.A. ?

Dodaj opinię! Oceń obiekt! Twoja opinia pomoże wypromować to wspaniałe miejsce.

Dodaj opinię
5

Centrum Bankowo-Finansowe Nowy świat to bardzo ciekawe miejsce na konferencję w Warszawie. Bardzo klimatyczny obiekt z historią, do tego w idealnej lokalizacji. Bez problemu dotarłem z Dworca PKP. Mimo, że budynek historyczny sale nowoczesne i dużo w nich przestrzeni. Bardzo komfortowo, wygodnie i oryginalnie jesli chodzi o efekt wizualny. Sala klimatyzowana, wyposazona w dobrej jakości sprzęt. Polecam.

5

Na Nowy Świat w Warszawie każdy trafi, z takiego założenia wyszliśmy i byliśmy bardzo zadowoleni z wyboru. Centrum Bankowo-Finansowe Nowy Świat S.A. to nowoczesne sale konferencyjne, do tego projektor multimedialny, ekran, flipchart, a także nagłośnienie z możliwością nagrywania. Internet i klimatyzacja działały bez zarzutu. Świetnie, że są przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, bardzo się nam to przydało. Zdecydowanie polecam.

5

Dobry obiekt, w świetnym stanie i z nowoczesnymi salami. Nie mam zastrzeżeń do obsługi ani do jakości wyposażenia - wszystko na solidnym poziomie. Lokalizacja również wygodna. Polecam i daję 5 gwiazdek

5

Polecam to miejsce każdemu, kto planuje lub zajmuję się organizacją konferencji bądź biznesowych spotkań. Sale są klimatyzowane, posiadają multimedialny sprzęt, a do tego urządzone są w bardzo eleganckim stylu. Wiem co piszę, ponieważ miałem już okazję uczestniczyć w niejednym spotkaniu :) Pozdrawiam!

FAQ

Ile sal konferencyjnych znajduje się w Centrum Bankowo-Finansowym Nowy Świat S.A.?

Centrum Bankowo-Finansowe „Nowy Świat” S.A. ma w swojej ofercie aż 6 sal konferencyjnych, w których można organizować szereg wydarzeń biznesowych. Pomieszczenia te są zróżnicowane pod względem metrażu, pozwalając na zaproszenie zarówno kameralnych, jak i znacznie większych grup. Najmniejsza sala Centrum Bankowo-Finansowe „Nowy Świat” S.A. jest w stanie pomieścić 12 osób w konfiguracji podkowy, a największa - 120 osób w ustawieniu teatralnym. Ponadto, przed salami znajduje się także przestronny foyer.

Czy Centrum Bankowo-Finansowe Nowy Świat S.A. posiada udogodnienia dla osób niepełnosprawnych?

Centrum Bankowo-Finansowe „Nowy Świat” S.A. zostało przemyślane pod kątem nawet najbardziej wymagających gości. Nie tylko tych doświadczonych w organizacji eventów, ale i tych, którzy potrzebują specjalnych udogodnień. Obiekt ten przystosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych, pozwalając im na pracę w komfortowych warunkach. Udogodnienia te znajdują się nie tylko w salach konferencyjnych, ale i we wszystkich innych pomieszczeniach w obiekcie.

W co wyposażone są sale konferencyjne w Centrum Bankowo-Finansowym Nowy Świat S.A.?

Sale konferencyjne, które znajdują się w Centrum Bankowo-Finansowym „Nowy Świat” S.A. spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości biznesowych. Wszystko to za sprawą nowoczesnej aranżacji, przestronności oraz odpowiedniego wyposażenia multimedialnego. Składa się ono m.in. z projektorów, ekranów, flipchartów tablic, mównic, systemów nagłośnieniowych, specjalnego oświetlenia, dostępu do Wi-Fi oraz klimatyzacji. Ponadto, dodatkowe wyposażenie sali obejmuje m.in. system dyskusyjny oraz mobilne nagłośnienie.

Gdzie można przeczytać opinie o Centrum Bankowo-Finansowym Nowy Świat S.A.?

Przed dokonaniem rezerwacji sali konferencyjnej w konkretnym obiekcie, warto zapoznać się z opiniami na jego temat. Dotyczy to również takich obiektów, jak Centrum Bankowo-Finansowym „Nowy Świat” S.A. Opinie znajdą Państwo w prezentacjach na naszej stronie - na dole znajduje się sekcja “komentarze”. Z pewnością rozwieją one wszelkie wątpliwości, utwierdzając Państwa w słusznym wyborze. Ponadto, będzie miło, gdy zechcą Państwo podzielić się swoją opinią po organizacji eventu.

Jaki jest dokładny adres Centrum Bankowo-Finansowego Nowy Świat S.A.?

Centrum Bankowo-Finansowe „Nowy Świat” S.A. usytuowane jest przy ul. Nowy Świat 6/12 w Warszawie. To bardzo korzystna lokalizacja - w pobliżu znajdują się przystanki autobusowe, tramwajowe oraz linia metra. Obiekt od Lotniska Chopina dzieli zaledwie 9 kilometrów, od Dworca Centralnego niecałe 2 kilometry. W okolicy znajdują się wszystkie niezbędne punkty usługowe oraz najważniejsze atrakcje stołecznego miasta.

Sprawdź dostępność
Sprawdź dostępność

Obiekty konferencyjne w okolicy Warszawa

MYSIA 3
~0.14 km
MYSIA 3 Warszawa
Tylko ~0.14 km od Centrum Bankowo-Finansowe „Nowy Świat” S.A.
Restauracja Concept 13
~0.26 km
Restauracja Concept 13 Warszawa
Tylko ~0.26 km od Centrum Bankowo-Finansowe „Nowy Świat” S.A.
AleGloria
~0.38 km
AleGloria Warszawa
Tylko ~0.38 km od Centrum Bankowo-Finansowe „Nowy Świat” S.A.
Hotel Mercure Warszawa Grand
~0.47 km
Hotel Mercure Warszawa Grand Warszawa
Tylko ~0.47 km od Centrum Bankowo-Finansowe „Nowy Świat” S.A.
Hotel Gromada Warszawa Centrum
~0.66 km
Hotel Gromada Warszawa Centrum Warszawa
Tylko ~0.66 km od Centrum Bankowo-Finansowe „Nowy Świat” S.A.
melt museum
~0.68 km
melt museum Warszawa
Tylko ~0.68 km od Centrum Bankowo-Finansowe „Nowy Świat” S.A.
Novotel Warszawa Centrum
~0.71 km
Novotel Warszawa Centrum Warszawa
Tylko ~0.71 km od Centrum Bankowo-Finansowe „Nowy Świat” S.A.

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres początkowy i kliknij przycisk “Wyznacz trasę”.

Twoja lokalizacja

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz