Centrum szkoleniowo-konferencyjne

Centrum Konferencyjne WEST GATE

Aleje Jerozolimskie 92, Budynek BRAMA ZACHODNIA - poziom 0,
00-807 Warszawa,
mazowieckie
Zobacz na mapie
7
Liczba sal
250
Największa sala konferencyjna
-
Liczba miejsc noclegowych
-
Liczba miejsc parkingowych
250
Liczba osób na event/piknik zewnętrzny

Sale konferencyjne i szkoleniowe

Oferta biznesowa Centrum Konferencyjnego WEST GATE obejmuje 7 sal konferencyjnych o różnej wielkości. Mobilne ściany umożliwiają łączenie niektórych z nich, co daje możliwość utworzenia powierzchni dla nawet 250 osób. Zróżnicowanie przestrzeni umożliwia organizację zarówno kameralnych spotkań w kilkuosobowej grupie, jak i dużych konferencji czy kongresów dla ponad 200 uczestników.

Wszystkie 8 sal konferencyjnych zostało wyposażone w wysokiej klasy sprzęt multimedialny. Nowoczesne rozwiązania zastosowane w tym obiekcie konferencyjnym dają organizatorom spotkań biznesowych gwarancję realizacji eventu na najwyższym poziomie.

Dodatkowym atutem jest również wieloletnie doświadczenie członków personelu w organizacji najróżniejszych wydarzeń. Służą oni pomocą i dobrą radą od pierwszego kontaktu aż do zakończenia eventu.

Atutem Centrum Konferencyjnego WEST GATE jest również wielofunkcyjne foyer, które można szybko poszerzyć o powierzchnię sali Paryż. Daje to dużą przestrzeń — idealną na wystawę czy firmowy bankiet. 


Oferta Wakacyjna 2024r.

Szukasz miejsca na letnie spotkanie biznesowe? Nasze sale konferencyjne zapewnią Wam niezapomniane doświadczenie, łącząc wygodę, elegancję i profesjonalizm. Skorzystajcie z naszej wyjątkowej oferty w terminie od 1 lipca do 31 sierpnia

Rabat na koszt wynajmu sali od 20% do 50%! To doskonała okazja, by oszczędzić na organizacji Twojego spotkania biznesowego.

Elastyczność: Bezpłatne odwołanie rezerwacji do 7 dni przed planowanym spotkaniem. Wiemy, że plany mogą się zmieniać, dlatego chcemy dać Ci spokój umysłu.

Świeże owoce podczas każdej przerwy kawowej GRATIS! Wzbogać swoje spotkanie o zdrowe i energetyzujące przekąski.
Centrum Konferencyjne WEST GATE - Opis obiektu

Centrum Konferencyjne WEST GATE to jeden z nowocześniejszych obiektów konferencyjnych w tej części Warszawy. Mieści się w biurowcu myhive Brama Zachodnia w sąsiedztwie Placu Zawiszy, przy Alejach Jerozolimskich.
Bliska odległość od Dworca Centralnego i lokalizacja w ścisłym centrum miasta sprawia, że obiekt ten chętnie wybierają nie tylko warszawscy przedsiębiorcy, ale również event managerowie z całej Polski. Centrum, oferujące 675 m2 powierzchni konferencyjnej, to dobra alternatywa dla wydarzeń organizowanych w hotelach.

Obiekty konferencyjne z klimatyzacją
Obiekty konferencyjne z klimatyzacją
Obiekty konferencyjne z Wifi
Obiekty konferencyjne z Wifi
Obiekty konferencyjne z parkingiem
Obiekty konferencyjne z parkingiem
Centrum Konferencyjne WEST GATE - Lokalizacja
Odległość od centrum1 km
Odległość od lotniska:6,5 km
Opinie
5.00
1 opinia

Byłaś/eś w obiekcie Centrum Konferencyjne WEST GATE ?

Dodaj opinię! Oceń obiekt! Twoja opinia pomoże wypromować to wspaniałe miejsce.

Dodaj opinię
5

Polecam obiekt

FAQ

Jaka jest największa sala konferencyjna w Centrum Konferencyjnym WEST GATE?

Centrum Konferencyjne WEST GATE daje wręcz nieskończone możliwości organizacyjne. Jego oferta biznesowa jest bardzo bogata - to aż 657 m2 powierzchni eventowej, która składa się z 8 sal konferencyjnych o różnej wielkości. Niektóre z tych przestrzeni można ze sobą łączyć - w rezultacie więc jesteśmy w stanie stworzyć dużą przestrzeń, będącą w stanie pomieścić maksymalnie 250 osób. Jest to możliwe, gdy połączymy sale: Paryż, Bruksela, Berlin oraz Rzym.

Czy Centrum Konferencyjne WEST GATE jest korzystnie zlokalizowane?

Centrum Konferencyjne WEST GATE cieszy się bardzo dużym powodzeniem m.in. ze względu na korzystną lokalizację. Mieści się ono dokładnie przy Alejach Jerozolimskich 92, w ścisłym centrum Warszawy. Oznacza to, że jest korzystnie skomunikowane ze wszystkimi najważniejszymi ośrodkami miejskimi i infrastrukturami. Bliska odległość od Dworca Centralnego i wszystkich istotnych punktów zdecydowanie wpływa na korzyść Centrum Konferencyjnego WEST GATE.

Jakie sprzęty multimedialne znajdują się w salach Centrum Konferencyjnego WEST GATE?

Sale konferencyjne, które znajdują się w Centrum Konferencyjnym WEST GATE charakteryzują się przestronnością, innowacyjnymi rozwiązaniami oraz niezawodnym wyposażeniem multimedialnym. Składa się ono m.in. z projektorów, ekranów, tablic, flipchartów, mównic, zestawów nagłośnieniowych, bezprzewodowych mikrofonów, systemów zaciemniających przestrzeń, z klimatyzacji oraz z bezprzewodowych sieci Internetu.

Czy Centrum Konferencyjne WEST GATE posiada duże doświadczenie w organizacji konferencji?

Centrum Konferencyjne WEST GATE może pochwalić się dużym doświadczeniem w organizacji konferencji i innych spotkań biznesowych. Lata pracy w tej branży pozwoliły obsłudze na wypracowanie własnych, niezawodnych metod organizacji eventów. W CK WEST GATE można więc mieć pewność, że wszelkie przedsięwzięcia odbędą się na naprawdę wysokim poziomie. Warto także dodać, że obsługa służy pomocą techniczną i dobrą radą podczas każdego etapu organizacji.

Jak dokonać rezerwacji sali konferencyjnej w Centrum Konferencyjnym WEST GATE?

Jeśli już zapoznali się Państwo z bogatą ofertą Centrum Konferencyjnego WEST GATE i zdecydowali się na skorzystanie z ich sal, należy podjąć kroki w celu rezerwacji przestrzeni. To nic trudnego! Rezerwacji można dokonać na trzy sposoby - mailowo, telefonicznie lub osobiście. I choć najbardziej polecamy tę ostatnią możliwość, to w prezentacji obiektu umieściliśmy także dokładny adres mailowy i numer telefonu do obsługi WEST GATE. Powodzenia!

Sprawdź dostępność
Sprawdź dostępność

Obiekty konferencyjne w okolicy Warszawa

SPACE Events Club
~0.33 km
SPACE Events Club Warszawa
Tylko ~0.33 km od Centrum Konferencyjne WEST GATE
Skyfall Warsaw
~0.81 km
Skyfall Warsaw Warszawa
Tylko ~0.81 km od Centrum Konferencyjne WEST GATE
myhive Warsaw Spire
~1.01 km
myhive Warsaw Spire Warszawa
Tylko ~1.01 km od Centrum Konferencyjne WEST GATE
Event Hall Fabryka Norblina
~1.22 km
Event Hall Fabryka Norblina Warszawa
Tylko ~1.22 km od Centrum Konferencyjne WEST GATE
Moxo Restaurant & Club
~1.22 km
Moxo Restaurant & Club Warszawa
Tylko ~1.22 km od Centrum Konferencyjne WEST GATE
Chmielna 73
~1.29 km
Chmielna 73 Warszawa
Tylko ~1.29 km od Centrum Konferencyjne WEST GATE

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres początkowy i kliknij przycisk “Wyznacz trasę”.

Twoja lokalizacja

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz