Hotel ***

Hotel Inter Szablewski

6
Liczba sal
140
Największa sala konferencyjna
140
Liczba miejsc noclegowych
100
Liczba miejsc parkingowych
-
Liczba osób na event/piknik zewnętrzny

Sale konferencyjne i szkoleniowe

Profesjonalizm, zaangażowanie, wspaniała atmosfera. Właśnie tak w trzech słowach opisać można Hotel Inter Szablewski. Piękny, trzygwiazdkowy kompleks konferencyjno-wypoczynkowy stanowi idealne miejsca dla każdego - zarówno rodziny z dziećmi, zakochane pary czy goście biznesowi poczują się tu bardzo komfortowo.

Zaplecze konferencyjne to miejsce, w którym goście biznesowi z pewnością znajdą to czego szukają. Tutaj, w jednej z 5 przestronnych sal zorganizować mogą bowiem przeróżne spotkania - od bankietów po profesjonalne szkolenia i warsztaty.

Sale różnią się wystrojem i rozmiarem, dzięki czemu każdy może dopasować przestrzeń do indywidualnych potrzeb danego spotkania. Najmniejsza mieści do 25 osób, a największa nawet 120 osób w układzie kinowym.

Sale posiadają klimatyzację, bezprzewodowy internet, a także pełne zaplecze techniczne. Dodatkowo spotkania wzbogacone mogą zostać o usługi cateringowe (przerwy kawowe) lub grill czy ognisko po konferencji - idealnym miejscem do tego jest zadaszona przestrzeń na świeżym powietrzu dla imponującej liczby aż 1000 osób.

Hotel Inter Szablewski - Opis obiektu

Hotel to jeden z dwóch miejsc w Wielkopolsce pod szyldem Szablewski. Oba położone w bliskim sąsiedztwie Poznania stwarzają odpowiednie warunki do pracy i wypoczynku. Inter Szablewski w Dymaczewie Nowym od stolicy wielkopolski dzieli zaledwie 25 km. Z jednej strony zapewnia więc szybki dojazd do tętniącej życiem metropolii, z drugiej pełen spokój, wyciszenie i warunki do pracy w skupieniu w otoczeniu lasów Wielkopolskiego Parku Narodowego oraz w pobliżu Jeziora Łódzko-Dymaczewskiego.

Atrakcji na terenie kompleksu z pewnością nie brakuje. Goście mogą tu wypocząć na tarasie hotelowej restauracji, wybrać się na wycieczkę krajoznawczą ze zwiedzaniem okolicznych zabytków lub na rowerową przejażdżkę.

Równie ważne są także usługi jakie Hotel Szablewski oferuje swym gościom. A jest to bardzo urozmaicona oferta. Do użytku oddaje bowiem łącznie 140 miejsc noclegowych w 1 i 2 osobowych pokojach i apartamentach, restaurację oraz zaplecze konferencyjne złożone z 5 funkcjonalnych sal.
Obiekty konferencyjne z parkingiem
Obiekty konferencyjne z parkingiem
Obiekty konferencyjne z Wifi
Obiekty konferencyjne z Wifi
Hotel Inter Szablewski Hotel *** / 0 Hotel Inter Szablewski Hotel *** / 1 Hotel Inter Szablewski Hotel *** / 2 Hotel Inter Szablewski Hotel *** / 3

Hotel Inter Szablewski - Pokoje

Hotel Inter Szablewski w Dymaczewie Nowym do użytku swych gości oddaje pięknie zaaranżowane i przytulne pokoje zapewniające odpowiednie warunki do wypoczynku. Pokoje te łącznie tworzą 140 miejsc noclegowych i występują w zróżnicowanym rozmiarze i standardzie. Dzielą się na 1 i 2 osobowe, a także na luksusowe apartamenty o podwyższonym standardzie.

Dużym atutem tych pomieszczeń jest piękny widok z okien na pobliską okolicę, a także wysoki standard wykończenia. Każdy z nich posiada również pełne umeblowanie i niezbędny sprzęt jak chociażby TV, telefon czy bezprzewodowy internet.
Hotel Inter Szablewski Hotel *** / 0 Hotel Inter Szablewski Hotel *** / 1

Hotel Inter Szablewski - Restauracja

W hotelu znajduje się Restauracja "Deska i Miska", które oferuje  szeroki wybór świeżych, zbilansowanych oraz pełnych smaku i aromatu potraw. Koncepcja restauracji opiera się na prostych i nieskomplikowanych daniach, które można serwować na desce i w misce (stąd nazwa lokalu). W menu znajdziemy więc zupy, sałaty, kasze i makarony oraz soczyste mięsa i smakowite ryby.

Produkty, z których przygotowywane są potrawy powstają na bazie zdrowych, świeżych, nieprzetworzonych i lokalnych produktów z okolicznych gospodarstw, lasów i jezior.

Hotel Inter Szablewski - Usługi dodatkowe

Wśród atrakcji i usług dodatkowych Hotelu Inter Szablewski na uwagę zasługują z pewnością:

  • restauracja
  • klub nocny
  • wiata grillowa
  • boisko wielofunkcyjne

Dodatkowo dla gości biznesowych istnieje możliwość zorganizowania m.in:

  • wycieczek krajoznawczych
  • przejażdżek terenowych – bryczką, saniami oraz konno
  • jazdy quadami,
  • paintballa,
  • pikników
Opinie
0.00
0 opinii

Byłaś/eś w obiekcie Hotel Inter Szablewski ?

Dodaj opinię! Oceń obiekt! Twoja opinia pomoże wypromować to wspaniałe miejsce.

Dodaj opinię
Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!
Sprawdź dostępność
Sprawdź dostępność

Obiekty konferencyjne w okolicy Dymaczewo Nowe

HOT_elarnia**** HOTEL & SPA
~7.66 km
HOT_elarnia**** HOTEL & SPA Poznań
Tylko ~7.66 km od Hotel Inter Szablewski
Wielspin Puszczykowo
~8.5 km
Wielspin Puszczykowo Poznań
Tylko ~8.5 km od Hotel Inter Szablewski
Dworek Biesiadny
~15.06 km
Dworek Biesiadny Radzewice
Tylko ~15.06 km od Hotel Inter Szablewski
eNStudios
~17.99 km
eNStudios Poznań
Tylko ~17.99 km od Hotel Inter Szablewski
Hotel & Centrum Kongresowe IOR
~18.99 km
Hotel & Centrum Kongresowe IOR Poznań
Tylko ~18.99 km od Hotel Inter Szablewski
Enea Stadion
~19.57 km
Enea Stadion Poznań
Tylko ~19.57 km od Hotel Inter Szablewski

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres początkowy i kliknij przycisk “Wyznacz trasę”.

Twoja lokalizacja

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz