In Between Hotel
Szybkie wyszukiwanie

Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne „Browar Sulewski”

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis obiektu

Browar Sulewski w Hrubieszowie stanowi wyjątkowe miejsce na konferencje w prawdziwie historycznej oprawie. Browar mieści się bowiem we wnętrzach zabytkowego, ponad 110 letniego budynku, który dawniej pełnił funkcję kasyna wojskowego.

Obecnie stanowi on tradycyjne miejsce warzenia dobrej jakości piw. Obiekt swym wystrojem i atmosferą nawiązuje do tradycyjnych, bawarskich lokali. Dzięki temu każdy gość może poczuć się tu prawdziwie wyjątkowo.

Prócz miejsca warzenia piwa Browar Sulewski pełni również funkcję profesjonalnego centrum szkoleniowo-konferencyjnego. Posiada zaplecze konferencyjne idealnie sprawdzające się podczas szkoleń, warsztatów, kongresów i innych spotkań biznesowych dla maksymalnie 120 uczestników.
 • Największa
  sala konferencyjna: 120
 • Łączna liczba
  miejsc noclegowych: 67
  • Dodatkowe udogodnienia:

  • Obiekty konferencyjne z Wifi Obiekty konferencyjne z parkingiem

Sale konferencyjne i szkoleniowe

Miejscem na organizacje konferencji w Browarze Sulewskim jest przestronna i funkcjonalna sala konferencyjna, którą można podzielić na dwie mniejsze za pomocą przesuwanych ścian. W sali odbywają się konferencje, warsztaty, szkolenia oraz bankiety nawet dla 120 osób.


Pomieszczenie to pozwala zorganizować zarówno wystawne jak i bardziej kameralne imprezy. Co więcej, posiada niezbędny sprzęt audiowizualny, który wpłynie na powodzenie szkolenia czy konferencji.

Liczba miejsc w ustawieniu
  Teatr Podkowa Szkoła
Sala Konferencyjna A+B 120 --- ---
Sala Konferencyjna A 60 --- ---
Sala Konferencyjna B 60 --- ---

Pokoje

Wypoczynek w zabytkowym budynku Browaru to z pewnością wyjątkowe przeżycie. Profesjonalnie przygotowana oferta oraz profesjonalizm personelu sprawią, że każdy gość poczuje się tu komfortowo.

Zaplecze noclegowe dla Gości zapewnia hotel zlokalizowany w odległości kilkuset metrów od Browaru Sulewskiego. Na zaplecze noclegowe trzygwiazdkowego hotelu składają się pokoje jedno, dwu i trzyosobowe, a także luksusowy apartament, które łącznie dają 67 miejsc noclegowych. Wszystkie pomieszczenia posiadają elegancki, ciekawy wystrój. W każdym z nich znajduje się również niezbędny sprzęt i wyposażenie takie jak telewizor czy bezprzewodowy Internet.

Restauracja

Na terenie obiektu mieści się restauracja, której kuchnia zadowoli nawet najbardziej wymagających smakoszy. W menu znajdują się zarówno tradycyjne polskie potrawy, jak i dania pochodzące z kuchni międzynarodowej.

Restauracja pozwoli na wspólne spotkania w miłym gronie i zrelaksowanie się po dniu intensywnych szkoleń i konferencji.

Usługi dodatkowe

Zdecydowanie główną atrakcją obiektu jest sam browar. Miejsce, w którym warzone jest tradycyjne piwo pozwala skosztować tego trunku oraz poznać sam proces tworzenia. Goście mogą także napić się tradycyjnego piwa w tutejszym barze.


Dla uczestników szkoleń i konferencji, browar przygotował szereg atrakcji urozmaicających dzień i wpływających na integrację uczestników. Na Gości czekają zawody na strzelnicy wojskowej, spływ kajakowy po rzece Bug, szkółka jazdy konnej, wycieczka do Roztoczańskiego Parku Narodowego, zwiedzanie jedynej w Polsce i jednej z dwóch na świecie trzynastokopułowej prawosławnej cerkwi, zwiedzanie wioski Gotów, a także wycieczka do Lwowa.

Obiekt dysponuje monitorowanym i ogrodzonym parkingiem dla 60 samochodów.

Lokalizacja

POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (2 wypowiedzi)

obiekt: Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne „Browar Sulewski” Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne „Browar Sulewski”
 • 5

Wyjątkowo urokliwe miejsce, które jest przykładem udanego nadania nowej funkcji zabytkowemu budynkowi. Od kilku lat przeprowadzam w tym ośrodku szkoleniowym warsztaty ze sposobów testowania jakości żywności. Personel już dobrze zna moje oczekiwania względem przygotowania sali, więc jak przyjeżdżam na miejsce, to wszystko jest już gotowe. Podczas rozmów z uczestnikami często słyszę, jak chwalą oni zarówno wystrój obiektu, jak i dania serwowane w restauracji. Gorąco polecam ten ośrodek.


 • 4

Elegancki wystrój wnętrz z pewnością podkreśli uroczysty charakter wydarzenia, przy czym należy pamiętać, że nie każde spotkanie takiej oprawy wymaga ;) Wedle mnie miejsce w sam raz na firmowe bankiety, kongresy, nieco mniej na szkolenia.


DODAJ KOMENTARZ +