Concordia Design
Szybkie wyszukiwanie

Rezydencja Janków

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis obiektu

Obiekt szkoleniowo-wypoczynkowy Rezydencja Janków to ekskluzywny hotel mieszczący się w odrestaurowanej kamienicy. Obiekt mieści się w kompleksie parkowym przy ulicy Kolejowej w Iłowie. Iłowa to miejscowość położona w województwie lubuskim. Iłowa mieści się na trasie łączącej Wrocław i Berlin. Przez dogodne połączenie komunikacyjne jest idealnym miejscem na szkolenia i konferencje w województwie lubuskim.

Obiekt oferuje przestronne i luksusowe pokoje jedno-, dwu- i trzyosobowe. Stylowa aranżacja wzorowana na klimat dawnych rezydencji na pewno przypadnie do gustu wielu gościom. Każdy pokój wyposażony jest w telewizor i radio. Posiada również dostęp do bezprzewodowego łącza internetowego.

Rezydencja Janków dysponuje kilkoma salami konferencyjnymi. Każda wyposażona jest w najwyższej klasy sprzęt audiowizualny i nagłaśniający. To doskonałe miejsce na ważne spotkania biznesowe czy konferencje, które wymagają wyjątkowej oprawy. Rezydencja spełni wymagania nawet najbardziej wymagających gości biznesowych.
  • Największa
    sala konferencyjna:
  • Łączna liczba
    miejsc noclegowych: 0

Lokalizacja

Kliknij żeby wczytaj mapę google
POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

DODAJ KOMENTARZ +
Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.