In Between Hotel
Szybkie wyszukiwanie

Pensjonat Uroczysko Zaborek

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis obiektu

Wyjątkowym atutem Pensjonatu Uroczysko Zaborek jest położenie w obszarze Parku Krajobrazowego „Podlaski Przełom Bugu”. Na okolicznych terenach można podziwiać rozmaite gatunki fauny i flory. Kompleks hotelowy położony jest na wielohektarowych wzniesieniach, z których rozciąga się malowniczy krajobraz.

Dworek natomiast oddaje prawdziwie staropolski klimat niczym z „Pana Tadeusza”. Ściany i sufity ozdobione surowymi belkami drewna, klasyczne żeliwne lamy oraz regionalne zdobienia działają jak wehikuł czasu, który przeniesie gości w przeszłość. Pensjonat pozwala całkowicie zmienić otoczenie, a przy tym odpocząć i dobrze się bawić. Dla przybyłych przygotowane są liczne atrakcje, a czyste powietrze pozwala zregenerować siły.

Pensjonat Uroczysko Zaborek to również doskonałe miejsce, by zorganizować spotkanie biznesowe lub firmowy wyjazd. Na jego terenie znajduje się kilka klimatycznych sal konferencyjnych i szkoleniowych.

  • Największa
    sala konferencyjna: 300
  • Łączna liczba
    miejsc noclegowych: 0

Sale konferencyjne i szkoleniowe

Pensjonat Uroczysko Zaborek to idealne miejsce na biznesowe spotkania oraz wyjazdy integracyjne. Właściciele wkładają wiele pracy zarówno w tworzenie zaściankowego klimatu, jak i zapewnienie wszystkich udogodnień pracy.

W ofercie znajduje się aż sześć odrębnych sal szkoleniowych. Dwie z nich znajdują się w nietypowym miejscu, ponieważ w przebudowanym kościółku (Górna sala może pomieścić 120 osób, zaś Dolna blisko 100).

Na mniejsze spotkania idealne będą sale w Bielonym Dworku, gdzie w salonie może zasiąść 60 uczestników, a Weranda pomieści ich nawet 80. Do kompleksu przynależą także małe budynki, takie jak stary Wiatrak „Koźlak” przeznaczony dla 20 osób. Natomiast na Plebanii można ustawić około 40 krzeseł.

Wszystkie pomieszczenia są w pełni wyposażone. Istnieje także możliwość organizacji spotkań na świeżym powietrzu przy dźwiękach trzaskającego ogniska. 

Pokoje

W skład Pensjonatu Uroczysko Zaborek wchodzi sześć budynków, które różnią się między sobą wystrojem wnętrz. Goście mogą wybrać między pomieszczeniami o takich nazwach jak: pokój łowiecki, muzyczny, czy podlaski. Znajdzie się coś dla miłośników koni oraz prawdziwych księżniczek.

Salon oraz jadalnia we wszystkich budynkach są wspólne. Pokoje utrzymane są w jasnych kolorach, dzięki czemu jest w nich dużo naturalnego światła. Otoczenie drewna pozwala złapać oddech. Są z niego wykonane podłogi, drzwi i meble. Jest to miła odmiana od codzienności, w której często brakuje czasu na to, aby uspokoić myśli.

Restauracja

Dla dopełniania starodawnego klimatu oferowane jest bogate menu zbudowane z tradycyjnej, polskiej kuchni. Miejscowe kucharki każdego dnia dbają o swojskie składniki. Część z nich pochodzi z własnego ogródka, a pozostałe kupowane są na pobliskim targu.

Goście mogą doglądać rosnących na terenie dworku ziół, którymi doprawiane są dania. Prawdziwą specjalnością są potrawy z kaszy, ziemniaków oraz mąki, dzięki czemu kuchnia jest smaczna, syta i zdrowa.

Usługi dodatkowe

Pensjonat Uroczysko Zaborek organizuje wiele imprez okolicznościowych, takich jak Majówka czy Wielkanoc. Chętnie gości seniorów i dzieci na warsztatach artystycznych.  Przygotowuje tematyczne oferty indywidualne oraz grupowe np. „Zaborkowe spotkania z zielarką” bądź podróż „Szlakiem Polskiej Gęsiny”.

Ogromny obszar Zaborku umożliwia organizację zimowych kuligów, wycieczek powozami lub łódkami po rzece. Obfitość przyrody pozwala także na udział w safari ornitologicznym. Podczas przyjemnej pogody goście mogą pokonywać urokliwe ścieżki konno lub rowerami. Zabawy zaś odbywają się przy ognisku i ludowej muzyce.

Na terenie obiektu zorganizować można również zawody sportowe, np.w siatkówkę plażową, koszykówkę czy piłkę nożną.

Możliwość nauki jazdy konnej.


Lokalizacja

POWRÓT

Obiekty w okolicy

~0.89 km
Zamek Biskupi Janów Podlaski****
Zamek Biskupi Janów Podlaski****

Janów Podlaski

Zobacz
~0.89 km
Zamek Biskupi Janów Podlaski****
Zamek Biskupi Janów Podlaski****

Janów Podlaski

Zobacz

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

DODAJ KOMENTARZ +