Concordia Design
Szybkie wyszukiwanie

Moxy Katowice

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis obiektu

Na terenie Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach na początku 2019 roku ma zostać uruchomiony Hotel Moxy. To nowa marka należąca do sieci Marriott, która stosuje zupełnie nowe rozwiązania w branży hotelarskiej. Obiekt, który zlokalizowany będzie bezpośrednio przy terminalu, w swojej ofercie posiadać będzie 100 komfortowych pokoi, rozmieszczonych na 6 kondygnacjach. Zaprojektowane sypialnie wyposażone zostaną w designerskie meble, sprzęt multimedialny oraz prywatną łazienkę zapewnią nocleg dla ponad 200 Gości.

Niebywale jego największym atutem będzie doskonała lokalizacja. Wybudowany przy lotnisku hotel z pewnością nie będzie narzekał na brak chętnych. Takie rozwiązanie jest znakomitą alternatywą dla biznesu, bowiem pozwala na szybkie spotkanie po przylocie czy wypoczynek przed kolejnymi obowiązkami. W tym celu powstanie konferencyjne zaplecze. Przygotowane sale wyposażone zostaną w najnowszy sprzęt, który umożliwi zorganizowanie szkolenia, konferencji czy prezentacji.

Moxy to nowoczesny hotel dostosowany do najwyższych standardów, w którym każdy z Gości znajdzie coś dla siebie. Nowością jest procedura meldowania się, którą całkowicie ograniczono do minimum, bowiem możną ją wykonać w ciągu jednej chwili za pomocą smartfona.

Moxy to hotele butikowe, które cechuje stylowy, wyrazisty i nowoczesny wystrój według obowiązujących trendów.

  • Największa
    sala konferencyjna:
  • Łączna liczba
    miejsc noclegowych: 200

Lokalizacja

Kliknij żeby wczytaj mapę google
POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

DODAJ KOMENTARZ +
Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.