Inne

Opolska 22

Opolska 22,
40- 084 Katowice,
śląskie
Zobacz na mapie
8
Liczba sal
180
Największa sala konferencyjna
-
Liczba miejsc noclegowych
-
Liczba miejsc parkingowych
-
Liczba osób na event/piknik zewnętrzny

Sale konferencyjne i szkoleniowe

Kompleks biurowo-konferencyjny Opolska 22 to idealne miejsce na organizacje spotkań biznesowych. Do usług gości oddaje bowiem 8 wielofunkcyjnych sal, w których z powodzeniem przeprowadzić można szkolenia, bankiety czy warsztaty.

Klimatyzowane sale konferencyjne dzięki zróżnicowaniu w rozmiarze pozwalają na przeprowadzenie spotkań od 12 do nawet 180 uczestników. Co więcej, pomieszczenia te wyposażone zostały w profesjonalny sprzęt taki jak:

- ekran
- projektor
- flipchart
- nagłośnienie
- bezprzewodowy internet

Opolska 22 - Opis obiektu

Opolska 22 to kompleks budynków o charakterze biurowym zlokalizowany w centrum Katowic, połączony ze sobą wewnętrznym pasażem pozwalającym na bezpośrednią komunikację pomiędzy budynkami.

Miejsce to wyróżnia przede wszystkim idealne położenie w centrum miasta w odległości zaledwie 500 metrów od dworca kolejowego i dworca autobusowego, a także dobre połączenie ze wszystkimi drogami tranzytowymi Śląska.

W budynku znajduje się restauracja świadcząca usługi cateringowe oraz 8 przestronnych sal konferencyjnych. Obiekt posiada również 3 parkingi.

Opolska 22 - Usługi dodatkowe

W ramach usług dodatkowych obiektu, goście konferencyjni korzystać mogą z oferty cateringowej, która umożliwia organizację przerw kawowych oraz lunchy.
Opolska 22 - Lokalizacja
Odległość od lotniska:30 km
Opinie
4.50
4 opinie

Byłaś/eś w obiekcie Opolska 22 ?

Dodaj opinię! Oceń obiekt! Twoja opinia pomoże wypromować to wspaniałe miejsce.

Dodaj opinię
5

W Katowicach szukałem sali w której mógłbym przeprowadzić szkolenie o tematyce zdrowego odzywiania. Nie ukrywam, że zależało mi w miare na najniższych kosztach najmu. Bardzo się ciesz, że trafiłem na sale Opolska 22 ponieważ spełniła wszystkie moje oczekiwania. Do dyspozycji miałem ekran, projektor, flipchart oraz dobrej jakości bezprzewodowy internet. Dodatkowy plus za parking przed obiektem

3

Bardzo dobry catering, to chwalili nie tylko pracownicy mojej firmy, ale także zaproszeni goście mojego szkolenia, wszyscy byli bardzo zadowoleni i najedzeni ;) Ale warunki konferencyjne również bardzo dobre, sala konferencyjna bardzo przestronna, nowczesnie wyposażona, wszystko w jak najlepszym porządku, poza tym bardzo dobra odległość od dworca kolejowego i dworca autobusowego, tak więc Opolska 22 to mój nowy ulubiony adres

5

Opolska 22 w centrum Katowic to to kompleks budynków o charakterze biurowym połączony ze sobą wewnętrznym pasażem pozwalającym na bezpośrednią komunikację pomiędzy budynkami. Kompleks biurowo-konferencyjny Opolska 22 to idealne miejsce na organizacje spotkań biznesowych. Do usług gości oddaje bowiem 8 wielofunkcyjnych sal, w których z powodzeniem przeprowadzić można szkolenia, bankiety czy warsztaty. Klimatyzowane sale konferencyjne dzięki zróżnicowaniu w rozmiarze pozwalają na przeprowadzenie spotkań od 12 do nawet 180 uczestników. Co więcej, pomieszczenia te wyposażone zostały w profesjonalny sprzęt multimedialny niezbędny na wszelkich konferencjach

5

Sala wygląda jak na uniwersytecie! Bardzo fajna atmosfera, idealna do spotkań biznesowych. Widziałem, że sprzęt którego używał prowadzący był bardzo profesjonalny i nowoczesny! Bardzo odpowiadało mi nagłośnienie - było fachowe i nawet koledzy z tyłu wszystko usłyszeli. Duży plus dla miejsca za konwencję i wystrój. Daję ocenę 5, bo naprawdę zasłużyli :)

Sprawdź dostępność
Sprawdź dostępność

Obiekty konferencyjne w okolicy Katowice

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres początkowy i kliknij przycisk “Wyznacz trasę”.

Twoja lokalizacja

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz