Szybkie wyszukiwanie

WALCOWNIA Muzeum Hutnictwa Cynku

Sprawdź dostępność
 • 3 Liczba sal
 • 2500 Największa
  sala konferencyjna:
 • 0 Liczba miejsc
  noclegowych:
 • - Liczba miejsc
  parkingowych
  • Dodatkowe udogodnienia:

  • Obiekty konferencyjne z klimatyzacją Obiekty konferencyjne z parkingiem Obiekty konferencyjne z Wifi

Sale konferencyjne i szkoleniowe

WALCOWNIA Muzeum Hutnictwa Cynku posiada wielofunkcyjny charakter, dzięki czemu dostosowuje się do różnego rodzaju spotkań. Duże, otwarte i zabytkowe przestrzenie nadają miejscu niesamowitego klimaty, dzięki czemu jest to jedyne takie miejcie w Polsce.

Obiekt udostępnia blisko 10 tysięcy m2 powierzchni eventowej. Sama hala oferuje 6 tysięcy m2, z czego wykorzystać na cele spotkań można ok. 3 tysięcy m2. WALCOWNIA doskonale nadaje się do organizacji przedsięwzięć wymagających wstawiania dużych konstrukcji, dekoracji i stelaży.

Na poziomie 0 budynku można z powodzeniem zaplanować konferencje, targi, gale, wystawy, bankiety, jubileusze, koncerty i pokazy. Goście mają swobodny dostęp do bezprzewodowego internetu, projektora multimedialnego, stolików, mikrofonu oraz nagłośnienia.

Mimo że przestrzenie są tak duże, panują w nich komfortowe warunki, dzięki klimatyzacji i ogrzewaniu. Goście mają do dyspozycji małą scenę oraz dane floor. Podczas organizacji eventów, obiekt udostępnia również pełne zaplecze socjalne, sanitarne i strefę cateringową.  

Liczba miejsc w ustawieniu Teatr Podkowa Szkoła
Cynkownia 2500 590 590
Maszynownia 600 150 150
Sala Wykładowa 90 40 30

Opis obiektu

WALCOWNIA to Muzeum Hutnictwa Cynku znajdujące się w Katowicach-Szopienicach. Niegdyś było to dno z najważniejszych i najprężniej działających miejsc dla przemysłu hutniczego w Polsce, które realnie wpłynęło na rozwój Śląska. Budynek został uznany za ważny zabytek regionu i po dziś dzień zachwyca surowością stylu industrialnego.

Walcownię Cynku wybudowano w 1904 roku. W pobliżu znajdowała się Hut Bernhardi oraz linia kolejowa Szopienice-Siemianowice, co ułatwiało dostawy surowca. WALCOWNIA funkcjonowała blisko 110 lat. Obecnie znajduje się tutaj Muzeum Hutnictwa Cynku, w którym można podziwiać pozostałość po urządzeniach produkcyjnych, piecach i maszynach parowych.

Obiekt oferuje wynajem sal oraz przestrzeni eventowych, które zostały odrestaurowane, dostosowane do współczesnych standardów oraz wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny, nagłośnienie, klimatyzację i ogrzewanie.  

Usługi dodatkowe

Obiekt jest monitorowany, chroniony oraz został przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Na terenie Muzeum Hutnictwa Cynku znajduje się duży parking.  

Lokalizacja

Kliknij żeby wczytaj mapę google
POWRÓT

Obiekty w okolicy

~0 km
Hotel Amadeus Zielona Góra
Hotel Amadeus Zielona Góra

Zielona Góra

Zobacz
~0 km
Hotel Amadeus Zielona Góra
Hotel Amadeus Zielona Góra

Zielona Góra

Zobacz

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.

~0 km
Hotel Amadeus Zielona Góra
Hotel Amadeus Zielona Góra

Zielona Góra

Największa sala:

Miejsc noclegowych: 0

Zobacz
ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyznacz trasę".

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij
$(function() { $('.disabled-slider').owlCarousel({ items : 5, itemsDesktop : [1140,3], itemsDesktopSmall : [979,3], itemsTablet: [768,2], itemsTabletSmall:[640,2], itemsMobile : [550,1], pagination : true, navigation : true, // scrollPerPage:true, slideSpeed:500, itemsScaleUp: true }); });