Pałac

Pałac Żelazno

-
Liczba sal
-
Największa sala konferencyjna
60
Liczba miejsc noclegowych
-
Liczba miejsc parkingowych
-
Liczba osób na event/piknik zewnętrzny

Sale konferencyjne i szkoleniowe

Uczestnicy konferencji mają do dyspozycji kilka sal konferencyjnych mogących pomieścić od 20 do 110 osób. Tego typu wydarzenia w rezydencji są więc kameralne, a pałac elastycznie dopasowuje się do potrzeb uczestników takich spotkań.

Sale konferencyjne są w pełni wyposażone – mają nagłośnienie, przenośne mikrofony, wskaźnik laserowy, projektor multimedialny i ekran projekcyjny. Ich dodatkowym atutem jest barokowy wystrój. Konferencje odbywają się bowiem w salach balowych, uważanych za jedne z najładniejszych i najlepiej zachowanych na Śląsku. Zdobią je malowidła ścienne, unikalne freski, złocone stiuki i marmurowe kominki.

Pałac Żelazno - Opis obiektu

Pałac Żelazno jest zabytkową rezydencją usytuowaną w sercu Hrabstwa Kłodzkiego – obok Kłodzka, przy drodze krajowej numer 33. Dogodne położenie i świetny dojazd sprawiają, że jest to jeden z najlepszych punktów na konferencyjnej mapie tej części Dolnego Śląska.

Obiekt zaprasza uczestników seminariów, konferencji i spotkań biznesowych przez cały rok, proponując ofertę specjalną dla wydarzeń tego typu organizowanych między poniedziałkiem a czwartkiem (nocleg ze śniadaniem w cenie 95 zł za osobę).

Uczestnicy konferencji w przerwach między obradami mogą wypoczywać lub prowadzić kuluarowe rozmowy w zabytkowej, dobrze zaopatrzonej bibliotece z kominkiem, oranżerii, restauracji „Kredens Kłodzki” i holu bibliotecznym ze stołem bilardowym.

Pałacowi goście nocują w apartamencie i wygodnych pokojach (jedno-, dwu- i trzyosobowych) o klimatycznym wystroju nawiązującym do charakteru tego miejsca. Przy rezydencji znajduje się duży parking, z którego uczestnicy konferencji korzystają za darmo.


Pałac Żelazno - Pokoje

Do dyspozycji swoich gości Pałac Żelazno oddaje przestronne i elegancko urządzone pokoje oraz apartament z ekskluzywną łazienką. Pokoje są jedno-, dwu- i trzyosobowe. Każdy ma własną łazienkę z kabiną prysznicową.

Obiekt hołduje zasadzie ekologicznego i zrównoważonego rozwoju, dlatego też telewizory w pokojach udostępnia gościom na ich specjalne życzenie.

Pałac Żelazno - Restauracja

Szef kuchni „Kredensu Kłodzkiego” stawia na specjały regionu i kuchnię europejską. Serwuje m.in. pstrąga kłodzkiego z pieca, kaczkę pieczoną w sosie winno-owocowym lub w sosie z grzybów leśnych oraz kwaśnicę na wędzonce.

Na życzenie restauracja szykuje także dania ze specjałów z wiejskiego chowu zaprzyjaźnionych gospodarstw: królika w śmietanie podawanego w całości, udziec barani i gęsinę na różne sposoby.

Restauracja jest otwarta codziennie od godz. 13 do 22. Rano są w niej serwowane śniadania dla pałacowych gości w formie stołu szwedzkiego.

„Kredens Kłodzki” słynie także ze swojej winniczki, miodów pitnych i pałacowego piwa.

Pałac Żelazno - Usługi dodatkowe

Na życzenie obsługa pałacu może zapewnić dodatkowe atrakcje dla uczestników konferencji w ich czasie wolnym. W ofercie obiektu są m.in. zwiedzanie rezydencji z przewodnikiem, impreza integracyjna w Chacie Grillowej „Niedźwiadek” (z pieczonym prosiakiem i muzyką biesiadną) oraz zabawy integracyjne w pałacowym parku – np. paintball, boule czy szachy.

Rezydencja pomaga także w organizacji wyjazdów na pole golfowe w Chopin Golf Szczytna, spływy pontonowe Przełomem Bardzkim czy zwiedzania najsłynniejszych atrakcji Ziemi Kłodzkiej – jak Twierdza Kłodzka, Kopalnia Złota w Złotym Stoku, Zamek Międzylesie czy kłodzkie uzdrowiska.

Opinie
4.00
1 opinia

Byłaś/eś w obiekcie Pałac Żelazno ?

Dodaj opinię! Oceń obiekt! Twoja opinia pomoże wypromować to wspaniałe miejsce.

Dodaj opinię
4

Bardzo ładnie położony i urządzony obiekt konferencyjny. Przekonałem się o tym w poprzednim miesiącu, kiedy to organizowałem w nim warsztaty historyczne. Sala dysponowała projektorem multimedialnym, dobrym nagłośnieniem i szybko działającym internetem. Można by jedynie popracować nad jej lepszym zaciemnieniem, bo kotary nie zawsze się sprawdzają. Tak czy inaczej, polecam Pałac Żelazno.

Sprawdź dostępność
Sprawdź dostępność

Obiekty konferencyjne w okolicy Kłodzko

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres początkowy i kliknij przycisk “Wyznacz trasę”.

Twoja lokalizacja

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz