Znajdź wyjątkowy obiekt na Twoje wydarzenie
Pokaż wyszukiwarkę
Wyświetl obiekty na mapie
Sortuj
Sale konferencyjne Gdynia - Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront
 • Liczba sal konferencyjnych
  10
 • Największa sala konferencyjna
  450
 • Liczba miejsc noclegowych
  400
Hotel ****

Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront

Gdynia

Nowoczesny i luksusowy hotel w sercu Gdyni to idealna przestrzeń konferencyjno-bankietowa, a także wspaniałe miejsce na komfortowy i relaksujący wypoczynek nad morzem z

Rekomendowany Sale konferencyjne Gdynia - Hotel Business Faltom Gdynia *** i Hotel SPA Faltom Gdynia Rumia****
 • Liczba sal konferencyjnych
  16
 • Największa sala konferencyjna
  1000
 • Liczba miejsc noclegowych
  320
Hotel ****

Hotel Business Faltom Gdynia *** i Hotel SPA Faltom Gdynia Rumia****

Gdynia

Dwa ekskluzywne hotele zlokalizowane w Gdyni oferują kompleksową ofertę dla klientów biznesowych.

Pozostałe sale konferencyjne:

Rekomendowany Sale konferencyjne Gdynia - Hotel SPA Faltom Gdynia Rumia****
 • Liczba sal konferencyjnych
  12
 • Największa sala konferencyjna
  1000
 • Liczba miejsc noclegowych
  230
Hotel **** Hotel SPA Faltom Gdynia Rumia**** Gdynia

Idealne miejsce na wypoczynek i wodne szaleństwo 8 km od centrum Gdyni. Hotel zachęca do korzystania z Aqua Centrum, strefy SPA oraz zaplecza szkoleniowego z 12 salami.

Gdynia to odpowiednie miasto na organizację różnego rodzaju spotkań biznesowych - także tych w formie online. Jeśli więc szukasz miejsca na event nad morzem, to z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie. Obiekty biznesowe w Gdyni wyróżniają się nowoczesnymi rozwiązaniami, przestronnością, profesjonalizmem oraz wysokim poziomem usług. W Gdyni z powodzeniem zorganizujesz konferencje, szkolenia, bankiety, kongresy, targi, koncerty, jubileusze oraz streamingi na żywo z tych wszystkich eventów.

Obiekty konferencyjne w Gdyni

w kompleksowy sposób podchodzą do organizacji spotkań biznesowych. Najczęściej oferują one nie tylko nowoczesne i w pełni wyposażone sale konferencyjne, ale także wygodne miejsca noclegowe, wyborne kulinaria oraz liczne atrakcje dodatkowe. W Gdyni czekają na Ciebie hotele o zróżnicowanym standardzie, znakomite restauracje, centra konferencyjno-szkoleniowe oraz obiekty szkoleniowo-wypoczynkowe. Są one odpowiednią przestrzenią do organizacji wydarzeń online.

Jeśli więc zastanawiasz się, czy warto zorganizować wydarzenie online w Gdyni,

to odpowiedź jest jasna - oczywiście, że warto. W obiektach biznesowych zwykle zaaranżowane jest specjalne studio multimedialne, studio wirtualne oraz liczne greenboxy, które są odpowiednim tłem dla eventów w przestrzeni cyfrowej. Pomieszczenia te są nowoczesne oraz w pełni wyposażone w niezbędne sprzęty multimedialne. Znajdują się w nich m.in. wysokiej jakości projektory, ekrany, tablice multimedialne, kamery, komputery oraz oczywiście szybkie, bezprzewodowe sieci Internetu. Dodatkowo, studia multimedialne w Gdyni są klimatyzowane, co pozwala na pracę w komfortowych warunkach o każdej porze roku.

Wydarzenia online w Gdyni mogą przybierać różne formy.

Przede wszystkim, możliwa jest w nich organizacja eventów hybrydowych, które łączą fizyczną obecność z tą w formie zdalnej. W wydarzeniu takim można brać udział na dwa sposoby - przyjeżdżając do sali konferencyjnej lub uczestnicząc z zupełnie innego miasta czy nawet kraju. Obraz z konferencji transmitowany jest w czasie rzeczywistym i pozwala na aktywne uczestnictwo w dyskusji czy w panelu polegającym na zadawaniu pytań prelegentom. Jest to bardzo wygodna forma, która zdecydowanie pozostanie w branży konferencyjnej na długie lata. programy do streamingów gwarantują wysoką jakość przekazywanego obrazu i dźwięku, a także posiadają osobne pole z czatem, na którym na bieżąco można pisać i zadawać pytania. Streamingi wydarzeń mogą dotyczyć zarówno konferencji, szkoleń, jak i koncertów, gal, prezentacji oraz wykładów.

Wirtualne studio w Gdyni

doskonale sprawdza się jako tło reklam, webinarów, wykładów zdalnych, briefingów prasowych czy szkoleń przez internet. Profesjonalne systemy oświetleniowe i nagłośnieniowe, a także szybka sieć internetu pozwalają organizatorom na przekazanie wiedzy w innowacyjny i wysoce komfortowy sposób.

Obsługa wydarzeń online w Gdyni

odbywa się na bardzo wysokim poziomie. Dotyczy to zarówno etapu planowania przedsięwzięcia, jak i jego trwania. Otóż obsługa obiektu wspiera organizatorów m.in. w zakresie pomocy technicznej. Nie musisz więc martwić się o sprzęty - czujne oko pomocnej obsługi z pewnością od razu wyłapie ewentualne niepowodzenia. Warto także dodać, że niektóre miejsca na konferencję w Gdyni współpracują ze specjalistami z zakresu tworzenia efektów audiowizualnych, m.in. mappingów 3D. To świetna nowinka technologiczna, którą warto wykorzystać - z pewnością zachwyci ona gości. W taki sposób nie tylko uświetnisz wydarzenie, ale i zapiszesz się w pamięci gości jako osoba, która w doskonały sposób potrafi wykorzystać potencjał nowych mediów.

Wydarzenia online w Gdyni

można organizować w różnych zakątkach miasta - zarówno w centrum, jak i na obrzeżach. Obiekty biznesowe usytuowane są w taki sposób, by każdy znalazł dla siebie najbardziej odpowiednią przestrzeń. Jeśli więc cenisz ciszę, spokój oraz widok na morze, wybierz takie obiekty, które zlokalizowane są tuż przy plaży - w Gdyni znajdziesz ich naprawdę sporo. Jeśli z kolei jesteś miłośnikiem miejskiego gwaru i intensywności, zastanów się nad organizacją spotkania biznesowego w ścisłym centrum Gdyni. Jesteśmy pewni, że nawet najbardziej wymagający klienci znajdą tam odpowiednie dla siebie miejsce, wpisujące się w ich gust oraz wymagania.

Wszelkie wydarzenia online w Gdyni

cieszą się coraz to większym powodzeniem - jest to bez wątpienia przyszłość branży spotkań. Zdecydowanie warto więc postawić na organizację webinarów, konferencji online, szkoleń przez internet, eventów hybrydowych czy live streamingów z wydarzeń.

Obiekty konferencyjne w Gdyni są świetnie przygotowane

- znajdujące się w nich greenscreeny, greenboxy, szybkie sieci Internetu oraz profesjonalne sprzęty multimedialne są gwarancją najwyższej jakości proponowanych usług. Ponadto, pomocna obsługa dokłada największych starań, by każde wydarzenie online w Gdyni odbyło się na najwyższym możliwym poziomie. Postaw więc na doświadczenie oraz profesjonalizm i ciesz się nowym wymiarem wydarzeń.

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres początkowy i kliknij przycisk “Wyznacz trasę”.

Twoja lokalizacja

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz