Znajdź wyjątkowy obiekt na Twoje wydarzenie
Pokaż wyszukiwarkę

Obiekty konferencyjne w Katowicach to miejsca stworzone z myślą o nawet najbardziej wymagających klientach, którzy cenią innowacyjne rozwiązania. Zorganizujesz w nich nie tylko standardowe konferencje i szkolenia, ale także szereg eventów online. To jednak nie wszystko - profesjonalne wyposażenie multimedialne pozwala na streaming live wydarzeń na naprawdę ogromną skalę, co bez wątpienia jest przyszłością całej branży spotkań.

Katowice to miasto, które przyciąga wielu turystów, ale i klientów biznesowych. Nic dziwnego - w końcu znajduje się tam wiele wysoce komfortowych obiektów. Regularnie rozszerzają one swoje usługi, proponując m.in. studio multimedialne, studio nagrań, specjalne greenboxy czy inne pomieszczenia, odpowiednie na organizację wydarzeń online. Przestrzenie te są nowoczesne, zaaranżowane w gustowny i jednocześnie uniwersalny sposób, a także wyposażone w profesjonalne sprzęty. Nowoczesne studio nagrań jest tam odpowiednim miejscem na organizację briefingów prasowych, webinarów czy zdalnych wykładów i warsztatów.

W Katowicach można także zorganizować wydarzenia hybrydowe

- łączące fizyczną obecność z uczestnictwem w formie zdalnej. Tego typu streamingi odbywają się w czasie rzeczywistym, co pozwala wszystkim uczestnikom brać aktywny udział w panelach dyskusyjnych.

W transmisjach internetowych na żywo w Katowicach można brać udział z każdego miejsca kraju i świata

- najczęściej głównym warunkiem uczestnictwa jest po prostu posiadanie stabilnej sieci Internetu. Streamingi dotyczą wydarzeń takich jak konferencje, szkolenia, wykłady, seminaria, prezentacje produktów czy uroczyste gale i jubileusze.

Sale konferencyjne i studia online mieszczące się w Katowicach

wyposażone są w wysokiej jakości sprzęt multimedialny. Znajdują się tam projektory, ekrany, tablice multimedialne, mównice, green screeny, systemy oświetleniowe i nagłośnieniowe, bezprzewodowe sieci Internetu oraz kamery i programy do streamingów. Dodatkowo, obsługa obiektu bardzo chętnie wspiera organizatorów w kwestii obsługi technicznej, zdejmując z nich troskę o sprawność sprzętów. Niektóre obiekty współpracują także ze specjalistami, którzy tworzą różnego rodzaju wizualizacje 3D czy pełną oprawę audiowizualną. Warto zastanowić się nad skorzystaniem z takich usług, co z pewnością spodoba się uczestnikom wydarzeń.

Organizacja i obsługa wydarzeń online w Katowicach

to pewnik wysokiej jakości świadczonych usług, a co za tym idzie - sukces każdego przedsięwzięcia. Studia wirtualne, które znajdują się w tym mieście są tłem najlepszych przedsięwzięć biznesowych w formie online. Jeśli więc szukasz profesjonalnej przestrzeni na organizację webinarów, szkoleń online czy streamingów na żywo, to w Katowicach znajdziesz doskonałe do tego miejsca. Poza tym, że mają one w swojej ofercie studio nagrań, to najczęściej proponują też szereg kompleksowych usług, takich jak miejsca noclegowe, usługi gastronomiczne oraz wypoczynkowe. Obiekty biznesowe dopracowane są tam nawet w najmniejszym detalu i posiadają wiele udogodnień. Wszystkie sale są tam klimatyzowane, posiadają bezpośredni dostęp do światła dziennego, a na terenie obiektu zwykle mieszczą się przestronne miejsca parkingowe. Wszystko to w połączeniu z niemal nieograniczonymi możliwościami organizacyjnymi kreuje obraz najlepszego miejsca na produkcję eventów online.

Obiekty biznesowe w Katowicach bardzo szybko dostosowały się do nowej rzeczywistości.

Cyfryzacja branży spotkań to niezwykle istotny krok dla całej branży MICE - należy więc przyznać, że stolica Górnego Śląska zareagowała w tym temacie dosyć szybko. Jednymi z największych zalet wydarzeń biznesowych online jest znacznie większe bezpieczeństwo (zarówno organizatorów, jak i uczestników, szczególnie w okolicznościach pandemii) oraz oczywiście wygoda. W eventach można brać udział pomimo wszelkich ograniczeń i różnicy setek kilometrów. Przeniesienie konferencji i innych spotkań do przestrzeni online to także szansa na dotarcie do znacznie większej rzeszy odbiorców, którzy być może w innych warunkach nie dowiedzieliby się nawet o Twoim wydarzeniu. Wykorzystaj więc tę szansę i daj się poznać z najlepszej strony, wybierając odpowiednie studio wirtualne, które wyróżnia się m.in. profesjonalizmem.

Obiekty konferencyjne w Katowicach to miejsca,

które powstały z myślą o organizacji nawet najbardziej skomplikowanych spotkań biznesowych. Ich wyposażenie, aranżacja oraz korzystna lokalizacja z pewnością przełożą się na sukces każdego wydarzenia - czy to w formie online czy hybrydowej. Obiekty te znajdują się w różnych częściach miasta, zarówno na obrzeżach, jak i w ścisłym centrum czy w pobliżu Dworca PKP. Oznacza to, że nie tylko jesteś tam w stanie wynająć odpowiednie studia do organizacji wydarzeń online, ale także dokonasz tego w najbardziej dogodnej dla Ciebie lokalizacji.

Produkcja wydarzeń online w Katowicach

jest bardzo prostym i przyjemnym procesem, który finalnie dostarcza ogromnej satysfakcji. Wybierz więc najlepsze do tego miejsce i zorganizuj wyjątkowe webinary, transmisje internetowe na żywo czy konferencje online.

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres początkowy i kliknij przycisk “Wyznacz trasę”.

Twoja lokalizacja

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz