Znajdź wyjątkowy obiekt na Twoje wydarzenie
Pokaż wyszukiwarkę
Wyświetl obiekty na mapie
Sortuj
Sale konferencyjne Olsztyn - Przystań Hotel & SPA ****
  • Liczba sal konferencyjnych
    16
  • Największa sala konferencyjna
    500
  • Liczba miejsc noclegowych
    450
Hotel ****

Przystań Hotel & SPA ****

Olsztyn

Malowniczo położony 4-gwiazdkowy hotel oferuje nie tylko komfortowe noclegi, ale również Centrum Biznesowe i bogatą ofertę gastronomiczną i rekreacyjną.

W Olsztynie znajdują się wysokiej klasy obiekty konferencyjne, które pozwalają na organizację wydarzeń online. Miejsca te świadczą kompleksowe usługi organizacyjne, proponując wielofunkcyjne sale biznesowe i studia multimedialne, a także wygodne miejsca noclegowe i usługi gastronomiczne.

Organizacja eventów online w Olsztynie

to bardzo przyszłościowy krok dla całej branży MICE. Z powodzeniem możesz stworzyć tam wydarzenia hybrydowe, czyli takie, które łączą fizyczną obecność w sali z uczestnictwem przez Internet. Jest to doskonałe rozwiązanie na miarę XXI wieku, które pozwala na uczestnictwo osobom z różnych zakątków kraju i świata. Profesjonalne programy do streamingu umożliwiają przekazanie obrazu i dźwięku z sali w bardzo wysokiej jakości. Transmisje na żywo Olsztyn mogą dotyczyć zarówno konferencji, szkoleń, sympozjów i kongresów, jak i uroczystych gal, jubileuszów czy prezentacji produktów.

Streamingi wydarzeń Olsztyn

to jednak nie jedyne cyfrowe formy eventów. Otóż każde studio multimedialne w Olsztynie pozwala na realizację webinarów, briefingów prasowych, szkoleń przez Internet czy spotkań autorskich.

Konferencje online w Olsztynie

możesz zorganizować m.in. dzięki profesjonalnym sprzętom multimedialnym. Każda sala oraz studio wirtualne wyposażone jest w wysokiej jakości multimedia, takie jak m.in. projektory, ekrany, tablice, kamery, mikroporty, flipcharty, greenscreeny, greenboxy, zestawy nagłośnieniowe wraz z mikrofonami, systemy oświetleniowe a także szybkie i bezprzewodowe sieci Internetu. Każde z tych pomieszczeń jest także klimatyzowane oraz zaaranżowane w gustowny, dość uniwersalny sposób. Wydarzenia online w Olsztynie można zorganizować m.in. w hotelach o zróżnicowanym standardzie, w obiektach szkoleniowo-wypoczynkowych a nawet w pałacach. Jesteśmy więc pewni, że każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Obiekty konferencyjne w Olsztynie

są korzystnie zlokalizowane - część z nich znajduje się w ścisłym centrum miasta, inne z kolei na obrzeżu - w cichej i spokojnej okolicy. Większość tych obiektów otoczona jest malowniczymi jeziorami, które zapierają dech w piersiach. Organizacja spotkania biznesowego w takich okolicznościach to zdecydowanie gwarancja niezapomnianych wrażeń. Dodatkowo, Olsztyn i jego okolica dają wręcz nieskończone możliwości na spędzenie wolnego czasu - po wielogodzinnych konferencjach z powodzeniem zrelaksujesz się na rozległych terenach zielonych. Czeka tam wiele atrakcji, zarówno dla osób ceniących aktywność, jak i tych potrzebujących chwili wytchnienia.

Produkcja wydarzeń online w Olsztynie

możliwa jest także dzięki profesjonalnej obsłudze - służy ona pomocą techniczną podczas eventu, czuwając nad prawidłowym działaniem sprzętów multimedialnych. Nie musisz więc martwić się o kwestie techniczne - specjaliści Cię w tym wyręczą.

Wydarzenia online w Olsztynie

to bardzo duży krok w kierunku rozwoju branży spotkań. Specjalne pomieszczenia i sale konferencyjne, na które można tam liczyć, powstały po to, by zapewnić wszystkim nowoczesne warunki do rozwoju. Jest to więc istotny moment dla firm i przedsiębiorców, którzy szukają odpowiedniego miejsca na organizację webinarów, szkoleń przez Internet czy transmisji internetowych na żywo. Jeśli więc interesuje Cię organizacja spotkań biznesowych w przestrzeni cyfrowej, to w Olsztynie znajdziesz najlepsze do tego obiekty. Wyróżniają się one korzystną lokalizacją, odpowiednim wyposażeniem multimedialnym, pomocną obsługą oraz wielofunkcyjnością. Ponadto, oferta obiektów konferencyjnych w Olsztynie skrojona jest na każdą kieszeń - oznacza to, że organizacja spotkania biznesowego online nie zrujnuje żadnego budżetu.

Produkcja wydarzeń online w Olsztynie

to szansa na dotarcie do nowej rzeszy odbiorców. Nie da się ukryć - konferencje online są bardzo wygodnymi i bezpiecznymi formami spotkań, które cieszą się dużym powodzeniem. Organizując event biznesowy w przestrzeni internetowej, zdecydowanie można dotrzeć do osób, które w innych warunkach być może nie miałyby szansy uczestniczyć w wydarzeniu. Uczestnictwo z domu lub siedziby własnej firmy to duże udogodnienie, które nie wymaga już wielogodzinnych dojazdów do miejsca docelowego. Wszystkie te fakty bez wątpienia wpływają na wysoką atrakcyjność wydarzeń online w Olsztynie. Każde studio wirtualne w tym mieście to gwarancja wysokiej jakości usług, a co za tym idzie, także sukcesu organizowanych wydarzeń.

Na naszej stronie znajdziesz najlepsze miejsca na organizację wydarzeń online w Olsztynie.

Zróżnicowane są one pod wieloma względami, co wpływa na fakt, że każda - nawet najbardziej wymagająca osoba - znajdzie tam coś dla siebie. Warto więc zapoznać się z prezentacją każdego obiektu i wybrać najbardziej odpowiednie dla siebie miejsce - takie, które najdokładniej wpisze się w założone wcześniej wymagania. Warto pamiętać o tym, że w Olsztynie z powodzeniem zorganizujesz zarówno jednodniowe wydarzenia online, jak i kilkudniowe spotkania. Bez wątpienia połączysz tam także obowiązki z efektywnym wypoczynkiem.

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres początkowy i kliknij przycisk “Wyznacz trasę”.

Twoja lokalizacja

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz