Znajdź wyjątkowy obiekt na Twoje wydarzenie
Pokaż wyszukiwarkę
Wyświetl obiekty na mapie
Sortuj
Sale konferencyjne Sopot - Radisson Blu Hotel, Sopot
 • Liczba sal konferencyjnych
  3
 • Największa sala konferencyjna
  900
 • Liczba miejsc noclegowych
  550
Hotel ****

Radisson Blu Hotel, Sopot

Sopot

4-gwiazdkowy hotel w Sopocie dysponuje nowoczesnym centrum konferencyjnym, designerskimi pokojami i restauracją serwującą wyśmienite smaki z różnych zakątków świata.

Sale konferencyjne Sopot - Sheraton Sopot Hotel
 • Liczba sal konferencyjnych
  16
 • Największa sala konferencyjna
  650
 • Liczba miejsc noclegowych
  399
Hotel *****

Sheraton Sopot Hotel

Sopot

Hotel położony tuż przy sopockiej plaży, gdzie wypoczynek i udana konferencja spotykają się. Sale z widokiem na morze i 189 pokoi czynią obiekt wyjątkowym w tej części Polski...

W Sopocie czekają na Ciebie wysokiej jakości obiekty konferencyjne, które w kompleksowy sposób podchodzą do organizacji wydarzeń. Ich oferta najczęściej obejmuje wynajem sal biznesowych oraz propozycję zaplecza noclegowego i gastronomicznego. W Sopocie można zorganizować wydarzenia online skrojone na miarę XXI wieku. Przeniesienie branży MICE do przestrzeni cyfrowej następuje w szybki sposób - warto więc postawić na te obiekty, które zdecydowanie idą z duchem czasu i posiadają specjalne pomieszczenia do organizacji eventów online.

Obiekty konferencyjne w Sopocie

to świetne miejsce na organizację wydarzeń hybrydowych, webinarów, szkoleń przez internet czy live streamingów. Miejsca te najczęściej posiadają specjalne studio multimedialne czy studio nagrań, które dostosowane jest do prowadzenia spotkań biznesowych online. Wszystkie te pomieszczenia zostały zaaranżowane i wyposażone w odpowiedni sposób. Czeka w nich m.in. greenscreen, greenbox, projektor, tablica multimedialna, kamera, zestaw oświetleniowy i nagłośnieniowy oraz oczywiście szybka, bezprzewodowa sieć Internetu. Każde studio multimedialne w Sopocie jest klimatyzowane i urządzone w uniwersalny sposób - tak, by pasowało do wszelkiego rodzaju eventów.

Miejsca na konferencję online w Sopocie

usytuowane są w różnych częściach miasta - można na nie liczyć zarówno w ścisłym centrum, jak i na obrzeżach oraz tuż przy plaży. Oznacza to, że każdy - nawet najbardziej wymagający klient - znajdzie tam odpowiednią dla siebie przestrzeń, która pozwoli mu na pracę w komfortowych warunkach. W Sopocie można liczyć m.in. na hotele o zróżnicowanym standardzie (w tym hotele SPA) oraz obiekty szkoleniowo-wypoczynkowe. Wszystkie te miejsca posiadają specjalne udogodnienia, które wpływają na wysoką jakość organizowanych wydarzeń.

Wydarzenia online w Sopocie

mogą przybierać różne formy. Przede wszystkim zorganizować w nich można eventy hybrydowe, czyli takie, które łączą obecność w sali z uczestnictwem zdalnym - z różnych zakątków kraju i świata. Jest to coraz bardziej popularne rozwiązanie, które cechuje się dużą wygodą. Obraz z wydarzenia transmitowany jest w czasie rzeczywistym, dzięki czemu gość biorący udział z własnego domu, może czuć się tak, jakby znajdował się w sali konferencyjnej. Co ważne, profesjonalne programy do streamingu nie zniekształcają obrazu ani dźwięku, a jednocześnie pozwalają na aktywne branie udziału w dyskusji. W jaki sposób? Otóż najczęściej znajduje się w nich specjalny czat, na którym uczestnicy mogą zadawać pytania oraz na bieżąco komentować konkretne wystąpienia.

Transmisje internetowe na żywo w Sopocie

mogą odbywać się ze wszelkiego rodzaju konferencji, szkoleń, wykładów, prezentacji, a także z uroczystych gal, jubileuszów oraz koncertów. Różnica kilometrów czy inne czynniki (np. choroba) nie są już żadną przeszkodą - wydarzenia online to zdecydowanie przyszłość całej branży spotkań.

Produkcja wydarzeń online Sopot

to także organizacja webinarów, szkoleń przez internet, wykładów, reklam, wywiadów oraz briefingów prasowych. Każde studio multimedialne zostało odpowiednio przygotowane do takich eventów, co widać m.in. w wysokiej jakości sprzętach. Dodatkowo, obsługa obiektów konferencyjnych w Sopocie bardzo wspiera organizatorów wydarzeń na każdym etapie. Otóż służą oni pomocą podczas trwania każdego wydarzenia online, tym samym zdejmując z gości stres o niewystarczającą umiejętność obsługi sprzętu. W Sopocie nie musisz więc martwić się o kwestie techniczne eventów. Produkcja wydarzeń online i transmisje internetowe na żywo są więc przyjemnymi formami spotkań, które z pewnością otwierają w branży eventowej nowy, ważny rozdział.

Studio multimedialne Sopot

to profesjonalna, nowoczesna przestrzeń, która pozwala na organizację wydarzeń online w komfortowych warunkach. Zyskujesz tym samym nie tylko odpowiednie warunki do pracy, ale i kompleksową pomoc techniczną. Wszystko to, w połączeniu z korzystną lokalizacją, jest niewątpliwą gwarancją sukcesu. Dodatkowo, Sopot dostarcza gościom niemal nieskończonej liczby sposobów na spędzenie wolnego czasu. Warto wybrać się m.in. na szeroką, piaszczystą plażę - zwłaszcza po wielogodzinnych spotkaniach biznesowych. Uwielbiana jest ona zarówno przez aktywnych gości, jak i tych potrzebujących chwili wytchnienia. W odpowiedni sposób można w tym mieście utrzymać zadowalający poziom work-life balance.

Nowoczesne studio wirtualne w Sopocie

to doskonała odpowiedź na aktualne potrzeby klientów. Obiekty biznesowe pozwalają tam na organizację nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć w przestrzeni cyfrowej - czy to eventów hybrydowych czy webinarów i szkoleń przez Internet. Jeśli więc szukasz odpowiedniego miejsca na organizację wydarzenia online w Sopocie, to na naszej stronie z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Znajdują się tu oferty biznesowe skrojone na każdą kieszeń, które charakteryzują się dużą kompleksowością oraz profesjonalizmem. Produkcja wydarzeń online w Sopocie to zdecydowanie coś, co zasługuje na wyróżnienie.

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres początkowy i kliknij przycisk “Wyznacz trasę”.

Twoja lokalizacja

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz