Znajdź wyjątkowy obiekt na Twoje wydarzenie
Pokaż wyszukiwarkę
Wyświetl obiekty na mapie
Sortuj
Sale konferencyjne Zakopane - Radisson Blu Hotel & Residences Zakopane
 • Liczba sal konferencyjnych
  9
 • Największa sala konferencyjna
  350
 • Liczba miejsc noclegowych
  451
Obiekt konferencyjny

Radisson Blu Hotel & Residences Zakopane

Zakopane

W Zakopanem powstał kompleks oferujący 7 sal konferencyjnych, apartamenty mieszkalne, luksusowe pokoje hotelowe, restaurację regionalną oraz Wellness & Spa.

Sale konferencyjne Zakopane - Nosalowy Dwór Resort & SPA
 • Liczba sal konferencyjnych
  23
 • Największa sala konferencyjna
  1200
 • Liczba miejsc noclegowych
  1050
Obiekt konferencyjny

Nosalowy Dwór Resort & SPA

Zakopane

Ten nowoczesny kompleks czterech zróżnicowanych hoteli oferuje szeroka gamę usług, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno gość biznesowy, jak i indywidualny...

Sale konferencyjne Zakopane - Aries Hotel & Spa Zakopane
 • Liczba sal konferencyjnych
  5
 • Największa sala konferencyjna
  170
 • Liczba miejsc noclegowych
  230
Hotel SPA

Aries Hotel & Spa Zakopane

Zakopane

Hotel łączy w sobie przytulny, górski klimat z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi. Posiada w pełni wyposażone, klimatyzowane sale konferencyjne.

Pozostałe sale konferencyjne:

Sale konferencyjne Zakopane - Hotel Mercure Kasprowy Zakopane
 • Liczba sal konferencyjnych
  11
 • Największa sala konferencyjna
  550
 • Liczba miejsc noclegowych
  566
Hotel *** Hotel Mercure Kasprowy Zakopane Zakopane

Hotel pod szyldem sieci Mercure zapewnia idealne warunki na spotkanie biznesowe u stóp słynnej Gubałówki. Oferta konferencyjna tego obiektu to aż 8 sal z możliwością łączenia

Sale konferencyjne Zakopane - Hotel Aquarion Zakopane
 • Liczba sal konferencyjnych
  6
 • Największa sala konferencyjna
  200
 • Liczba miejsc noclegowych
  340
Hotel **** Hotel Aquarion Zakopane Zakopane

Czterogwiazdkowy Hotel Aquarion w Zakopanem to idealne miejsce na spotkania biznesowe na najwyższym poziomie!

Organizacja konferencji online w górach to doskonały pomysł - szczególnie w tak pięknej miejscowości, jak Zakopane. Znajdują się tam zróżnicowane pod względem wielkości obiekty biznesowe, takie jak m.in. hotele, pensjonaty, centra szkoleniowo-konferencyjne oraz ośrodki wczasowe. Usytuowane są one w różnych częściach miasta - z powodzeniem więc zorganizujesz konferencję w centrum Zakopanego, jak i na jego obrzeżach - w cichej i spokojnej okolicy.

Konferencje online w Zakopanem

to nowy rodzaj wydarzeń, które zostaną w branży MICE na wiele lat. Z powodzeniem zorganizujesz tam eventy hybrydowe, które pozwalają na udział w dwóch przestrzeniach - fizycznej oraz cyfrowej.

Streaming wydarzeń Zakopane

pozwala na częściowe przeniesienie każdego eventu do przestrzeni internetowej - pozwalając tym samym na udział gości z różnych zakątków kraju i świata - a wszystko to z własnego domu lub siedziby biura. Programy do streamingu umożliwiają transmisję wydarzeń w czasie rzeczywistym, a także posiadają specjalny czat do zadawania pytań prelegentom. Streaming wydarzeń może dotyczyć zarówno spotkań takich jak konferencje, szkolenia czy wykłady, a także uroczystych gal i jubileuszów. Ponadto, w Zakopanem znajduje się niejedno profesjonalne studio multimedialne i studio nagrań, odpowiednie do organizacji wykładów zdalnych, szkoleń online, webinarów, briefingów prasowych czy spotów reklamowych.

Każde studio wirtualne w Zakopanem

zostało przygotowane do organizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć i projektów. Pomieszczenia te są przestronne, stylowo zaaranżowane oraz wyposażone w wysokiej klasy sprzęty multimedialne. W salach konferencyjnych w Zakopanem oraz w studiach multimedialnych znajdują się m.in. projektory, ekrany, flipcharty, zestawy nagłośnieniowe wraz z mikrofonami, tablice multimedialne, systemy oświetleniowe, a także klimatyzacja oraz szybka, bezprzewodowa sieć Internetu.

Niektóre obiekty konferencyjne w Zakopanem

oferują jeszcze telewizory, komputery czy drukarki. Niemniej jednak - każda sala biznesowa jest tam odpowiednio przygotowana na organizację nawet najbardziej wymagających wydarzeń, także tych w przestrzeni internetowej. Decydując się więc na organizację eventu online w Zakopanem, pozwalasz sobie na niewątpliwy rozwój.

Obiekty konferencyjne w Zakopanem

świadczą kompleksowe usługi organizacyjne. Poza tym, że możliwa jest w nich produkcja webinarów i innych wydarzeń online, to także można skorzystać z usług gastronomicznych i noclegowych. Hotele w Zakopanem zwykle proponują od kilkudziesięciu do kilkuset miejsc noclegowych w wygodnych pokojach i apartamentach, a także znakomite restauracje, w których serwowane są specjały kuchni polskiej i międzynarodowej. Ponadto, wiele obiektów może pochwalić się bogatą ofertą atrakcji dodatkowych. Różnią się one w zależności od miejsca, jednak najczęściej są to: zaplecze SPA & Wellness z basenem, sauną, jacuzzi, rozległe tereny zielone wokół, siłownie, boiska sportowe, bary, kluby muzyczne, wypożyczalnie nart, wydzielone miejsca na ognisko i wiele innych. Z pewnością więc każdy - nawet najbardziej wymagający klient - znajdzie tam coś dla siebie.

Organizacja wydarzeń online w Zakopanem

to doskonały pomysł, który stawia spotkania biznesowe w zupełnie innym, nowym świetle. Zarówno transmisje internetowe na żywo Zakopane, jak i webinary, szkolenia przez Internet oraz briefingi prasowe to świetne wydarzenia na miarę XXI wieku. Odpowiednie wyposażenie multimedialne, korzystna lokalizacja oraz pomocna obsługa to zdecydowanie jedne z największych zalet organizacji eventów online w Zakopanem. W obiektach można liczyć na pomoc kompetentnej i profesjonalnej obsługi, dla której obsługa sprzętów nie stanowi żadnego problemu. Nie musisz więc martwić się o sprzęty - specjaliści zadbają o to, by podczas eventu nie wydarzyło się nic złego. Dodatkowo, wiele obiektów konferencyjnych w Zakopanem współpracuje z grafikami oraz specjalistami od programowania, którzy są w stanie stworzyć oprawę audiowizualną każdego przedsięwzięcia online.

Konferencje online w Zakopanem

to gwarancja wysokiej jakości usług, a co za tym idzie, zadowolenie gości. Przygotowaliśmy więc zestawienie najlepszych miejsc na organizację eventów online, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Są to zróżnicowane pod względem wielkości i charakteru obiekty, których oferta skrojona jest na każdą kieszeń. Warto więc sprawdzić, co dokładnie proponują, a następnie wybrać to najbardziej odpowiednie miejsce do produkcji wydarzeń biznesowych i edukacyjnych w najnowszym wydaniu.

Profesjonalne studio nagrań w Zakopanem

to cieszące się coraz to większą popularnością miejsca, które pozwalają na organizację wszelkiego rodzaju spotkań i projektów. Ich największą zaletą jest pełne wyposażenie w wysokiej jakości sprzęty, profesjonalna i kompleksowa obsługa, a także korzystna lokalizacja. Organizując event w Zakopanem, przy okazji możesz też odpocząć - w górach nie brakuje miejsc ani dla aktywnych gości, ani dla tych, którzy poszukują chwili wytchnienia.

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres początkowy i kliknij przycisk “Wyznacz trasę”.

Twoja lokalizacja

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz