Hotel ****

Hotel Senacki

3
Liczba sal
20
Największa sala konferencyjna
36
Liczba miejsc noclegowych
-
Liczba miejsc parkingowych
-
Liczba osób na event/piknik zewnętrzny

Sale konferencyjne i szkoleniowe

Sale w piwnicach hotelowych (Sala Bona, Chrobry oraz Jagiełło) ze względu na swoją specyfikę nie mają dostępu światła dziennego. Wyposażone są w sprzęt audiowizualny i projekcyjny. Oprócz możliwości korzystania z nich do prac w podgrupach, w czasie trwania konferencji w salach serwowane są przerwy kawowe, lunche oraz kolacje.

W powyższym układzie (nocleg, korzystanie z sali, wyżywienie) mamy możliwość obsłużenia grup konferencyjnych do 25 osób.

Hotel Senacki - Opis obiektu

Hotel Sanacki**** zlokalizowany jest na Trasie Krakowskiej, przy ul. Grodzkiej 51 prowadzącej z Rynku Głównego do Zamku na Wawelu. Zlokalizowany jest w zabytkowej kamienicy, odrestaurowanej w 2002 roku, a całość utrzymana jest w stylu butiqowego hotelu. Dla swoich Gości przygotował 20 eleganckich pokoi, które swoją ciekawą aranżacją oraz profesjonalnym wyposażeniem przyczynią się do relaksującego pobytu wszystkich Gości. Gastronomiczne zaplecze pozwala nie tylko na spróbowanie wytrawnych potraw, ale także zorganizowanie okolicznościowych imprez, czy firmowych bankietów. Hotel Sanacki**** to jednak przede wszystkim doskonała baza biznesowa, która z sukcesem przeprowadza wszelkiego rodzaju szkolenia, konferencje, czy prezentacje. W zabytkowych piwnicach mieszczą się klimatyczne sale, które dzięki profesjonalnemu wyposażeniu pozwalają na zastosowanie w czasie spotkania licznych prezentacji.

zdjęcie pokoju, Hotel Senacki, Kraków zdjęcie pokoju, Hotel Senacki, Kraków

Hotel Senacki - Pokoje

Hotel Senacki posiada 20 pokoi różnego typu (4 pokoje 1-osobowe SGL, 11 pokoi 2-osobowych z oddzielnymi łóżkami TWIN, 3 pokoje z łóżkiem małżeńskim DBL oraz 2 pokoje o podwyższonym standardzie LUX).

Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizor LCD, telefon, mini-bar i dostęp do Internetu a łazienki w suszarki. Łazienki w pokojach 1-osobowych i 2-osobowych posiadają prysznic. W pokojach LUX łazienka posiada wannę, do dyspozycji gości są również szlafroki. Pokój LUX ma charakter apartamentowy, składa się z dwóch pomieszczeń: sypialni z łóżkiem typu king size i saloniku dziennego. Pokoje rozmieszczone są na 4 kondygnacjach.

Winda ze względu na zabytkowy charakter obiektu dochodzi do 3 piętra.

zdjęcie usługi dodatkowej, Hotel Senacki, Kraków zdjęcie usługi dodatkowej, Hotel Senacki, Kraków

Hotel Senacki - Usługi dodatkowe

Umiejętność kompleksowej organizacji spotkań międzynarodowych, zjazdów, konferencji i szkoleń wraz z bogatą ofertą towarzyszącą, rozpoczynając od organizacji transportu gości, przez udostępnienie i przygotowanie sal konferencyjnych, po organizację zwiedzania, uroczystej kolacji,wieczoru integracyjnego daje nam możliwość obsługiwania spotkań na najwyższym szczeblu.

Przerwa kawowa z szerokim wyborem refreszmentu znajdować się może zarówno w sali spotkania jak i w holu na zewnątrz bądź w oddzielnej Sali. Gorąco polecamy ciasta pieczone i desery owocowe, które cieszą się dużą popularnością wśród uczestników tego typu spotkań. Przerwę na lunch proponujemy w formie typowo zasiadanej lub bufetowej, skład bufetów kanapkowych, zestawów lunchowych, zakąsek i dań gorących, ustalamy szczegółowo z organizatorem spotkania. Mamy również doświadczenie w organizacji upominków i pamiątek dla gości.
Opinie
0.00
0 opinii

Byłaś/eś w obiekcie Hotel Senacki ?

Dodaj opinię! Oceń obiekt! Twoja opinia pomoże wypromować to wspaniałe miejsce.

Dodaj opinię
Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!
Sprawdź dostępność
Sprawdź dostępność

Obiekty konferencyjne w okolicy Kraków

Radisson Blu Hotel Kraków
~0.36 km
Radisson Blu Hotel Kraków Kraków
Tylko ~0.36 km od Hotel Senacki
Queen Boutique Hotel ****
~0.5 km
Queen Boutique Hotel **** Kraków
Tylko ~0.5 km od Hotel Senacki
Sheraton Grand Krakow
~0.53 km
Sheraton Grand Krakow Kraków
Tylko ~0.53 km od Hotel Senacki
Hotel Wyspiański
~0.61 km
Hotel Wyspiański Kraków
Tylko ~0.61 km od Hotel Senacki

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres początkowy i kliknij przycisk “Wyznacz trasę”.

Twoja lokalizacja

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Akceptuję