Ośrodek szkoleniowo- wypoczynkowy

Jansowo - Ośrodek Szkoleń i Rekreacji

E. Sczanieckiej 23,
64-316 Kuślin,
wielkopolskie
Zobacz na mapie
4
Liczba sal
80
Największa sala konferencyjna
55
Liczba miejsc noclegowych
-
Liczba miejsc parkingowych
-
Liczba osób na event/piknik zewnętrzny

Sale konferencyjne i szkoleniowe

JANSOWO to dobre miejsce dla przeprowadzenia kameralnych spotkań szkoleniowych czy konferencyjnych. Zamiast tradycyjnych nowoczesnych wnętrz hotelowych sal konferencyjnych , tu znajdują się 4 niepowtarzalnie urządzone sale utrzymane w swoim stylu : "Karczma" , "Biblioteka" i "Sale Jakuba i Emilii" Każda ma inny wymiar i można dlatego dobrać je odpowiednio do wielkości grupy.A wokół cisza, spokój, nic co przeszkadza w utrzymaniu koncentracji. (dla większych grup zapewnienie wyłączności korzystania z budynku)Dla realizacji szkoleń (kilku- czy jednodniowych)przygotowane są sale wyposażone we wszystkie niezbędne urządzenia konferencyjne: projektor multimedialny, duży ekran 2x3m i mniejszy ruchomy, flipchart, rzutniki, urządzenia A/V,dvd, tv, stałe szerokopasmowe łącze internetowe.

Jansowo - Ośrodek Szkoleń i Rekreacji - Opis obiektu

JANSOWO - ośrodek szkoleń i rekreacji, znajduje w odległości zaledwie 40 minut jazdy samochodem od centrum Poznania.


Obiekt w stylu XIX w. wielkopolskiego folwarku zajmuje się pełną organizacją szkoleń i kameralnych konferencji dla grup liczących do 60 osób. JANSOWO to ośrodek konferencyjny , całkowicie odmienny od innych obiektów hotelowych. Oddalenie od miejskiego zgiełku, leśne otoczenie sprzyja koncentracji a jednocześnie daje komfort "rozluźnionego" umysłu.Zamiast tradycyjnych nowoczesnych wnętrz hotelowych , znajdują się tu 4 niepowtarzalne stylowo sale konferencyjne (od 14 do 60 osób).Każda ma odrębną aranżację, zgodną z duchem epoki XIXw., co sprzyja utrzymaniu specyficznej atmosfery niewymuszonej koncentracji uczestników. Ośrodek zapewnia pełne wyżywienie dla uczestników serwując dania kuchni wielkopolskiej.Restauracja nalezy do Sieci Dziedzictwa Kulinarnego.


Ośrodek oferuje do 55 miejsc noclegowych w pokojach dwu- i trzy-osobowych z łazienkami, urządzonymi w sposób stylowy nawiązując do wystroju XIX w. dworku.


Ośrodek jest oddalony o 1,5 km od innych zabudowań i znajdują się na dużym 20 ha obszarze, na którym poza budynkami znajduje się bogata infrastruktura aktywnego wypoczynku , ze specjalnymi strefami Team Building Park. Tu znajdują się też wydzielone miejsca dla pikników i festynów firmowych.
Obiekty konferencyjne z parkingiem
Obiekty konferencyjne z parkingiem
Obiekty konferencyjne z Wifi
Obiekty konferencyjne z Wifi
zdjęcie pokoju, Jansowo - Ośrodek Szkoleń i Rekreacji, Kuślin zdjęcie pokoju, Jansowo - Ośrodek Szkoleń i Rekreacji, Kuślin

Jansowo - Ośrodek Szkoleń i Rekreacji - Pokoje

JANSOWO proponuje noclegi dla 55 osób w stylowych wnętrzach pokoi. Tu można się przenieść w epokę XIX-wiecznych siedzib dworskich. Każdy pokój to inny klimat , ale oddający charakter tamtych ciekawych czasów. Możecie spędzić noc "malując" swoje sny "innymi barwami" w atmosferze pokoi: kolonialnego, orientalnego, pensjonarek, kawalerów , renesansu i wielu innych. Wszystkie pokoje posiadają własne łazienki, TV, oraz darmowy dostęp do WiFi.
zdjęcie usługi dodatkowej, Jansowo - Ośrodek Szkoleń i Rekreacji, Kuślin zdjęcie usługi dodatkowej, Jansowo - Ośrodek Szkoleń i Rekreacji, Kuślin

Jansowo - Ośrodek Szkoleń i Rekreacji - Usługi dodatkowe

W JANSOWIE można w czasie jednego wyjazdu połączyć kilka celów : szkolenie, integrację, motywację i jeszcze spotkanie z dobrym klientem w nietypowym miejscu. Tu znajduje się do dyspozycji prawdopodobnie najbardziej urozmaicona trwała infrastruktura dla gier i zabaw plenerowych - wszystko w jednym miejscu na pow. 17 ha.
W ośrodku znajdziecie wszystko czego oczekujecie dla przeprowadzenia imprez integracyjnych. Jest tu specjalnie wybudowany Team Building Park. Specjalnością ośrodka są imprezy dla firm oraz wszelkie formy zabaw i atrakcji plenerowych, które wyzwolić mają lub mogą pożądane zachowania osobowe.Po części oficjalnej zaproponować trochę rozrywki, niekoniecznie klubowej.

W ofercie ośrodka jest uzupełnienie konferencji o wieczory tematyczne czy też atrakcji wewnątrz budynków.Specjalnością JANSOWA jest pełna organizacja aktywnej imprezy integracyjnej. Z palety ponad 70 zabaw i atrakcji ułożono 25 zestawów o różnym stopniu wysiłku i trudności.
Jansowo - Ośrodek Szkoleń i Rekreacji - Lokalizacja
Odległość od lotniska:30 km
Opinie
4.50
2 opinie

Byłaś/eś w obiekcie Jansowo - Ośrodek Szkoleń i Rekreacji ?

Dodaj opinię! Oceń obiekt! Twoja opinia pomoże wypromować to wspaniałe miejsce.

Dodaj opinię
4

W Ośrodku Szkoleń i Rekreacji Jansowo udało nam się połączyć przyjemne z pożytecznym, a mianowicie szybkie szkolenie i imprezę integracyjną. Niczego nam nie brakowało zarówno jeśli chodzi o salę, jak i późniejsze atrakcje. Szybki internet, pod ręką niezbędne do przeprowadzenia szkolenia rzeczy i odpowiedni sprzęt, czysto, przyjemnie, a teren wokół wspaniały. Bawiliśmy się wyśmienicie, zabawy i pomysły na integrację grupy stworzone z głową i dające dużo frajdy. Od razu widać, że obiekt przygotowany na klientów biznesowych:).

5

Bardzo fajny ośrodek szkoleń, który jest oddalony od wielkomiejskiego hałasu (czytaj Poznania), ale jednocześnie ma bardzo dogodny dojazd do tegoż Poznania. Sala konferencyjna "Spichlerz" była wyposażona we wszystkie niezbędne urządzenia konferencyjne, na miejscu był też szybki bezprzewodowy Internet. Bardzo pyszny był też catering gastronomiczny, na czele z pyszną aromatyczną kawą. Z pewnością tu jeszcze kiedyś wrócimy.

Sprawdź dostępność
Sprawdź dostępność

Obiekty konferencyjne w okolicy Kuślin

Pałac Wąsowo
~2.71 km
Pałac Wąsowo Wąsowo
Tylko ~2.71 km od Jansowo - Ośrodek Szkoleń i Rekreacji
Hotel Remes Sport & Spa
~10.26 km
Hotel Remes Sport & Spa Opalenica
Tylko ~10.26 km od Jansowo - Ośrodek Szkoleń i Rekreacji
Country Park pod Gajem
~22.2 km
Country Park pod Gajem Tarnowo Podgórne
Tylko ~22.2 km od Jansowo - Ośrodek Szkoleń i Rekreacji
Hotel 500 Tarnowo Podgórne
~26.86 km
Hotel 500 Tarnowo Podgórne Poznań
Tylko ~26.86 km od Jansowo - Ośrodek Szkoleń i Rekreacji
Navigator Hotel i Konferencje
~29.27 km
Navigator Hotel i Konferencje Zbąszyń
Tylko ~29.27 km od Jansowo - Ośrodek Szkoleń i Rekreacji
OLANDIA
~30.61 km
OLANDIA Kwilcz
Tylko ~30.61 km od Jansowo - Ośrodek Szkoleń i Rekreacji
Tamarynowa Osada
~32.24 km
Tamarynowa Osada Łowyń
Tylko ~32.24 km od Jansowo - Ośrodek Szkoleń i Rekreacji

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres początkowy i kliknij przycisk “Wyznacz trasę”.

Twoja lokalizacja

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz