Hotel ***

Hotel i Restauracja ARKADIA***

8
Liczba sal
350
Największa sala konferencyjna
150
Liczba miejsc noclegowych
-
Liczba miejsc parkingowych
-
Liczba osób na event/piknik zewnętrzny

Sale konferencyjne i szkoleniowe

W ofercie biznesowej hotelu znajduje się wszystko to czego mogliby oczekiwać organizatorzy branżowych spotkań. Hotel dysponuje łącznie 7 salami na różne rodzaje eventów - od kameralnych po wystawne.

Są to zatem pomieszczenia o powierzchni od 21 do 345 mkw., w tym imponująca Sala Balowa dla nawet 350 uczestników w ustawieniu teatralnym.

Sale są bardzo jasne, funkcjonalne i elegancko zaaranżowane. Nowoczesne meble i wysokiej jakości sprzet tylko dopełniają całości. Znaleźć można tu m.in. żaluzje zaciemniające, ekrany, rzutnik pisma oraz flipchart. Istotnym elementem jest także system do zaciemnienia dali, kliamtyzacja i bezprzewodowy internet.

Uczestnicy konferencji, w ramach organizowanych w hotelu spotkań korzystać mogą również ze specjalnych, atrakcyjnych cen noclegu i oferty cateringowej.  

Hotel i Restauracja ARKADIA*** - Opis obiektu

Arkadia Legnica to obok hotelu w Wałbrzychu jeden z dwóch obiektów tej sieci. Kompleks, zatopiony w zieleni pozwala na odprężenie i pełen wypoczynek nie przy dźwięku szumu głośnych, zakorkowanych ulic, a zielonych drzew.

Hotel w standardzie trzech gwiazdek miesi się w bardzo dobrej lokalizacji Legnicy - w otoczeniu lasu, a jednocześnie w najdłużej odległości od centrum miasta (1 km do dworca), ważnych instytucji, rozrywek i zabytków.

Arkadia umożliwia wypoczynek rodzin z dziećmi, turystów i osób przebywających w podróży, a także stwarza odpowiednie warunki do pracy dla osób planujących konferencje, szkolenia czy warsztaty. Do usług oddaje 180 miejsc noclegowych w komfortowych i ciekawie zaaranżowanych pokojach po remoncie (modernizacja w 2011 roku). Prócz tego Goście znajdą tu także Salę Klubową z szeregiem rozrywek, salę fitness i pełna aromatów restauracje z pyszną, domową kuchnią. Przestrzeń do profesjonalnych spotkań biznesowych tworzy natomiast centrum konferencyjne złożone z aż 7 sal dla nawet 350 uczestników.

Hotel i Restauracja ARKADIA*** - Pokoje

Każdy Gość ma inne wymagania, oczekiwania i potrzeby. Mając to na uwadze Hotel Arkadia Legnica do użytku oddał zaplecze noclegowe złożone ze zróżnicowanych pokoi - zarówno pod względem rozmiaru jak i standardu. Są to zatem jedno i dwuosobowe pokoje standard, pokoje DeLux oraz przestronne apartamenty z iście luksusową atmosferą.

Łącznie są one w stanie przyjąć do 180 Gości.

Centralnym punktem pokoju jest oczywiście duże, wygodne łóżko. nie brak tu jednak także sprzętów takich jak chociażby tv, radio, telefon czy bezprzewodowy, szybki internet. Apartamenty natomiast posiadają dodatkowo sypialnie z pokojem dziennym.

Pomieszczenia te zapewniają pełną cisze, spokój i komfort. Są bardzo ciepłe, przytulne i sprawiają, że można poczuć się w nich jak w domu. Zarówno osoby poszukujące odprężeni jak i Goście konferencyjni z pewnością będą zadowoleni.

Hotel i Restauracja ARKADIA*** - Usługi dodatkowe

Do dodatkowych usług i atrakcji hotelu z pewnością zaliczyć można jego restaurację. Lokal ten to bowiem idealne miejsce na spędzenie czasu wolnego lub po-konferencyjne dyskusje w mniej formalnej atmosferze. Jego specjalnością są dania tradycyjnej, polskiej kuchni.

Inne atrakcje hotelu to także Sala Klubowa ze stołem do bilarda, piłkarzykami i Dartem, a także sala fitness. Obiekt dysponuje również własnym, przestronnym parkingiem.  


Opinie
5.00
1 opinia

Byłaś/eś w obiekcie Hotel i Restauracja ARKADIA*** ?

Dodaj opinię! Oceń obiekt! Twoja opinia pomoże wypromować to wspaniałe miejsce.

Dodaj opinię
5

Pod względem szkoleniowo-konferencyjnym chyba jeden z lepiej przygotowanych obiektów w Legnicy, do tego w równie atrakcyjnej cenie. W salach można zorganizować firmowy bal dla przeszło 300 osób, konferencję dla ponad 150 oraz szkolenia czy dla 20, 40 czy 80 osób. Osobiście jestem usatysfakcjonowany, a miałem przyjemność korzystać z jego usług już dwa razy.

Sprawdź dostępność
Sprawdź dostępność

Obiekty konferencyjne w okolicy Legnica

Hotel Gwarna****
~1.62 km
Hotel Gwarna**** Legnica
Tylko ~1.62 km od Hotel i Restauracja ARKADIA***
Hotel Restauracja Chata Karczowiska
~9.83 km
Hotel Restauracja Chata Karczowiska Legnica
Tylko ~9.83 km od Hotel i Restauracja ARKADIA***
Pałac Krotoszyce ***
~12 km
Pałac Krotoszyce *** Legnica
Tylko ~12 km od Hotel i Restauracja ARKADIA***
Hotel Picaro***Kraśnik Dolny
~41.52 km
Hotel Picaro***Kraśnik Dolny Bolesławiec
Tylko ~41.52 km od Hotel i Restauracja ARKADIA***
Pałac Brunów
~42.2 km
Pałac Brunów Lwówek Śląski
Tylko ~42.2 km od Hotel i Restauracja ARKADIA***
Pałac Wojanów
~45.39 km
Pałac Wojanów Jelenia Góra
Tylko ~45.39 km od Hotel i Restauracja ARKADIA***

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres początkowy i kliknij przycisk “Wyznacz trasę”.

Twoja lokalizacja

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Akceptuję