Wyjątkowe miejsce

Book & Cook

1
Liczba sal
70
Największa sala konferencyjna
-
Liczba miejsc noclegowych
-
Liczba miejsc parkingowych
-
Liczba osób na event/piknik zewnętrzny

Sale konferencyjne i szkoleniowe

Studio Book&Cook może stanowić przestrzeń dopasowaną do potrzeb konferencji, szkoleń i innych biznesowych spotkań. Duża przestrzeń 220 mkw. pozwala na wiele możliwości aranżacji studia i dopasowanie do potrzeb grup różnej wielkości. Sala pomieści nawet 70 osób w układzie teatralnym. Sala wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt niezbędny do przeprowadzenia wielu firmowych eventów, m.in. w rzutnik multimedialny, telewizor, nagłośnienie i mikrofony, komputery z podłączeniem HDMI.

W tym wyjątkowym miejscu organizowane są spotkania biznesowe, podczas których obowiązki stają się przyjemnością dzięki połączeniu pracy z warsztatami kulinarnymi i degustacją niecodziennych potraw.

Studio nadaje się również do organizacji rozmaitych przyjęć okolicznościowych, takich jak np. spotkania wigilijne, bankiety i imprezy integracyjne.

Book & Cook - Opis obiektu

Dla wszystkich osób, które pragną zorganizować spotkanie firmowe w nietypowym miejscu i w nietypowy sposób, Book&Cook przygotowało specjalną ofertę dla biznesu. Studio Book&Cook to wyjątkowa idea grupy przyjaciół, którzy postanowili połączyć pasję do jedzenia z możliwością spotkań o różnorodnym charakterze. Domowy klimat, przyjazna atmosfera, nowoczesny styl i profesjonalne podejście w kuchni - to wszystko w ceglanych loftach zabytkowej fabryki bawełny Franciszka Ramischa.

Studio Book&Cool mieści się w w postindustrialnej przestrzeni OFF Piotrkowska Center, czyli miejscu, które w 2014 roku zwyciężyło w prestiżowym plebiscycie „7 nowych cudów Polski” organizowanym przez "National Geographic Traveler".

Book & Cook - Restauracja

Najpierw wspólne gotowanie, później wspólna degustacja. Z pełnymi brzuchami praca idzie łatwiej i przyjemniej. Studio gwarantuje, że pracownicy po takich warsztatach kulinarnych na pewno będą bardziej kreatywni w pracy i bardziej efektywni.Book & Cook - Usługi dodatkowe

To co wyróżnia Studio Book&Cook wśród łódzkiej konkurencji to niekonwencjonalne podejście do organizacji biznesowych wydarzeń. Podstawą sukcesu w firmie jest dobre samopoczucie pracowników i przyjazne relacje między nimi. Stąd pomysł, by pracę połączyć z tym co najprzyjemniejsze - jedzeniem. Przy okazji spotkania firmowego można wziąć udział w warsztatach i prezentacjach kulinarnych. Kuchnia wyposażona jest w wysokiej klasy sprzęt kuchenny. Nic tak nie scala zespołu jak wspólne gotowanie. A pod koniec spotkania - wspólna degustacja.

W Book&Cook oprócz miejsca do pracy, znajdują się również stanowiska do gotowania, strefa chillout, duże i mobilne stoły w strefie degustacyjnej, bar i toalety. Lokal urządzony jest w nowoczesnym i industrialnym stylu.

Opinie
0.00
0 opinii

Byłaś/eś w obiekcie Book & Cook ?

Dodaj opinię! Oceń obiekt! Twoja opinia pomoże wypromować to wspaniałe miejsce.

Dodaj opinię
Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!
Sprawdź dostępność
Sprawdź dostępność

Obiekty konferencyjne w okolicy Łódź

Good Time Aparthotel
~0.23 km
Good Time Aparthotel Łódź
Tylko ~0.23 km od Book & Cook
Novotel Łódź Centrum
~0.29 km
Novotel Łódź Centrum Łódź
Tylko ~0.29 km od Book & Cook
CoSpot Office & Coworking
~1.42 km
CoSpot Office & Coworking Łódź
Tylko ~1.42 km od Book & Cook
Expo Łódź
~1.45 km
Expo Łódź Łódź
Tylko ~1.45 km od Book & Cook

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres początkowy i kliknij przycisk “Wyznacz trasę”.

Twoja lokalizacja

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Akceptuję