Szybkie wyszukiwanie

Rado Hotel

Sprawdź dostępność
  • 2 Liczba sal
  • 0 Największa
    sala konferencyjna:
  • 51 Liczba miejsc
    noclegowych:
  • - Liczba miejsc
    parkingowych

Sale konferencyjne i szkoleniowe

Głównym celem Hotelu Rado jest zapewnienie profesjonalnego zaplecza konferencyjno-bankietowego dla najbardziej wymagających Gości. Dwie nowoczesne, oświetlone światłem dziennym sale, wyposażone w wysokiej jakości sprzęt audiowizualny oraz szerokopasmowy Internet pozwolą przygotować dla Państwa konferencje do 150 osób. Butikowe wnętrze sal w połączeniu z serwisem naszej restauracji będzie doskonałym miejscem na najwytworniejszy bankiet.

Sala 1

Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr
---
Podkowa
---
Szkoła
---

Wielkość sali

Powierzchnia (m2)
---
Wysokość (m)
---

Sala 2

Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr
---
Podkowa
---
Szkoła
---

Wielkość sali

Powierzchnia (m2)
---
Wysokość (m)
---

Opis obiektu

Hotel Rado to ulokowany w przepięknej leśnej scenerii Hotel**** zapewniający Gościom najwyższe standardy wypoczynku, a także obsługi. Jest doskonałym miejscem aby aktywnie zregenerować siły po pracy dzięki bogatemu zapleczu reakcyjnemu. Sprawdzi się on również jako idealne miejsce relaksacyjne, dzięki obszernej ofercie strefy SPA. Hotel RADO to znakomite połączenie hotelu biznesowego z obiektem rekreacyjnym. To miejsce sprawi, ze doskonale wypoczniesz- to miejsce, które przyniesie Ci RADOść.

Pokoje

Hotel posiada 22 butikowe pokoje - przemyślany, designerski wystrój, doskonała jakość wyposażenia oraz zaskakujące formy oświetlenia nadają niezwykłego klimatu Hotelowi RADO. Wszystkie pokoje wyposażone są w minibar, bezpłatny Internet, telewizję z szerokim wyborem kanałów, terminal room service, zestaw do parzenia kawy i herbaty, sejf dla laptopa oraz suszarkę. Do wyboru Gości proponujemy pokoje z jednym dużym lub dwoma pojedynczymi łóżkami. Wszystkie nasze pokoje są klimatyzowane.

Usługi dodatkowe

Organizm Managera po całym dniu pracy wyczerpany jest w podobnym stopniu jak organizm sportowca po zawodach. Basen, jacuzzi, zabiegi SPA oraz specjalnie dobrane zabiegi ProSport zapewnią nie tylko odnowę biologiczną ciała ale również regenerację umysłu po ciężkiej pracy.

Lokalizacja

Kliknij żeby wczytaj mapę google
POWRÓT

Obiekty w okolicy

~42.58 km
Zespół Dworski Hotel Sarmata***
Zespół Dworski Hotel Sarmata***

Sandomierz

Zobacz
~49.66 km
Hotel Zimowit
Hotel Zimowit

Rzeszów

Zobacz
~42.58 km
Zespół Dworski Hotel Sarmata***
Zespół Dworski Hotel Sarmata***

Sandomierz

Zobacz
~49.66 km
Hotel Zimowit
Hotel Zimowit

Rzeszów

Zobacz

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyznacz trasę".

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij