Concordia Design
Szybkie wyszukiwanie

Worowy Dworek

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis obiektu

Worowy Dworek to kameralny obiekt konferencyjno –wypoczynkowy położony w Gminie Nowe Worowo. Malownicza lokalizacja w sercu Drawskiego Parku Krajobrazowego przyciąga gości spragnionych obcowania z przyrodą. Pachnące lasy otaczające dworek zachęcają do spacerów, natomiast położone niedaleko Jezioro Nowoworoskie skłania do wędkowania czy sportów wodnych. Worowy Dworek to miejsce idealne na weekend relaksu z przyjaciółmi oraz na zorganizowanie konferencji w otoczeniu przyrody.

Worowy Dworek posiada w swojej ofercie wygodne miejsca noclegowe w pokojach typu standard i studio. Większość posiada własne łazienki. W dworku możliwe jest ugoszczenie nawet 24 osób. To świetne miejsce na konferencje w województwie zachodniopomorskim.

Obiekt posiada profesjonalne centrum konferencyjne. Jako ośrodek szkoleniowy posiada salę konferencyjną, która maksymalnie może przyjąć 40 osób. Na miejscu istnieje także możliwość zorganizowania imprezy plenerowej w ogródku grillowym. Goście biznesowi i grupy mogą wynająć obiekt na wyłączność.
  • Największa
    sala konferencyjna:
  • Łączna liczba
    miejsc noclegowych: 0

Lokalizacja

Kliknij żeby wczytaj mapę google
POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

DODAJ KOMENTARZ +
Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.