Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn

Obiekty w budowie

25.02.2021

Aries Residence Bukowina

Piękny obiekt powstaje w Bukowinie Tatrzańskiej. W nowym hotelu pod szyldem Aries znajdzie się ponad 100 apartamentów, strefa wellness i wiele atrakcji dla gości.

25.02.2021

Polanki Aqua

W Kołobrzegu powstaje nowa inwestycja z luksusowymi apartamentami, sportowym basenem, strefą basenową na zewnątrz i wieloma atrakcjami dla gości. Wszystko to w bardzo stylowej formie i w dobrej lokalizacji.

30.12.2020

Hotel KS Posnania

Nowy hotel na mapie Poznania powstanie w dzielnicy Winogrady, na terenie Klubu Sportowego Posnania. Co zaoferuje nowy obiekt? Zobaczcie!

21.12.2020

Aparthotel przy Taśmowej

W sumie 9 kondygnacji zaoferuje swoim gościom i najemcom nowy Aparthotel przy Taśmowej na warszawskim Mokotowie. Dobry dojazd do lotniska i centrum miasta czyni nowo powstający obiekt dogodnym do organizacji wydarzeń biznesowych.

25.11.2020

Golden Tulip Balice Kraków

Przy międzynarodowym lotnisku Kraków-Balice powstanie 4-gwiazdkowy hotel pod marką Golden Tulip. Swoim gościom zaoferuje rozbudowane zaplecze konferencyjno-bankietowe i wysokiej klasy pokoje.

5.11.2020

Hotel Radisson RED Warsaw

Nowa marka na polskim rynku hotelarskim. Hotel Radisson RED znajdować się będzie na kilku piętrach nowo powstającego w centrum Warszawy wysokościowca Liberty Tower.

4.11.2020

Aparthotel Vislow

Budowanie eko świadomości, komfort pobytu, bezpieczeństwo i otwarcie na innowacyjne rozwiązania - taki będzie nowy obiekt w Wiśle, którego otwarcie planowane jest już na tegoroczną zimę. 

13.10.2020

Hotel greet i Ibis Styles Balice

Nowa marka hotelowa w Polsce mocno nas ekscytuje. Ekologiczne rozwiązania, meble z recyklingu, panele słoneczne i zielone wysypy na dachu, restauracja nie marnująca jedzenie - hotel greet w Balicach zapowiada się bardzo obiecująco.

28.09.2020

Hotel Czerwone Koszary

Ciekawa inwestycja, w ramach której zostanie wyremontowany stojący od lat nieużywany budynek pokoszarowy przy Podwalu Przedmiejskim. Powstaną również dwa nowe budynki, rozszerzające ofertę noclegową, gastronomiczną i biznesową hotelu w Czerwonych Koszarach.

23.09.2020

Mountain Diamond Zakopane

Stylowo i klimatycznie. Te określenia przychodzą nam do głowy, jak patrzymy na wizualizacje nowego hotelu w sercu Tatr - Mountain Diamond Zakopane.

31.08.2020

Hotel AC Marriott Kraków

AC Marriott Kraków to największy hotel sieci w całej Europie. Będzie nowoczesny, luksusowy, ale jednocześnie bardzo przytulny dzięki zastosowaniu ciepłych, przyjemnych dla oka barw i dzięki bogatej roślinności.

27.08.2020

Nowy Wełnowiec

Koszt projektu, który zakłada stworzenie nowej dzielnicy w Katowicach, szacuje się na ok. 2 mld zł. Inwestycja powstanie na terenach byłych Zakładów Metalurgicznych Silesia.

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij