Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn

Obiekty w budowie

24.03.2020

Aparthotel NDI Smolna 23

Elegancka kamienica powstaje przy Alejach Jerozolimskich i jest początkiem planu odbudowy przedwojennych zabudowań północnej pierzei tej rozpoznawalnej, reprezentatywnej ulicy.

23.03.2020

Hotel B&B Szczecin

W centrum Szczecina powstaje nowy hotel pod francuską marką B&B Hotels. Dołączy do pozostałych 8 hoteli tej marki na polskim rynku. Jeszcze nie do końca wiadomo, co się w nim znajdzie. Na pewno powstać ma podziemny garaż, lokale usługowe i ok. 100 pokoi.

3.03.2020

Element Hotel & Spa

W Świeradowie-Zdroju powstaje 4-gwiazdkowy hotel należący do grupy Górskie Resorty. Położony będzie malowniczo w sąsiedztwie ośrodka narciarskiego.

29.02.2020

ByMade Legnicka 60C ApartHotel

Przy Magnolia Park we Wrocławiu, w biznesowym centrum miasta, powstanie nowy obiekt należący do Holdingu By Made. A w nim m.in. strefa coworkingowa, taras na dachu i mikroapartamenty na wynajem długoterminowy.

29.02.2020

Vienna House R.evo Katowice

W I kwartale 2021 roku w Katowicach zostanie otwarty obiekt nowej marki w Polsce. Nowatorski na naszym rynku koncept łączy w sobie wiele nowoczesnych rozwiązań i innowacyjne podejście do pracy, odpoczynku, a nawet spożywania posiłków. 

27.02.2020

Aries Residence & SPA Szczyrk

W Szczyrku powstaje nowy obiekt należący do sieci Aries. Hotel funkcjonować ma zgodnie z ideą condo, oferując lokale pod zakup w pięknej, rekreacyjnej okolicy na Śląsku.

26.02.2020

Hotel Puro Katowice

Designerski hotel w centrum Katowic, którego otwarcie zaplanowano na 2022 rok. Swoją infrastrukturą ma obejmować 16 poziomów zaopatrzonych w pokoje, zaplecze konferencyjne i liczne punkty usługowe otwarte dla wszystkich.

19.02.2020

Hotel ibis Styles Kraków

Nieopodal krakowskiego Starego Miasta powstanie nowy nabytek sieci ibis Styles. Na terenie obiektu znajdziemy parking, pojemne zaplecze noclegowe oraz restaurację w nowatorskiej odsłonie CHILL.

28.11.2019

Qubus Hotel Katowice

W samym sercu Katowic stanie nowy hotel marki Qubus. Obiekt będzie spełniać standard czterogwiazdkowy, udostępniając 97 pokoi oraz sale bankietowo-konferencyjne. 

28.10.2019

Hotel Juvena

Hotel Juvena w Międzywodziu przyjmie pierwszych gości w przyszłe lato. Na terenie hotelu powstaną 4 sale konferencyjne, sala bankietowa, klimatyczne restauracje, bar i 4 baseny.

28.10.2019

Cetniewo Osada

Cetniewo Osada to dwa apartamentowce w kameralnej części Władysławowa. Pośród zieleni, na terenie zamkniętym, można odpocząć i zrelaksować się z dala od hałasu. Prace nad nowym obiektem ruszą na początku przyszłego roku.

7.10.2019

Hotel Meininger Warszawa

Hotel Meininger Warszawa powstanie w miejscu już istniejącego budynku. Niemiecka grupa hotelowa inwestuje w Polsce po raz pierwszy. Nowy koncept na polskim rynku ma łączyć swobodę hosteli z komfortem hotelu.

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij