Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów

Obiekty w budowie

2.07.2020

Hotel Nobilium Kraków

Hotel Nobilium Kraków powstaje w secesyjnej kamienicy z 1910 roku przy ulicy Karmelickiej. W środku możemy spodziewać się komfortowych pokoi, kameralnych sal konferencyjnych i restauracji pod okiem zdolnego Szefa Kuchni.

30.06.2020

Hampton by Hilton Zielona Góra

Zielona Góra zyska pierwszy hotel zagranicznej sieci. Hilton postanowił zainwestować w lubuskiem i otworzyć w centrum miasta hotel pod swoją marką Hampton by Hilton.

30.06.2020

Hampton by Hilton Białystok

Hampton by Hilton Białystok ma być odpowiedzią Hiltona na rosnące zapotrzebowanie na pokoje hotelowe w tym mieście i we wschodniej części Polski. 

30.06.2020

Hampton by Hilton Krakow Airport

Przy krakowskim lotnisku powstanie nowy hotel pod marką Hiltona. To jedna z trzech inwestycji tej sieci ogłoszona przez Hiltona wczoraj. Pozostałe dwa hotele powstaną w Białymstoku i Zielonej Górze.

29.06.2020

Mövenpick Imperial Zakopane

Szwajcarska marka wchodzi do Polski. W Tatrach powstaje Mövenpick Imperial Zakopane, za projekt którego odpowiada zakopiańska pracownia architektoniczna. Zdjęcia wyglądają obiecująco.

4.06.2020

Aparthotel Wyspa Solna

Prace budowlane na terenie kompleksu Wyspa Solna weszły w drugi etap inwestycji. Aktualnie trwają prace nad budynkiem "E", czyli jednym z pięciu budynków 7-piętrowych wchodzących w skład osiedla.

24.03.2020

Aparthotel NDI Smolna 23

Elegancka kamienica powstaje przy Alejach Jerozolimskich i jest początkiem planu odbudowy przedwojennych zabudowań północnej pierzei tej rozpoznawalnej, reprezentatywnej ulicy.

23.03.2020

Hotel B&B Szczecin

W centrum Szczecina powstaje nowy hotel pod francuską marką B&B Hotels. Dołączy do pozostałych 8 hoteli tej marki na polskim rynku. Jeszcze nie do końca wiadomo, co się w nim znajdzie. Na pewno powstać ma podziemny garaż, lokale usługowe i ok. 100 pokoi.

3.03.2020

Element Hotel & Spa

W Świeradowie-Zdroju powstaje 4-gwiazdkowy hotel należący do grupy Górskie Resorty. Położony będzie malowniczo w sąsiedztwie ośrodka narciarskiego.

29.02.2020

ByMade Legnicka 60C ApartHotel

Przy Magnolia Park we Wrocławiu, w biznesowym centrum miasta, powstanie nowy obiekt należący do Holdingu By Made. A w nim m.in. strefa coworkingowa, taras na dachu i mikroapartamenty na wynajem długoterminowy.

29.02.2020

Vienna House R.evo Katowice

W I kwartale 2021 roku w Katowicach zostanie otwarty obiekt nowej marki w Polsce. Nowatorski na naszym rynku koncept łączy w sobie wiele nowoczesnych rozwiązań i innowacyjne podejście do pracy, odpoczynku, a nawet spożywania posiłków. 

27.02.2020

Aries Residence & SPA Szczyrk

W Szczyrku powstaje nowy obiekt należący do sieci Aries. Hotel funkcjonować ma zgodnie z ideą condo, oferując lokale pod zakup w pięknej, rekreacyjnej okolicy na Śląsku.

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij