Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn

Obiekty w budowie

21.01.2022

Witkac Residence by Aries

Nowy hotel w Zakopanem Witkac Residence by Aries powstaje w bliskiej odległości od Krupówek, przy ulicy Partyzantów. Pięciogwiazdkowy hotel oferuje luksusowe apartamenty w systemie condo.

19.01.2022

Hotel Kyriad Wojcieszyce

W Wojcieszycach pod Jelenią Górą jeszcze w tym roku otwarty zostanie hotel pod marką Kyriad należącą do sieci Louvre Hotels Group. W ofercie m.in. 450 pokoi, 2 sale konferencyjne i aquapark.

30.12.2021

Kompleks Campanile – Premiere Classe Warszawa

W Warszawie w miejsce Sangate Hotel Airport powstanie nowy kompleks - obiekt combo z markami Campanile i Premiere Classe. Powstaną tam nowoczesne i wielofunkcyjne sale konferencyjne z możliwością podziału.

13.12.2021

Centrum konferencyjne Poręczenia Kredytowe

W Wisełce pod Międzyzdrojami powstaje centrum konferencyjne z salą o pow. 270 mkw i częścią biurową o pow. 500 mkw. Inwestycja należy do spółki córki Europejskiej Fundacji Rozwoju Wsi Polskiej.

18.11.2021

Flaner Hotel WorldHotels Crafted Collection

Przy Krakowskim Przedmieściu w Warszawie w marcu zostanie otwarty hotel nowej na polskim rynku marki WorldHotels Crafted Collection należącej do sieci BWH Hotel Group.

28.10.2021

Aries Residence Krynica-Zdrój

W Krynicy-Zdrój powstaje składający się z 10 budynków z apartamentami kompleks pod szyldem Aries. Obiekt dołączy tym samym do górskich obiektów w Zakopanem, Wiśle, Szczyrku i Bukowinie Tatrzańskiej.

21.09.2021

Aiden by Best [email protected]Łódź

W Łodzi powstaje pierwszy w Polsce butikowy hotel marki Aiden by Best Western. W którym miejscu będzie się znajdować i co znajdziemy w środku?

17.09.2021

Lili Hotel Rybnik

W Rybniku w ramach kompleksu Bel Mon Resort w kolejnym etapie powstanie pięciogwiazdkowy hotel, dwupoziomowa restauracja, sale konferencyjne i weselne oraz strefa SPA. Wszystko to w miejscu byłego dworku cystersów z XVIII wieku.

25.08.2021

Aqua Resort Międzyzdroje

Aqua Resort Międzyzdroje to trzecia część kompleksu apartamentowo-hotelowego Bel Mare powstającego w Międzyzdrojach. Na terenie obiektu znajdzie się centrum konferencyjne na 600 osób.

20.08.2021

Linden Hotel & Resort

Linden Hotel & Resort w Szklarskiej Porębie to luksusowe apartamenty sprzedawane w systemie condo, ale także bogata oferta dodatkowych atrakcji i malownicze położenie.

18.08.2021

Mövenpick Karpacz

To już piąty hotel marki Mövenpick w Polsce! Powstaje w samym centrum Karpacza, z przepięknym widokiem oraz masą udogodnień i atrakcji.

10.08.2021

Lake View Żywiec

Nad Jeziorem Żywieckim powstają 4-gwiazdkowe apartamenty ulokowane w 7 budynkach. W jednym z nich znajdą się również sale konferencyjne, restauracja i SPA.

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij