Szybkie wyszukiwanie
Hotel Zamek Na Skale ****

Obiekty w budowie

23.09.2020

Mountain Diamond Zakopane

Stylowo i klimatycznie. Te określenia przychodzą nam do głowy, jak patrzymy na wizualizacje nowego hotelu w sercu Tatr - Mountain Diamond Zakopane.

31.08.2020

Hotel AC Marriott Kraków

AC Marriott Kraków to największy hotel sieci w całej Europie. Będzie nowoczesny, luksusowy, ale jednocześnie bardzo przytulny dzięki zastosowaniu ciepłych, przyjemnych dla oka barw i dzięki bogatej roślinności.

27.08.2020

Nowy Wełnowiec

Koszt projektu, który zakłada stworzenie nowej dzielnicy w Katowicach, szacuje się na ok. 2 mld zł. Inwestycja powstanie na terenach byłych Zakładów Metalurgicznych Silesia.

12.08.2020

Mercure Bergo Szklarska Poręba

Hotelem Mercure Bergo Szklarska Poręba sieć Accor poszerza swoją ofertę w górskich miejscowościach wypoczynkowych Polski. Oryginalny design łączący tradycję z nowoczesnością oraz bogata oferta powinny przypaść do gustu większości gości - nie tylko miłośników górskich klimatów.

31.07.2020

Hotel Mövenpick Kołobrzeg

W Kołobrzegu powstaje hotel pod marką Mövenpick. Nowy hotel wzbogaci tę nadmorską miejscowość o kolejny 5-gwiazdkowy obiekt.

28.07.2020

Pietryna 40 Łódź

Kolejny hotel powstaje na najpopularniejszej ulicy Łodzi. Piotrkowska wzbogaci się o 61 nowych pokoi, restaurację, sale konferencyjne i być może kręgielnię. 

28.07.2020

TRIBE Warszawa Bracka

Nowy hotel sieci Accor na mapie Warszawy. To jeden z pierwszych obiektów w Europie pod lifestylową marką TRIBE. Co zaoferuje swoim gościom? Przeczytajcie!

28.07.2020

TRIBE Kraków Stare Miasto

TRIBE Kraków Stare Miasto to już drugi w Polsce obiekt tej marki. Koncept TRIBE należący do sieci Accora debiutuje w Europie.

2.07.2020

Hotel Nobilium Kraków

Hotel Nobilium Kraków powstaje w secesyjnej kamienicy z 1910 roku przy ulicy Karmelickiej. W środku możemy spodziewać się komfortowych pokoi, kameralnych sal konferencyjnych i restauracji pod okiem zdolnego Szefa Kuchni.

30.06.2020

Hampton by Hilton Zielona Góra

Zielona Góra zyska pierwszy hotel zagranicznej sieci. Hilton postanowił zainwestować w lubuskiem i otworzyć w centrum miasta hotel pod swoją marką Hampton by Hilton.

30.06.2020

Hampton by Hilton Białystok

Hampton by Hilton Białystok ma być odpowiedzią Hiltona na rosnące zapotrzebowanie na pokoje hotelowe w tym mieście i we wschodniej części Polski. 

30.06.2020

Hampton by Hilton Krakow Airport

Przy krakowskim lotnisku powstanie nowy hotel pod marką Hiltona. To jedna z trzech inwestycji tej sieci ogłoszona przez Hiltona wczoraj. Pozostałe dwa hotele powstaną w Białymstoku i Zielonej Górze.

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij