Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn

Obiekty w budowie

21.07.2021

Nowy hotel Wisła Grupa REB

Nowy obiekt w Wiśle zaoferuje kolejne sale konferencyjne i kolejne miejsca noclegowe. Inwestorem hotelu jest Grupa REB.

30.06.2021

Kompleks biurowo-hotelowy B10 Wrocław

Nowy kompleks B10 we Wrocławiu powstanie w sąsiedztwie biurowca Business Garden i zaoferuje część biurową, jak i część hotelową.

27.06.2021

Lighthouse Hotel

Nowa nadmorska inwestycja - tym razem nowy apartamentowiec w systemie condo w Mrzeżynie. Dobra lokalizacja u ujścia rzeki, ciekawa architektura i nowoczesne apartamenty. 

22.06.2021

Hotel Franta Group Wisła

Pięć pawilonów zaoferuje nowy kompleks hotelowy powstający w Wiśle. Oficjalna nazwa i operator nie są jeszcze znani, ale już dziś możemy obejrzeć wizualizację inwestycji, która powstała dzięki pracowni Franta Group.

25.05.2021

Chillispaces Łódź

W nowym biurowcu React powstaje kolejna lokalizacja Chillispaces, czyli marki przestrzeni coworkingowych. Oprócz ponad 500 miejsc do pracy, powstanie również kilkanaście sal konferencyjnych.

24.05.2021

Resort Vital & Spa Sanssouci

W Karpaczu, przy ulicy Karkonoskiej, powstanie 5-gwiazdkowy hotel, w którym oprócz luksusowych apartamentów do kupienia, powstaną również sale konferencyjne i sala balowa, która ma przypominać tę, która była w tym samym miejscu ponad 100 lat temu.

18.05.2021

Hotel Mövenpick Wrocław

We Wrocławiu powstaje kolejny (już czwarty w naszym kraju) hoteli szwajcarskiej marki Mövenpick. Gdzie będzie zlokalizowany i co zaoferuje? Sprawdźcie!

29.04.2021

Hotel Mövenpick Poznań

W Poznaniu w ciągu 2 lat powstanie nowoczesny 5-gwiazdkowy Hotel Mövenpick Poznań. Zlokalizowany będzie nad samym Jeziorem Maltańskim, co z pewnością przełoży się na jego popularność - poznańskie jezioro jest chętnie odwiedzane zarówno przez mieszkańców, jak i przyjezdnych.

25.03.2021

Hotel Active Sport Izery

Nowy 5-gwiazdkowy hotel powstanie w miejscowości Świeradów-Zdrój. Jego oferta skierowana będzie głównie do triathlonistów, którzy w nowym hotelu znajdą wiele udogodnień pod siebie. Sam obiekt spodoba się na pewno nie tylko miłośnikom tego sportu.

25.03.2021

Hotel Przełęcz Kubalonka

Hotel zlokalizowany jest przy 12-kilometrowym odcinku trasy biegowej w miejscowości Istebna na Górnym Śląsku. Zaoferuje ponad 120 apartamentów, garaż podziemny i wiele punktów do relaksu.

25.02.2021

Aries Residence Bukowina

Piękny obiekt powstaje w Bukowinie Tatrzańskiej. W nowym hotelu pod szyldem Aries znajdzie się ponad 100 apartamentów, strefa wellness i wiele atrakcji dla gości.

25.02.2021

Polanki Aqua

W Kołobrzegu powstaje nowa inwestycja z luksusowymi apartamentami, sportowym basenem, strefą basenową na zewnątrz i wieloma atrakcjami dla gości. Wszystko to w bardzo stylowej formie i w dobrej lokalizacji.

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij