Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów

Obiekty w budowie

21.10.2022

Osada Qdowa

W Kudowie-Zdroju przy granicy z Czechami powstaje Osada Qdowa z 72 apartamentami, restauracją i salą konferencyjną. Obiekt ma zostać otwarty w drugiej połowie 2024 roku. 

7.07.2022

Arche Metalowiec Muszyna

Pod Muszyną powstaje nowa inwestycja Grupy Arche. To kolejny historyczny budynek, który Arche próbuje uratować i zamienić w nowoczesny, klimatyczny hotel z zapleczem noclegowym, konferencyjnym i wieloma atrakcjami.

15.05.2022

Hotel **** Pavco

Pod koniec bieżącego roku otwarty zostanie 4-gwiazdkowy Hotel Pavco w Gorzowie Wielkopolskim, który zaoferuje designerskie wnętrza i nowoczesne zaplecze konferencyjne.

30.04.2022

Bliska Residence

W dzielnicy Praga w Warszawie powstanie inwestycja o nazwie Bliska Resience, która zaoferuje apartamenty sprzedawane w systemie condo.

27.04.2022

MEININGER Hotels Kraków

W Krakowie powstaje drugi po Warszawie hotel pod marką MEININGER Hotels. Zaoferuje swoim gościom korzyści płynące zarówno z międzynarodowych hoteli, jak i hosteli. Można się spodziewać korzystnej ceny w stosunku do jakości.

31.03.2022

Fabryka Samolotów w Mielnie

W Mielnie, na zabytkowym obszarze bazy lotnictwa wodnego powstaje kompleks Grupy Arche - Fabryka Samolotów. Sercem tego miejsca będzie hangar przystosowany na przestrzeń eventową, pokoje i aquapark.

31.03.2022

Arche Hotel Gdańsk Airport

Przy lotnisku w Gdańsku powstaje nowy obiekt Arche Hotel Gdańsk Airport, z okien którego będzie można obserwować lądujące samoloty lub widok na morze. Bryła hotelu będzie nawiązywać do swojej lokalizacji.

9.03.2022

Curio Collection by Hilton Hotel Saski Kraków

W dawnym Hotelu Saskim powstanie hotel marki Curio Collection z portfolio Hiltona. W 5-gwiazdkowym hotelu będzie można wynająć reprezentatywną salę koncertową, w której przed laty występowali wybitni kompozytorzy.

25.02.2022

Radisson Blu Resort, Międzywodzie

Radisson Blu Resort w Międzywodziu powstaje 300 metrów od plaży i morza. Wewnątrz znajdzie się ponad 200 apartamentów, rozbudowana strefa wellness oraz bogata oferta gastronomiczna.

3.02.2022

Linea Mare

Górskie Resorty otwierają swój nowy hotel... nad morzem! Pobierowo zostało wybrane jako pierwsza nadmorska destynacja jednej z największych sieci hotelarskich w Polsce. W planach jednak więcej inwestycji nad Bałtykiem.

21.01.2022

Witkac Residence by Aries

Nowy hotel w Zakopanem Witkac Residence by Aries powstaje w bliskiej odległości od Krupówek, przy ulicy Partyzantów. Pięciogwiazdkowy hotel oferuje luksusowe apartamenty w systemie condo.

19.01.2022

Hotel Kyriad Wojcieszyce

W Wojcieszycach pod Jelenią Górą jeszcze w tym roku otwarty zostanie hotel pod marką Kyriad należącą do sieci Louvre Hotels Group. W ofercie m.in. 450 pokoi, 2 sale konferencyjne i aquapark.

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij