Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn

Obiekty w budowie

19.02.2020

Hotel ibis Styles Kraków

Nieopodal krakowskiego Starego Miasta powstanie nowy nabytek sieci ibis Styles. Na terenie obiektu znajdziemy parking, pojemne zaplecze noclegowe oraz restaurację w nowatorskiej odsłonie CHILL.

28.11.2019

Qubus Hotel Katowice

W samym sercu Katowic stanie nowy hotel marki Qubus. Obiekt będzie spełniać standard czterogwiazdkowy, udostępniając 97 pokoi oraz sale bankietowo-konferencyjne. 

28.10.2019

Cetniewo Osada

Cetniewo Osada to dwa apartamentowce w kameralnej części Władysławowa. Pośród zieleni, na terenie zamkniętym, można odpocząć i zrelaksować się z dala od hałasu. Prace nad nowym obiektem ruszą na początku przyszłego roku.

28.10.2019

Hotel Juvena

Hotel Juvena w Międzywodziu przyjmie pierwszych gości w przyszłe lato. Na terenie hotelu powstaną 4 sale konferencyjne, sala bankietowa, klimatyczne restauracje, bar i 4 baseny.

7.10.2019

Hotel Meininger Warszawa

Hotel Meininger Warszawa powstanie w miejscu już istniejącego budynku. Niemiecka grupa hotelowa inwestuje w Polsce po raz pierwszy. Nowy koncept na polskim rynku ma łączyć swobodę hosteli z komfortem hotelu.

2.10.2019

Holiday Inn Express Wrocław

Holiday Inn Express Wrocław to nowa inwestycja Hotel Professionals Management Group. W portfolio tej sieci znajduje się 7 hoteli pod tą marką w Polsce. Hotel powiększy bazę noclegową południowej części miasta o 142 pokoje.

30.09.2019

Baltic Wave

Kołobrzeg nie ma jeszcze dosyć! Baltic Wave to kolejna inwestycja w systemie condo powstająca w tej popularnej nadmorskiej miejscowości. Hotel zaoferuje prawie 500 apartamentów.

26.09.2019

Radisson Blu Resort Ostroda Mazury Lakes

Radisson Blu Resort Ostroda Mazury Lakes zaoferuje swoim gościom pobyt w 4-gwiazdkowych wnętrzach. Kompleks będzie posiadał własną przystań i aquapark. W ofercie znajdzie się również centrum konferencyjne dla 1 tysiąca osób.

5.09.2019

Renaissance Gdańsk Hotel

5-gwiazdkowy Renaissance Gdańsk Hotel powstaje na Wyspie Spichrzów, nad rzeką Motławą. Funkcjonujący pod znaną marką obiekt zaoferuje kompleks sal konferencyjnych, 250 pokoi, SPA i wielofunkcyjną restaurację.

3.09.2019

L Hotel Łódź

L Hotel Łódź to kompleks, który powstaje w połączeniu z zespołem pałacowo-parkowym na terenie Rezerwatu Przyrody Las Łagiewnicki. W murach zabytkowego Pałacu Heinzla i na terenach otaczających go powstaną komfortowe apartamenty i sale restauracyjno-konferencyjne.

2.09.2019

Hotel Park of Poland

Hotel Park of Poland składać się będzie z dwóch budynków. Zaoferują one 240 pokoi, centrum konferencyjne, salę balową i unikalny koncept gastronomiczny. Połączone będą tunelem z Suntago Wodny Świat.

31.08.2019

INFINITY Zieleniec Ski & SPA

Bezpośrednio na stoku narciarskim powstaje aparthotel INFINITY Zieleniec Ski & SPA, który oprócz luksusowych apartamentów w swojej ofercie będzie posiadał centrum konferencyjne, basen rekreacyjny, sauny, fitness, parking podziemny i strefę apres ski.

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij