Zamek Ryn
Szybkie wyszukiwanie

Obiekty w budowie

11.01.2018

Hotel nad Młynówką Bydgoszcz

Na Wyspie Młyńskiej w Bydgoszczy powstaje nowy, kameralny hotel, który dzięki doskonałej lokalizacji będzie interesującym miejscem dla klientów biznesowych.

9.01.2018

Unique Tower

Unique Tower przy Grzybowskiej 51 w Warszawie to doskonałe miejsce na konferencje. Unique Tower zaoferuje nie tylko mieszkania na wynajem, ale również sale szkoleniowe i konferencyjne, a także przestrzeń biurową.

9.01.2018

Liberty Tower

Przy ulicy Grzybowskiej i Żelaznej w Warszawie powstaje Liberty Tower, czyli inwestycja oferująca luksusowe mieszkania na wynajem i ekskluzywne pokoje hotelowe.

8.01.2018

Centrum Praskie Koneser

Na terenie Centrum Praskiego Koneser na warszawskiej Pradze znajdzie się miejsce na centrum biznesowe, na które składać się będą funkcjonalne sale konferencyjne. Miejsce to będzie tętnić życiem, ponieważ odbywać się będą nie tylko spotkania biznesowe, ale również wydarzenia kulturalne i rozrywkowe.

8.01.2018

Hala Sportowo-Widowiskowa w Radomiu

W Radomiu powstaje nowe miejsce na konferencje oraz inne spotkania biznesowe i kultuaralne. Jednym z atutów będą nowoczesne i przystępne cenowo sale konferencyjne. Hala Sportowo-Widowiskowa w Radomiu oddana zostanie do użytku w II poł. tego roku.

2.01.2018

Grano Residence Gdańsk

W centrum Gdańska powstaje Grano Residence - luksusowy obiekt mieszkalno-hotelowo-usługowy. Atrakcyjna lokalizacja i nowoczesne wnętrza przyciągać będą nie tylko klientów prywatnych, ale także tych podróżujących w celach biznesowych.


2.01.2018

Yacht Park Gdynia

W Gdyni przy ulicy Arkadiusza Rybickiego 10 powstanie Yacht Park oferujący luksusowe apartamenty, przestrzeń handlową oraz nowoczesną marinę ze 120 miejscami postojowymi dla żaglówek.2.01.2018

Sowia Dolina Karpacz

Sowia Dolina  w Karpaczu to luksusowy  kompleks hotelowy  oferujący także nowoczesną salę bankietowo-konferencyjną, która będzie doskonałym miejscem na organizację spotkania biznesowego na najwyższym poziomie!

4.12.2017

Holiday Inn Express Warsaw Hub

Holiday Inn Express Warsaw Hub w ramach nowego kompleksu oferować będzie nowoczesne sale konferencyjne i wygodne pokoje. Funkcjonalna przestrzeń będzie chętnie wybierana przez organizatorów spotkań biznesowych z województwa mazowieckiego.

4.12.2017

Crowne Plaza

W Warszawie na terenie kompleksu The Warsaw HUB powstaje pierwszy w Polsce hotel marki Crowne Plaza. Na jego terenie oprócz pokoi znajdzie sie również centrum konferencyjne, bar z tarasem i fitness centrum.

27.11.2017

Sure Hotel by Best Western Poznań

Sure Hotel by Best Western Poznań powstaje w kamienicy na ulicy Paderewskiego na Starym Rynku. Dogodna lokalizacja i nowoczesne wnętrza gwarantują organizację spotkania na wysokim poziomie.

27.11.2017

Fort Cze

W historycznych wnętrzach powstaje inwestycja aparthotelowo-biurowa. Apartamenty i lokale biurowe tchną nowe życie w to niezwykłe historyczne miejsce.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".