Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów

Obiekty w budowie

5.09.2019

Renaissance Gdańsk Hotel

5-gwiazdkowy Renaissance Gdańsk Hotel powstaje na Wyspie Spichrzów, nad rzeką Motławą. Funkcjonujący pod znaną marką obiekt zaoferuje kompleks sal konferencyjnych, 250 pokoi, SPA i wielofunkcyjną restaurację.

3.09.2019

L Hotel Łódź

L Hotel Łódź to kompleks, który powstaje w połączeniu z zespołem pałacowo-parkowym na terenie Rezerwatu Przyrody Las Łagiewnicki. W murach zabytkowego Pałacu Heinzla i na terenach otaczających go powstaną komfortowe apartamenty i sale restauracyjno-konferencyjne.

2.09.2019

Hotel Park of Poland

Hotel Park of Poland składać się będzie z dwóch budynków. Zaoferują one 240 pokoi, centrum konferencyjne, salę balową i unikalny koncept gastronomiczny. Połączone będą tunelem z Suntago Wodny Świat.

31.08.2019

INFINITY Zieleniec Ski & SPA

Bezpośrednio na stoku narciarskim powstaje aparthotel INFINITY Zieleniec Ski & SPA, który oprócz luksusowych apartamentów w swojej ofercie będzie posiadał centrum konferencyjne, basen rekreacyjny, sauny, fitness, parking podziemny i strefę apres ski.

28.08.2019

Shellter Hotel & Apartments

Nowy kompleks powstaje w Rogowie, niedaleko Kołobrzegu, Mrzeżyna i Dźwirzyna. Na jego terenie znajdzie się hotel i 15 apartamentowców. Architektura budynku wtopi się w naturę otaczającą kompleks dzięki przemyślanej kolorystyce i wykorzystanym materiałom.

14.08.2019

Hotel Energylandia

Teren należący do Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze poszesza się prawie 5-krotnie, co umożliwia powstanie kompleksu hotelowego z częścią noclegową i konferencyjną.

12.08.2019

Tulip Residences Warszawa Targowa

W samym sercu warszawskiej Pragi powstaje nowoczesny apartamentowiec. To pierwszy obiek funkcjonujący pod tą marką w Polsce. Oprócz nowoczesnych apartamentów w systemie condo zaoferuje m.in. przestrzenie coworkingowe, które będzie można wykorzystać również jako sale szkoleniowe.

6.08.2019

Lake Hill II

Lake Hill II powstaje przy działającym od czerwca Lake Hill Resort & SPA. Druga część obejmie dwa budynki hotelowe i zagospodarowanie terenu. Inwestycja znajduje się w Sosnówce pod Karpaczem.

5.08.2019

Authors Boutique Hotel Poznań

Authors Boutique Hotel Poznań powstanie na poznańskim Łazarzu przy ul. Konopnickiej. Zaoferuje swoim gościom 21 nowoczesnych pokoi, sale konferencyjne, SPA, restaurację i podziemny parking. Swoim zewnętrznym wyglądem będzie nawiązywał do historycznych willi mieszczących się nieopodal.


29.07.2019

Osada Morska Łeba

Osada Morska Łeba to kompleks składający się z dwóch budynków hotelowych oferujących 350 apartamentów w systemie condo, a także strefy SPA, basenów, sali konferencyjnej, sali zabaw, kortu tenisowego i restauracji.

29.07.2019

Mercure Kraków Fabryczna City

Mercure Kraków Fabryczna City to nowa inwestycja hotelowa, która funkcjonować będzie w ramach Fabryczna Office Park i Fabryczna City. Hotel będzie posiadał 200 pokoi i około, 3,5 tys. mkw powierzchni konferencyjnej.

23.07.2019

Life Czorsztyn Resort&SPA

Oferta nowo powstającego kompleksu Life Czorsztyn Resort&SPA nad Jeziorem Czorsztyńskim obejmować ma m.in. pokoje, dwupoziomowe domki, salę konferencyjną na 300 osób, basen, strefę fitness, plac zabaw, ściankę wspinaczkową, salon wirtualnej rzeczywistości i restaurację z tarasem widokowym.

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij