Pałac Żelechów
Szybkie wyszukiwanie

Obiekty w budowie

9.10.2018

Bachleda Luxury Hotel Kraków MGallery by Sofitel

Bachleda Luxury Hotel Kraków MGallery by Sofitel to nowy hotel tej marki na polskim rynku hotelarskim. Powstanie w murach XIX-wiecznego historycznego budynku, w którym dawniej spotykała się krakowska inteligencja. Umowę o franczyzę podpisał właściciel budynku Bachleda Luxury Properties i Grupa Orbis.

3.10.2018

Nowy hotel TOYA w Łodzi

Właściciele TOYA zapowiadają powstanie nowego hotelu przy ulicy Łąkowej w Łodzi. Obiekt może stanąć na działce obok Double Tree by Hilton. 

1.10.2018

Holiday Inn Express i Staybridge Suites Gdańsk

W Gdańsku powstanie nowy hotel łączący dwie marki Holiday Inn Express i Staybridge Suites, które należą do InterContinental Hotels Group. Według planów obiekt ma powstać w 2021 roku. 

26.09.2018

Metropolo by Golden Tulip

Chińska marka zdecydowała się zainwestować w Polskę. Wśród inwestycji jako pierwszy stanie 4-gwiazdkowy Metropolo by Golden Tulip w Krakowie. 

19.09.2018

Zamek w Stobnicy

Nietypowy budynek powstaje na terenie Puszczy Noteckiej w Wielkopolsce. Stylizowany na średniowieczny Zamek w Stobnicy już teraz robi duże wrażenie z zewnątrz. Inwestycja ta wzbudziła również duże kontrowersje - zwłaszcza w kręgach ekologów. 

18.09.2018

Sun & Snow Resorts Solina

Nowoczesny obiekt konferencyjno-wypoczynkowy powstanie nad Jeziorem Solińskim. Będzie to pierwsza tego typu inwestycja w Bieszczadach! 

14.09.2018

Hotel Premiere Classe w Katowicach

W Katowicach trwają pracę nad nowym kompleksem hotelowych marki Louvre Hotels. Powiększy to bazę miasta o ponad 200 miejsc noclegowych. 

13.09.2018

CityInter Hotel Białystok

Pięć nowych hoteli ma powstać w dużych polskich miastach. CityInter Hotels to nowa marka na polskim rynku hotelarskim, która oferować będzie obiekty trzygwiazdkowe w atrakcyjnej cenie. Pierwszy hotel tej sieci powstaje w Białymstoku.

5.09.2018

Hotel B&B Lublin

Dwugwiazdkowy Hotel B&B Lublin ma poszerzyć zaplecze konferencyjne stolicy województwa lubelskiego. Inwestor otrzymał pozwolenie na budowę. Prace ruszają już jesienią.

5.09.2018

Preludium Bydgoszcz

W ramach kompleksu powstającego u zbiegu ulic Ogińskiego, Moniuszki i Chopina powstanie nowoczesny biurowiec Preludium Bydgoszcz. Na 5 kondygnacjach znajdą się lokale biurowe w formie gabinetów, przestrzeni open space i sal konferencyjnych.

5.09.2018

Golub GetHouse

Na warszawskim Służewcu powstanie nowa inwestycja Grupy 5 Architekci. Budowa ma ruszyć pod koniec 2019 roku! 

4.09.2018

Hotel Sevilla Gold

We wsi Łęczeszyce, w województwie mazowieckim powstanie nowy hotel 3-gwiazdkowy- Hotel Sevilla Gold. Oferować będzie salę konferencyjną na 70 osób.