Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn

Obiekty w budowie

26.04.2023

Hotel Ossoliński

Hotel Ossoliński to nowy, elegancki hotel w Sandomierzu powstający na murach zabytkowego budynku z XIX wieku. 

25.04.2023

Arche Królewska Papiernia

W Konstancinie-Jeziornie powstaje coś wyjątkowego - Królewska Papiernia. To nowoczesna przestrzeń, która ma na celu zaspokoić różnorodne potrzeby społeczności.

24.04.2023

Hotel Grano Sol Marina

Hotel Grano Sol Marina otwarty zostanie w lipcu 2023 r. i będzie oferował wysokiej jakości noclegi w zacisznej okolicy Gdańska. 

21.10.2022

Osada Qdowa

W Kudowie-Zdroju przy granicy z Czechami powstaje Osada Qdowa z 72 apartamentami, restauracją i salą konferencyjną. Obiekt ma zostać otwarty w drugiej połowie 2024 roku. 

7.07.2022

Arche Metalowiec Muszyna

Pod Muszyną powstaje nowa inwestycja Grupy Arche. To kolejny historyczny budynek, który Arche próbuje uratować i zamienić w nowoczesny, klimatyczny hotel z zapleczem noclegowym, konferencyjnym i wieloma atrakcjami.

15.05.2022

Hotel **** Pavco

Pod koniec bieżącego roku otwarty zostanie 4-gwiazdkowy Hotel Pavco w Gorzowie Wielkopolskim, który zaoferuje designerskie wnętrza i nowoczesne zaplecze konferencyjne.

30.04.2022

Bliska Residence

W dzielnicy Praga w Warszawie powstanie inwestycja o nazwie Bliska Resience, która zaoferuje apartamenty sprzedawane w systemie condo.

27.04.2022

MEININGER Hotels Kraków

W Krakowie powstaje drugi po Warszawie hotel pod marką MEININGER Hotels. Zaoferuje swoim gościom korzyści płynące zarówno z międzynarodowych hoteli, jak i hosteli. Można się spodziewać korzystnej ceny w stosunku do jakości.

31.03.2022

Fabryka Samolotów w Mielnie

W Mielnie, na zabytkowym obszarze bazy lotnictwa wodnego powstaje kompleks Grupy Arche - Fabryka Samolotów. Sercem tego miejsca będzie hangar przystosowany na przestrzeń eventową, pokoje i aquapark.

31.03.2022

Arche Hotel Gdańsk Airport

Przy lotnisku w Gdańsku powstaje nowy obiekt Arche Hotel Gdańsk Airport, z okien którego będzie można obserwować lądujące samoloty lub widok na morze. Bryła hotelu będzie nawiązywać do swojej lokalizacji.

9.03.2022

Curio Collection by Hilton Hotel Saski Kraków

W dawnym Hotelu Saskim powstanie hotel marki Curio Collection z portfolio Hiltona. W 5-gwiazdkowym hotelu będzie można wynająć reprezentatywną salę koncertową, w której przed laty występowali wybitni kompozytorzy.

25.02.2022

Radisson Blu Resort, Międzywodzie

Radisson Blu Resort w Międzywodziu powstaje 300 metrów od plaży i morza. Wewnątrz znajdzie się ponad 200 apartamentów, rozbudowana strefa wellness oraz bogata oferta gastronomiczna.

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij