Szybkie wyszukiwanie
Galeria
  • 0 Liczba sal
  • Największa
    sala konferencyjna:
  • 0 Liczba miejsc
    noclegowych:
  • - Liczba miejsc
    parkingowych

Opis obiektu

Szara Willa to nowoczesny obiekt szkoleniowo –wypoczynkowy położony przy ulicy Oleskiej w Opolu. Obiekt usytuowany jest w samym centrum miasta, co jest ogromną zaletą dla gości biznesowych i osób przyjeżdżających, by zwiedzić Opole. Szara Willa jest chętnie odwiedzana przez osoby będące w podróży służbowej. Organizowane są w niej również szkolenia i konferencje.

Szara Willa posiada także bogatą ofertę noclegową. Do wyboru są standardowe pokoje, pokoje typu lux oraz przestronne apartamenty o podwyższonym standardzie. Apartamenty posiadają dodatkowo przestronny balkon. Wszystkie pokoje mają własne łazienki, które posiadają pełen węzeł sanitarny. Cały obiekt posiada dostęp do bezprzewodowego Internetu.

Szara Willa w swojej ofercie ma także nowoczesne centrum konferencyjne. Sale szkoleniowe są klimatyzowane. Są także wyposażone w sprzęt audiowizualny i nagłaśniający. Centrum konferencyjne w Szarej Willi to idealne miejsce na szkolenia bądź konferencje w Opolu.

Lokalizacja

Kliknij żeby wczytaj mapę google
POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij
$(function() { $('.disabled-slider').owlCarousel({ items : 5, itemsDesktop : [1140,3], itemsDesktopSmall : [979,3], itemsTablet: [768,2], itemsTabletSmall:[640,2], itemsMobile : [550,1], pagination : true, navigation : true, // scrollPerPage:true, slideSpeed:500, itemsScaleUp: true }); });